18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

League of Legends - spróbuj jeśli jeszcze nie grałeś!

wert234 • 2012-12-06, 01:56
Witam wszystkich, zarówno graczy jak i osoby posiadające jakiekolwiek życie towarzyskie. Jeśli uważasz gry za stratę czasu i nie masz zamiaru nawet spróbować - przewiń dalej, bo nic co by Cię mogło zainteresować tutaj nie znajdziesz.



Chciałbym zaprosić wszystkich chętnych do gry w League of Legends, bo potrafi dostarczyć sporo frajdy i satysfakcji. Na początku może wydać się dość trudna, ale już po kilku meczach wiadomo o co chodzi. Dostępne są też tutoriale i filmy instruktażowe, a także rozgrywka na 'boty', czyli postacie sterowane przez komputer, więc szybko można się nauczyć podstaw. Ogromnym plusem jest to, że gramy całkowicie za darmo. Dostępny jest sklep w którym za prawdziwe złotówki można kupić dodatki, ale są to drobiazgi typu zmiana wyglądu postaci, paczki, bonusy - czyli generalnie rzeczy nie wpływające w żadnym stopniu na bezpośrednią rozgrywkę.

Trochę informacji o grze:

League of Legends – sieciowa gra będąca grą gatunku MOBA, czyli Multiplayer Online Battle Arena[1]. Powstała na bazie Defense of the Ancients (DotA) - mapy do Warcraft III: The Frozen Throne. Została opracowana i wydana przez Riot Games dla Microsoft Windows. Po raz pierwszy ogłoszona 7 października 2008 i wydana 27 października 2009.

W grze występują dwa tryby gry, ale tryb klasyczny jest najciekawszy:

Tryb klasyczny – gracze zostają podzieleni na dwie drużyny, każda po trzech lub pięciu graczy (zależnie od wybranej mapy). Drużyny rozpoczynają rozgrywkę w przeciwnym rogach mapy, w pobliżu tzw. „Nexusa”. Aby wygrać mecz, drużyna musi zniszczyć Nexus przeciwnika. W tym celu należy zniszczyć szereg wież, zwanych "turretami". Są one umieszczone wzdłuż ścieżek do baz, zwanych "lane'ami". Po drodze gracze zdobywają poziomy, zabijając tzw. "minions" lub "creeps" (małe NPC, które falami wychodzą z Nexusa i atakują przeciwną drużynę) oraz wrogich bohaterów, a także kupują wyposażenie, pozwalające ulepszyć cechy bohatera. W League of Legends gracze zaczynają z 1 poziomem z możliwością zdobycia maksymalnie poziomu 18. Rozwijają 4 różne umiejętności: 3 z nich to umiejętności zwykłe, które mają niski czas odnowy i jedna zwana "ultimate" lub "ulti", która jest potężniejsza od innych, ale zazwyczaj ma ona długi czas odnowy.
[wiki]

Brzmi banalnie, ale ogromna liczba dostępnych postaci i ich kombinacji w drużynie, a także liczona w milionach rzesza graczy daje nieskończone wręcz możliwości, dzięki czemu praktycznie każdy mecz jest inny. Typowa rozgrywka trwa około 30-40 minut, a więc w sam raz na powrót z pracy, dwa piwka i błogi relaks :-)

Rejestrując się przez podany niżej link nie dasz mi zarobić, za zapraszanie ludzi do gry otrzymuje się delikatne upominki w stylu kilku punktów do wydania w sklepie na np. skórkę postaci. Istotniejszą rzeczą jest to, że ty również zyskujesz bonusowe punkty na start. Jeśli nie chcesz mi ani sobie pomagać, zarejestruj się przez stronę główną gry. Link do rejestracji

Pozdrawiam wszystkich grających, i mam nadzieję że post nie zostanie potraktowany jako żadna reklama, bo nią nie jest. Proponuję wam po prostu sposób na jesienno-zimową nudę.

wert234

2012-12-06, 17:45
Faktycznie, pomyliłem się zakładając tu temat. To nawet nie jest kwejk, czy onet. Tu jest sto razy gorzej. Ścierwo rzucające mięsem tylko po to, żeby dostać kilka piw od internetowych kolegów, młodsi do starszych rzucają gimbazą i gówniarzami, wzajemne kółeczko lizania sobie obesranych odbytów. Z resztek przyzwoitości zmienilibyście chociaż nazwę z sadistic na gay.pl
Nie pozdrawiam i żegnam :-)

Pener

2012-12-06, 17:47
hyhyhy obraził się :amused:

Pener

2012-12-06, 18:02
Pedalinek napisał/a:

No i nie dostanie gnojek RP, za które kupi sobie ch*jowe skiny :szloch: W zamian dostanie perm bana w grze, bo wyżywajac się ktoś go zreportuje i zostanie ukarany iksDe


a po polskiemu?

Kaśka

2012-12-06, 18:40
wert234 napisał/a:

Nie pozdrawiam i żegnam :-)


Nie zapomnij konta skasować :roll:

KanapkaZMP

2012-12-06, 19:04
Ojoj ref linka mu usuneli i dziecko placze :(
Jak mi przykro.

Grillowany

2012-12-08, 04:17
wert234 napisał/a:

Faktycznie, pomyliłem się zakładając tu temat. To nawet nie jest kwejk, czy onet. Tu jest sto razy gorzej. Ścierwo rzucające mięsem tylko po to, żeby dostać kilka piw od internetowych kolegów, młodsi do starszych rzucają gimbazą i gówniarzami, wzajemne kółeczko lizania sobie obesranych odbytów. Z resztek przyzwoitości zmienilibyście chociaż nazwę z sadistic na gay.pl
Nie pozdrawiam i żegnam :-)



Tak, tutaj nikt nie ma nic lepszego do roboty niż lizanie innych użytkowników (aka e-kolegów) po rowie. Człowieku, w jednym temacie dostaniesz od typa po majtach za ch*jowy materiał, w drugim dostaniesz od niego piwo - tutaj tak przywiązują ludzie uwagę do nicków, że praktycznie wcale (chyba, że to ~Pener czy BongMan ... ich się nie da nie zauważyć, to już nawet ja ich kojarzę). Masz 21 lat i się tak zachowujesz? k***a, człowieku, nie wiem, wyjdź do ludzi, poznaj ludzi, zacznij przebywać w towarzystwie, a nie e-społeczeństwie, bo widzę się obrażasz za to, że nie dostaniesz jakiś ch*jowych punktów w grze. Boże, do czego ten świat zmierza. Sadistic - gorsze niż onet i kwejk, bo mnie pocisnęli za temat, który w najmniejszym stopniu nawet nie odnosi się do "czarnego humoru".