18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Heulyn

2017-03-02, 11:28
The_Generat - napisałem, że to się wpisuje w propagandę, a nie że jest jej podstawą i ktoś z Izraela przyjedzie zaj***ć kamienicę w Warszawie przez obrazek na kwejku... Bez tego roszczenia też by oczywiście były, bo "Jedwabne" itd., ale tego typu syf jest pożywką dla lewackich organizacji typu "ośrodek monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych" i stanowi podstawę do pie**olenia na cały świat, jakimi to antysemitami są Polacy obecnie. To są pierdoły, owszem, ale w większych ilościach i rozdmuchane przez lewaków są szkodliwe. Kreowanie wizerunku Polaka-antysemity ułatwia też robotę Niemcom w wybielaniu się i wciskaniu na cały świat ciemnoty o polskich obozach.

The_Generat napisał/a:

takie nabijanie się z żydów jest po prostu jedynym sposobem wyrażenia swojego sprzeciwu przeciwko temu że robią żydzi z historią, oskarżaniem Polaków, roszczeniami czy swoją geopolityką.



No k***a rzeczywiście, zajebisty sposób. Autor obrazka wywołał istną karuzelę śmiechu, roszczeniowcy z Izraela muszą być teraz totalnie ośmieszeni. Już widzę te nagłówki w gazetach...

Dżizas_kurde

2017-03-02, 12:39
k***a... już myślałem że mi adblock nie działa.. a potem dopiero przeczytałem dokładnie.

The_Generat

2017-03-02, 13:37
Heulyn - czytaj ze zrozumieniem bo muszę cytować sam siebie

"pomijając to co napisałem, są jeszcze amatorzy wirtualnych piwek co to pie**olną takiego crapa na sadolu i żyją tym przez tydzień w gimnazjum na fali narodowego "fejmu" "


a tak z zupełnie innej beczki, to myślisz że starozakonni nie nabijają się z Polaków ? że ich żarty są bardziej wysublimowane ?

Heulyn

2017-03-02, 14:21
Doskonale Cię rozumiem i odniosłem się do tego, z czym się nie zgadzam.

A żarty starozakonnych mam w poważaniu. Wystarczy spotkać żydowską wycieczkę w obozie, aby wiedzieć, że albo są debilami i nie ogarniają co się stało w miejscu w którym się znajdują, albo kompletnie nie mają o tym pojęcia. Ale to nie ma nic do rzeczy, bo to nie oni są oczerniani i z ich żartów nie robi się tematu politycznego w tvn-ach i innych wyborczych.

Zapi93

2017-03-02, 14:22
Witamy w internecie. Ten obrazek ma brodę dłuższą od tego Żyda.

The_Generat

2017-03-02, 17:00
Heulyn napisał/a:

Doskonale Cię rozumiem i odniosłem się do tego, z czym się nie zgadzam.

A żarty starozakonnych mam w poważaniu. Wystarczy spotkać żydowską wycieczkę w obozie, aby wiedzieć, że albo są debilami i nie ogarniają co się stało w miejscu w którym się znajdują, albo kompletnie nie mają o tym pojęcia. Ale to nie ma nic do rzeczy, bo to nie oni są oczerniani i z ich żartów nie robi się tematu politycznego w tvn-ach i innych wyborczych.




jak jestesmy oczerniani to powinno zajac sie tym panstwo jako aparat a takie suchary... nalezy miec w powazaniu zaraz obok pie**olenia niezaleznie od medium

a ze nie mamy panstwa polskiego, nie mamy polskich mediow to pozostaje szydera na sadolu, pomijam ten "zart" bo jest slaby co zaznaczylem w poscie pierwszym

killua

2017-03-03, 19:47
Szczał w dziesiątkę :) Hit-Laysy :)

Kurajmo22

2017-03-27, 19:16
Za to zawsze piwo