18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Laurel Hubbard

nowynick • 2021-07-04, 19:16
To zawodniczko pod spodem w wieku 39 lat zdobyło ni stąd ni z owąd wicemistrzostwo świata w podnoszeniu ciężarów w kategorii 90+ (kobiet). Uległo tylko jednej prawdziwej atletce. Fiuta amputowało 4 lata temu.



PS Startuje na Olimpiadzie w Tokio - jak to miło ze strony federacji, że to coś dopuścili, tak tęczowo i postępowo....

nowynick

2021-07-04, 19:24
porczmanki napisał/a:

Mam nadzieję, że to tylko taki ponury żart.



no niestety...
https://sport.tvp.pl/35102716/kontrowersyjna-wicemistrzyni-swiata-cztery-lata-temu-byla-mezczyzna
już widzę te pseudozawody sportowe przyszłości, średnio-słabe eunuchy koszące koszyk medali na każdej imprezie dla kobiet. Decyzją MKOl musi minąć rok od operacji i "zawodniczki" muszą się mieścić w określonej ilości testosteronu,

PS to był pierwszy w historii medal dla ciężarowców w historii Nowej Zelandii. Że im k***a nie wstyd....

ra0mir

2021-07-04, 19:32
A właśnie zajebiście!!!
Niech wszystkie "postępowce" zobaczą czym to się wszystko skończy.
Niech lewackie Julki oglądają konkurencję kobiet z takimi dziwolągami.
Pojbeie im się w głowach jak zrozumieją, że kobiety nie są fizycznie sprawniejsze od mężczyzn.

Im szybciej to się zacznie, tym szybciej skończy.

IMO BARDZO DOBRZE, że to coś startuje jako kobieta.

mam_racje

2021-07-04, 19:44
Najpiękniejszymi kobietami są mężczyźni!


cz...........ek

2021-07-04, 19:53
I wyobraźcie sobie bycie prawdziwą kobietą - zawodniczką. Całe życie starasz się być najlepsza, lata treningów, wyrzeczeń, a tu nagle jakiś przeciętny zawodnik z obciętym ch*jem bez trudu cię pokonuje ze względu na elementarną biologię - to że mężczyźni mają naturalnie większą masę mięśniową, szczególnie w górnych partiach ciała, gęstsze kości itd.

Ja bym się czuł(a) jakby mi ktoś w ryj napluł.

Skończy się tak, że lewactwo jak zwykle zje własny ogon i za 20 lat będziemy zawody mężczyzn i zawody transów nazwane dla niepoznaki zawodami kobiet.

Nyrewesa

2021-07-04, 19:58
Braciom Zielińskim chyba się kończy dyskwalifikacja. Może zgodzili by się dla chwały Polskich ciężarów na taki myk. Lepsze to niż sterydy. I dwa złota pewne. Adrian-na byl-a by pierwsza na świecie że złotem dla obydwu płci. ;)

traf

2021-07-04, 20:00
dożyłem bardzo interesujących w przemiany społeczne czasów,gdyby ktoś mi powiedział na początku lat 90-ych że do tego to wszystko zmierza zalecił bym mniej palenia trawki :)

nowynick

2021-07-04, 20:04
Nyrewesa napisał/a:

Braciom Zielińskim chyba się kończy dyskwalifikacja. Może zgodzili by się dla chwały Polskich ciężarów na taki myk. Lepsze to niż sterydy. I dwa złota pewne. Adrian-na byl-a by pierwsza na świecie że złotem dla obydwu płci.



dla chwały? Mi było by wstyd za taki medal dla Polski...

Nyrewesa

2021-07-04, 20:09
nowynick napisał/a:

dla chwały? Mi było by wstyd za taki medal dla Polski...



Nie bądź taki zaściankowy, bądź europejczykiem;) Krul Europy powrócił do Polskiej polityki, już on ci wytłumaczy co to znaczy być postępowym ;)

Strielok1

2021-07-04, 20:20
traf napisał/a:

dożyłem bardzo interesujących w przemiany społeczne czasów,gdyby ktoś mi powiedział na początku lat 90-ych że do tego to wszystko zmierza zalecił bym mniej palenia trawki



"Obyś żył w ciekawych czasach"

nowynick

2021-07-04, 20:23
Nyrewesa napisał/a:

Nie bądź taki zaściankowy, bądź europejczykiem;) Krul Europy powrócił do Polskiej polityki, już on ci wytłumaczy co to znaczy być postępowym



pie**olę Tuska i jego powrót do k***idołu, ale od kiedy to on był jakimś orędownikiem tęczowych? Coś mnie ominęło te kilka lat temu czy TVPiS znów ludźmi manipuluje?

youzeck1984

2021-07-04, 20:29
Najlepsze jest to że lewactwo domaga się żeby osoby panseksualne również mogły startować...
Reasumując: Maciek z bicepsem 50cm, czuje się dzisiaj Dżesiką... i chce startować razem z kobietami w podnoszeniu ciężarów... żal mi kobiet które całe życie trenowały, aby teraz mierzyć się „pełnoprawne” „tolerancyjnie” z facetami.

Kutasiarz

2021-07-04, 20:29
Ło to ci nowina. To może Bruce Jenner powróci na olimpiadę?