18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Laweta i BMW

phrontch • 2020-03-29, 14:50
Akcja na autostradzie

Sonal

2020-03-29, 22:51
[quote="Albert.fish"]
Sonal napisał/a:

Nie wiem czy ktoś ci to kiedyś zdradził - ale jest coś takiego jak ubezpieczenie- nie dziękuj,

Kup auto ubezpiecz i je rozp*erdol o drzewo albo coś w tym stylu i napisz ile dostałeś pieniędzy



Poczytaj o ubezpieczeniu GAP - nie dziękuj. Może jesteś młody i gupi po prostu

piterrulez

2020-03-29, 23:48
mattheo napisał/a:

Tak to jest jak sie nie chce albo nie pamieta o odlaczeniu akumulatora. Brawo



A co ma odłączenie akumulatora do iskry powstałej na skutek tarcia metalu o asfalt?

mr-dupa

2020-03-30, 00:09
Czego to człowiek nie zrobi w czasie kryzysu by leasingu nie spłacać....-

Do tych co mówią "nie stać Cie i zazdrościsz" ;)
Każdy właściciel 10 letniego BMW mówi jedno "jeszcze tylko zrobie .....i będe miał spokój"-to niekończące się naprawy- chyba że masz wynajem długoterminowy wtedy masz wyrąbane-oddajesz koneserowi Januszowi co to zaoszczędził 50 -60 tyś zł i się zaczyna ...." Ile te klocki kosztują"????
Gdyby tak nie było to wszystkie 10-15 letnie "PORSZE KAJENY" były by w zajebistym stanie... a tak nie jest ;) 10 właścicieli - każdy cos tam naprawi- to hamulce, to chłodnice - tak to się jakoś kręci.... ;)
Uwierzcie mi ludzie potrafią kalkulować - że lepiej wywalić 36 tyś zł na 2 lata ( pomniejszone odpis na firmę) niż kupowanie parolatka z przekręconym licznikiem z 200 tyś na 87 tyś.. i wsadzenia 15 tys na start....

Nellum

2020-03-30, 05:03
chcesz się rozk***iĆ lub rozk***ić auto kup sobie BMW k***a :D
trochę przereklamowane samochody nie są wcale takie cool

Wiewór

2020-03-30, 07:51
NataliaW napisał/a:

Wszyscy by przewidzieli, że się zapali... Sami znawcy. Większość nie wie nawet że papierosa można zgasić w benzynie! co mowa w ON, bo ma za niską temperaturę spalania. A akumulator to można odczepiać póki benzyny nie ma wylanej, przy odłączaniu aku byle iskierka i ogień nawet z oparów.



Nie nawet tylko w benzynie palą się opary a nie sama ciecz.

Policeman napisał/a:

Wiedziałem haha, że jakiś bmwmiarz przyjdzie i zacznie pie**olić "nie stać cię na 318i i zazdrościsz" kolejny, który ma się za pana motoryzacji bo kupił jakieś 520d z przebiegiem 200tys+ i myśli, że ma najlepsze auto, bo inni jeżdżą jakimiś huehue koreańczykami czy innymi szajsami, a on ma be-em-wu! Ja tam policzyłem sobie wszystko - utrata wartości, ubezpieczenie, wyposażenie i użycie auta. Wyszło mi, że ni ch*ja nie opłaca się brać ani nowych BMW ani używanych z naj***nym jak el-testosteron przebiegiem. Chyba, że ktoś ma hajsu jak lodu i to jakieś do szybkiej jazdy i lubi markę i w sumie nic na tym nie traci. Takich jest mało. Zwykle są to jakieś upośledzone robole, do których jeszcze nie dotarło, że mają 40 lat na karku, bójka pod monopolowym nie czyni ich gangsterami tak samo jak 10-letnie BMW.
Żal.



Tylko poj***niec kupuje używane BMW. To jest auto, które po gwarancji się złomuje bo każda drobna naprawa idzie tam w tysiące złotych...

DeeJn93

2020-03-30, 10:57
phrontch napisał/a:

Akcja na autostradzie



jak k***a akcja z autostrady...

Akcja działa się w Łodzi Aleja Bartoszewskiego

lepsOOn

2020-03-30, 13:38
Nie lepiej k***a było to zasypać chociaz ziemią z pobocza??

nano50

2020-03-30, 14:04
Policeman napisał/a:

Wiedziałem haha, że jakiś bmwmiarz przyjdzie i zacznie pie**olić "nie stać cię na 318i i zazdrościsz" kolejny, który ma się za pana motoryzacji bo kupił jakieś 520d z przebiegiem 200tys+ i myśli, że ma najlepsze auto, bo inni jeżdżą jakimiś huehue koreańczykami czy innymi szajsami, a on ma be-em-wu! Ja tam policzyłem sobie wszystko - utrata wartości, ubezpieczenie, wyposażenie i użycie auta. Wyszło mi, że ni ch*ja nie opłaca się brać ani nowych BMW ani używanych z naj***nym jak el-testosteron przebiegiem. Chyba, że ktoś ma hajsu jak lodu i to jakieś do szybkiej jazdy i lubi markę i w sumie nic na tym nie traci. Takich jest mało. Zwykle są to jakieś upośledzone robole, do których jeszcze nie dotarło, że mają 40 lat na karku, bójka pod monopolowym nie czyni ich gangsterami tak samo jak 10-letnie BMW.
Żal.



Sam sobie odpowiedziałeś. Jak Cię stać to sobie możesz BMW kupić.

Q3lo

2020-03-30, 23:00
Uwielbiam patrzeć i śmiać się z tych popaprancow z bmw.

Plastykpl

2020-03-31, 20:11
Dlatego wolę diesla.