18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Launch control w Mustangu

JoelMiller71 • 2021-10-28, 00:25
Launch control w mocarnym Mustangu


Urwał

2021-10-28, 12:08
Gdzie Tam jest nie smiej sie ch*ju ?? "Nie śmiej się, k***a... Synu" owszem pada ale zaden ch*j nie grał tam roli (poza p*zdą w Fordzie)* ale nie każda morda pasuje do forda.

juderaus

2021-10-28, 12:09
To był śmiech zazdrosnego sk***ysynka, typowego nieudacznika. Jak to śpiewał Sokół: ''Ludzie się boją tego czego nie mogą pojąć i nienawidzą rzeczy których nie mogą mieć''. JEBAŁ WAS PIES.

dżonyłojlker

2021-10-28, 12:28
juderaus napisał/a:

To był śmiech zazdrosnego sk***ysynka, typowego nieudacznika. Jak to śpiewał Sokół: ''Ludzie się boją tego czego nie mogą pojąć i nienawidzą rzeczy których nie mogą mieć''. JEBAŁ WAS PIES.



k***a, nie mogę :rofl:

mlecz1323

2021-10-28, 12:49
powiedział nie śmiej się k***a synu

Strugi

2021-10-28, 12:57
Kesmin napisał/a:

jak nie odrozniasz nieszczescia od debilizmu to twoj problem bylo smieszne i ch*j ci w dupe



a co w tym śmiesznego? chyba ból dupy i radość, że ktoś ma i rozwalił i teraz miał nie będzie, bo ja też nie mam, więc jest się z czego cieszyć :D

BambiPMT

2021-10-28, 13:22
zbynekmaslanka napisał/a:

Chodziło o to że zaraz przyjdzie pare facetów i im mordy oklepią



Ale ciągle się będą śmiali. Niech se malucha kupi p*zda jak mocy opanować nie potrafi.

W sumie to po czucia humoru chłop nie ma, ale za to filmować potrafi.

7wporzondku

2021-10-28, 13:28
O j***ny :-o jak kolega wyżej wspomniał niech od malucha lepiej zacznie

Reseller

2021-10-28, 15:29
Dwa kible, auto i kierowca :amused:

picolo

2021-10-28, 15:45
burn1878 napisał/a:

No wasz człowiek, tylko taki robak potrafi zrywać boki z czyjegoś nieszczęścia i problemu. Taki obraz wasz, polaki robaki.



Społeczniak się odezwał, tylko z jakiego kraju? To nie jest nieszczęście tylko sp***olenie umysłowe wsiąść do auta co ma ledwie 300 koni i go nie ogarnąć na stu metrach prostej( 300 bo po "ryku" silnika więcej bym mu nie dał). A reakcja śmieszka jak najbardziej prawidłowa.

Xenon

2021-10-28, 16:10
hahahahahahahhaa na biednego nie trafiło ciekawe gdzie wygrał prawko w oscypkach

Jokerd

2021-10-28, 16:22
Mocnarnym? Toc to ch*jstwo z 2.3 silnikiem najpredzej sadzac po rzęrzeniu. I jeszcze do tego ciezkie to…
A i owszem smieszne, tez bym sie smial , jeszcze dobrze łuku nie zaczal a poszedl po rowie.
p*zdeusz, mistrz prostej, podobnie jak motop*zdeczki. Tylko motop*zdeczki maja czym odkrecic, a tutaj to srednio…

I nie, to nie jest smiech zazdrosci, taki ch*jowy mustang nie lezy w sferze moich marzen ;-)

dżonyłojlker

2021-10-28, 16:36
Jokerd napisał/a:

Mocnarnym? Toc to ch*jstwo z 2.3 silnikiem najpredzej sadzac po rzęrzeniu. I jeszcze do tego ciezkie to…
A i owszem smieszne, tez bym sie smial , jeszcze dobrze łuku nie zaczal a poszedl po rowie.
p*zdeusz, mistrz prostej, podobnie jak motop*zdeczki. Tylko motop*zdeczki maja czym odkrecic, a tutaj to srednio…
I nie, to nie jest smiech zazdrosci, taki ch*jowy mustang nie lezy w sferze moich marzen



W tym modelu najmniejszy silnik to 4.0

mesjans

2021-10-28, 16:43
Xenon napisał/a:

ciekawe gdzie wygrał prawko w oscypkach



A co ma prawko do jazdy mocnym autem, tu bardziej się by przydał kurs jazdy sportowej lub rajdowej. Dali by ci auto z 600 końmi i wyłączonymi systemami rozj***łbyś je w moment.

motorcycleman

2021-10-28, 17:05
Strugi napisał/a:

co w tym śmiesznego? chyba ból dupy i radość, że ktoś ma i rozwalił i teraz miał nie będzie, bo ja też nie mam, więc jest się z czego cieszyć



A skąd - ja dalej mam, a jakiś kretyn, który nie umie mierzyć sił na zamiary nie ma. Śmieszne.
A nawet wesołe, że taki półmózg niepotrafiący opanować własnego pojazdu na drodze publicznej, jakiś czas poruszać się nim nie będzie. :]

Strugi

2021-10-28, 17:54
motorcycleman napisał/a:

A skąd - ja dalej mam, a jakiś kretyn, który nie umie mierzyć sił na zamiary nie ma. Śmieszne.
A nawet wesołe, że taki półmózg niepotrafiący opanować własnego pojazdu na drodze publicznej, jakiś czas poruszać się nim nie będzie. :]



no cóż, sami profesjonaliści na tym sadisticu ;-)