18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Launch control w Mustangu

JoelMiller71 • 2021-10-28, 00:25
Launch control w mocarnym Mustangu


Juzwa

2021-10-28, 19:08
burn1878 napisał/a:

No wasz człowiek, tylko taki robak potrafi zrywać boki z czyjegoś nieszczęścia i problemu. Taki obraz wasz, polaki robaki.



ZA "polaki" i to z małej litery ch*j z kiłą ci w gardło.
Przede wszystkim nieszczęście spotkało tego półgłówka kiedy się urodził. Trzeba być popie**olonym, żeby na publicznej drodze wyczyniać takie debilizmy. Mam nadzieję, że prędzej czy później każdego przygłupa za kierownicą to spotka.

motorcycleman

2021-10-28, 19:43
Strugi napisał/a:

no cóż, sami profesjonaliści na tym sadisticu



A skąd, ja mam tylko 200KM, za to sprawne. Zaś kretyn potrafiący zrobić sobie krzywdę, bo się przeliczył zawsze śmieszy. Wracaj na ziarno.pl

anzej_paeu

2021-10-28, 20:49
Xenon napisał/a:

hahahahahahahhaa na biednego nie trafiło ciekawe gdzie wygrał prawko w oscypkach



nawet pod wiater j***ło fiutem hej

p-a-t

2021-10-28, 21:12
ale cebulion w komentarzach, sami eskperci, mistrzowie kierownicy z passata 1.9 w gnoju i wąsate janusze ze swoim sztandarowym tekstem, ze na biednego nie trafilo :D nie pozdrawiam

Ks...........aw

2021-10-28, 21:49
Widać, że dla tego mustanga to nie pierwszy taki dzwon

polakwrocek

2021-10-28, 22:56
Tata kupił to tata naprawi. Nie ma problemu.

Nufrevi

2021-10-28, 23:28
ch*j w dupę temu co nagrywał, bo to było śmieszne xD

yunkie

2021-10-28, 23:37
Ale urwał j***niutki! Na PlayStation zawsze mu wychodziło...

Xardas132

2021-10-29, 07:15
burn1878 napisał/a:

No wasz człowiek, tylko taki robak potrafi zrywać boki z czyjegoś nieszczęścia i problemu. Taki obraz wasz, polaki robaki.



A czyja to wina, że ktoś jest głupi i nie umie opanować auta na prostej drodze? Nieszczęście to jest jak jedziesz przepisowo, a baran z naprzeciwka bierze "na trzeciego" i jedzie z Tobą na czołówkę, a z głupoty to nie tyle co można, a trzeba się śmiać. Za te "nie śmiej się ch*ju" delikwent od razu powinien wyłapać w dziąsło.

7wporzondku

2021-10-29, 07:26
p-a-t napisał/a:

ale cebulion w komentarzach, sami eskperci, mistrzowie kierownicy z passata 1.9 w gnoju i wąsate janusze ze swoim sztandarowym tekstem, ze na biednego nie trafilo nie pozdrawiam



Nie zesraj się :-)

lolaxxdd

2021-10-29, 18:53
następny debil za kierownicą

przemo3251

2021-10-29, 23:47
Farołrz napisał/a:

W tym modelu najmniejszy silnik to 4.0



Najsłabszy to 4.0. Tutaj może już być 3.7

burn1878

2021-10-30, 02:36
Kesmin napisał/a:

jak nie odrozniasz nieszczescia od debilizmu to twoj problem bylo smieszne i ch*j ci w dupe



Debilizmu bo sobie typek chciał przygazować na pustej i prostej drodze? To że auto poszło w las to wina braku rozwagi/umiejętności ale nie debilizmu. Debilizmem dla takich robaków jak ty jest wszystko co sami sobie uznacie za debilizm by pokrzepić robackie ego

Juzwa napisał/a:

ZA "polaki" i to z małej litery ch*j z kiłą ci w gardło.
Przede wszystkim nieszczęście spotkało tego półgłówka kiedy się urodził. Trzeba być popie**olonym, żeby na publicznej drodze wyczyniać takie debilizmy. Mam nadzieję, że prędzej czy później każdego przygłupa za kierownicą to spotka.



o kolejny robak. Tak jesteś polakiem specjalnie z małej, bo jesteś polaczkiem robaczkiem któremu nie podoba się nic i nie toleruje nic co nie w jego guście. PUBLICZNA DROGA olaboga, nie zesraj się przewrażliwiona parówo. Pewnie pasy bezpieczeństwa zapinasz jak na kibel siadasz