18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Samudaripen

2017-03-01, 20:09
Podobno mają też być o smaku zagłodzonego polaczka, nie potrafię się doczekać.

mygyry

2017-03-01, 20:54
Najgłupszy pomysł wszech czasów, zrobić chipsy o smaku mydła :facepalm:

Bakejaja

2017-03-01, 21:42
Samudaripen nie potrafisz się doczekać bo musisz na końcu komina na rodzinę zaczekać. Zapamiętaj brudasie z pejsami ;)

The_Generat

2017-03-01, 22:10
słabe

powinno być pej's nie lay's, jakieś hasło typu "ten smak czyni wolnym"

tak bez polotu trochę

dwroland

2017-03-01, 23:58
A fe. Kto normalny je mydło?

PanKukuruźnik82

2017-03-02, 02:03
Ale mam szsczęscie żę urodziłem się Polakiem ! :D

Lysack

2017-03-02, 02:04
The Generat, o tym samym pomyślałem. Bo przy takiej inwencji twórczej autora, aż dziw, że nazwy nie zmienił na "żyd's" i nie znalazł więcej miejsc gdzie można tego żyda wcisnąć.

A przecież jest tyle możliwych aluzji i przekazów. Niekoniecznie musi to być od razu Hitler, Żyd czy gwiazda dawida na opakowaniu. W miejscu określenia smaku wystarczyłoby samo mydło, a gdyby jeszcze było opakowane w pasiak, to już w ogóle dostarczyłoby iście sadystycznego wydźwięku. Do tego jeszcze 70% mniej populacji i jakiś kreatywny smak dymu z komina i byłoby doskonale.

dmnkzl

2017-03-02, 02:18
"Żydzi prosto z pieca" o smaku "pieczonego żyda". Jak mam spróbować kiedy nigdy nie jadłem? Chyba będę musiał wybrać się do A/B w Oświęcimiu.

Psowaty

2017-03-02, 03:18
Zabawne jak Holokaust.

radek225

2017-03-02, 08:53
Jak już wklejqwsz wrzuty że Siejka, to byś zamazał w tym przypadku źródło. W padnie zajęło by Ci to 30 sekund.

huehuehuehuehuehue

2017-03-02, 09:25
radek225 napisał/a:

Jak już wklejqwsz wrzuty że Siejka, to byś zamazał w tym przypadku źródło. W padnie zajęło by Ci to 30 sekund.




Heulyn

2017-03-02, 09:43
Autorom takich sp***olonych śmieszków jakoś umyka fakt, że Polacy byli współofiarami i również trafiali "do pieca". Poza tym sprowadzanie tematu zagłady do mordowania samych Żydów wpisuje się w obecną propagandę zawłaszczania holokaustu przez lobby żydowskie i wysuwania na tej podstawie roszczeń wobec Polski. Trudno się dziwić że opinia publiczna na świecie to łyka, skoro świadomość tematu nawet w samej Polsce jest taka jak widać...
Pomijając już to, jak trzeba być wypranym z rozumu i godności człowieka, żeby śmieszkować z ludobójstwa jakiegokolwiek.

KillerLaugh

2017-03-02, 09:53
dmnkzl napisał/a:

"Żydzi prosto z pieca" o smaku "pieczonego żyda". Jak mam spróbować kiedy nigdy nie jadłem? Chyba będę musiał wybrać się do A/B w Oświęcimiu.


To to samo co prażona cebula, ale dodatkowo czosnkiem zajeżdża.

The_Generat

2017-03-02, 10:17
Heulyn - pie**olisz głupoty, takie nabijanie się z żydów jest po prostu jedynym sposobem wyrażenia swojego sprzeciwu przeciwko temu że robią żydzi z historią, oskarżaniem Polaków, roszczeniami czy swoją geopolityką. Jesteś idiotą jeśli twierdzisz, że to jeden z powodów roszczeń i opinii światowej bo co ? gdyby nie było takich "śmieszków" to roszczeń też by nie było albo by to w jakiś sposób wpłynęło na nauczanie w usa, gdzie to Polaków się stawia jako nazistów a niemieckie k***y mówią, że to one były pierwszymi ofiarami nazizmu.

pomijając to co napisałem, są jeszcze amatorzy wirtualnych piwek co to pie**olną takiego crapa na sadolu i żyją tym przez tydzień w gimnazjum na fali narodowego "fejmu"