18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Laweta i BMW

phrontch • 2020-03-29, 14:50
Akcja na autostradzie

wojownik070707

2020-03-29, 17:18
@up
stalowe liny, coraz więcej tego na drogach zamiast barier

lm65

2020-03-29, 17:58
AC se k***a kup, a nie (już po samochodzie) :)

cormax19000

2020-03-29, 17:58
Buraczyny zaj***ne z was ! Internet to całe wasze życie, poszukajta seeeee tam w internetach z czego te bimery składają, polejta sie bena puki tania i pocierajta o osfalt zeby sie podpalić, idiotą pewnie sie to uda. Psss nagrajcie to jak obciagacie ze złosci psu a potem ogolta kawałkiem tulipana osrane dupsko

Sonal

2020-03-29, 18:30
Attero132 napisał/a:

Seba stracił swój majątek życia na własne życzenie. Zajebiście doradził żeby ciągnąć auto gdy było nabite na barierkę...



Nie wiem czy ktoś ci to kiedyś zdradził - ale jest coś takiego jak ubezpieczenie- nie dziękuj,

mygyry napisał/a:

Kto by się spodziewał pożaru przy szarpaniu blachy po asfalcie przy wycieku benzyny...



Ty tak serio???
Możemy zrobić eksperyment - ja będę stał w kałuży benzyny a Ty będziesz miał blachę i będziesz nią tarł w takim tempie jak na filmie.
Pokolenie głąbów co to nawet koła już bez Assistance nie potrafi zmienić… ehhh j***ni rurkowcy z ściśniętymi jajami...

PieronJasnySzlag

2020-03-29, 18:40
k***a jak ja nienawidze takich śmieci jak ten filmujący. ch*ja robi i ch*ja się zna bo w dupie był i gówno widział a dyryguje.

Emilian89

2020-03-29, 18:59
Chciałem to wrzucić ale stwierdziłem że nagrywający jest bardz mocno spoerdolonym przegrywem

focusek

2020-03-29, 18:59
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Spokojnie, epidemia minie, wróci do Birmingham i odrobi na budowie...
A poza tym, toż to k***a nie autostrada...



jest bol dupy? dalej tico jezdzisz ? hahah uwielbiam pryszcztych gowniakow co nic nie osiagneli w zyciu pracuja w fabryce kredek za minimalna i mieszkaja z matka i ojcem co nak***ia vipy dzien w dzien :)

Aleo

2020-03-29, 19:09
ale wysyp zakompleksionych debili w komentarzach

bombaklaat

2020-03-29, 19:17
Dobrze tak ch*jowi, nigdy na taki nie będę miał.

nano50

2020-03-29, 20:43
Aleo napisał/a:

ale wysyp zakompleksionych debili w komentarzach



Nie zakompleksionych, tylko debila nie szkoda.

Policeman

2020-03-29, 20:47
cherrzik napisał/a:

Uff, dobrze że dodałeś bo już mi puenty brakowało
W której sekundzie mówi, że jego 'wieśniacki wóz' to bolid F1? Czuję jak Ci dupa pęka, bo nawet na 318i Cię nie stać



Wiedziałem haha, że jakiś bmwmiarz przyjdzie i zacznie pie**olić "nie stać cię na 318i i zazdrościsz" kolejny, który ma się za pana motoryzacji bo kupił jakieś 520d z przebiegiem 200tys+ i myśli, że ma najlepsze auto, bo inni jeżdżą jakimiś huehue koreańczykami czy innymi szajsami, a on ma be-em-wu! Ja tam policzyłem sobie wszystko - utrata wartości, ubezpieczenie, wyposażenie i użycie auta. Wyszło mi, że ni ch*ja nie opłaca się brać ani nowych BMW ani używanych z naj***nym jak el-testosteron przebiegiem. Chyba, że ktoś ma hajsu jak lodu i to jakieś do szybkiej jazdy i lubi markę i w sumie nic na tym nie traci. Takich jest mało. Zwykle są to jakieś upośledzone robole, do których jeszcze nie dotarło, że mają 40 lat na karku, bójka pod monopolowym nie czyni ich gangsterami tak samo jak 10-letnie BMW.

Żal.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-03-29, 20:59
focusek napisał/a:

jest bol dupy? dalej tico jezdzisz ? hahah uwielbiam pryszcztych gowniakow co nic nie osiagneli w zyciu pracuja w fabryce kredek za minimalna i mieszkaja z matka i ojcem co nak***ia vipy dzien w dzien



Ja pie**olę, ale mi pojechałeś. Chyba usunę konto...

Albert.fish

2020-03-29, 21:15
[quote="Sonal"]Nie wiem czy ktoś ci to kiedyś zdradził - ale jest coś takiego jak ubezpieczenie- nie dziękuj,


Kup auto ubezpiecz i je rozp*erdol o drzewo albo coś w tym stylu i napisz ile dostałeś pieniędzy

LLime

2020-03-29, 21:16
Przecież to szkoda całkowita była. Co ten debil chciał to wyklepać i dalej jeździć? Czy jakiemuś frajerowi sprzedać?

Attero132

2020-03-29, 22:29
NataliaW napisał/a:

Wszyscy by przewidzieli, że się zapali... Sami znawcy. Większość nie wie nawet że papierosa można zgasić w benzynie! co mowa w ON, bo ma za niską temperaturę spalania. A akumulator to można odczepiać póki benzyny nie ma wylanej, przy odłączaniu aku byle iskierka i ogień nawet z oparów.



temperaturę spalania mówisz...hmm
won do kuchni