18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Latający szczur

Pantilion • 2018-10-19, 05:34
Kapitan szczur :amused:


kothletino

2018-10-19, 07:07
Ten końcowy, rażący wręcz inteligencją śmiech.

El_Macias

2018-10-19, 08:19
Ładnie się bawią na tym Podlasiu :kawa:

mygyry

2018-10-19, 08:24
Pchły na tym szczurze nigdy tak wysoko nie podskoczyły :D

Fraglessi

2018-10-19, 08:52
Jaki kraj, takie fajerwerki.
p.s. Bidny szczur...

hitec

2018-10-19, 09:17
Sadistic. Swietny portal. Lubie i szanuje ale k***a do meczenia zywej zwierzyny celem osiagniecia wewnetrznej radosci i wywolania usmiechu na twarzach bliskich o podobnym ( prawdopodobnie ujemnym) IQ nigdy nie pojme. Bez wzgledu czy to Radom, Szczecin czy Manchester. Nie i ch*j . Strasznie to slabe.. I dodam ze jestem mysliwym :lol:

Pantilion

2018-10-19, 09:31
hitec napisał/a:

Sadistic. Swietny portal. Lubie i szanuje ale k***a do meczenia zywej zwierzyny celem osiagniecia wewnetrznej radosci i wywolania usmiechu na twarzach bliskich o podobnym ( prawdopodobnie ujemnym) IQ nigdy nie pojme. Bez wzgledu czy to Radom, Szczecin czy Manchester. Nie i ch*j . Strasznie to slabe.. I dodam ze jestem mysliwym :lol:



Jesteś myśliwym i sam dokładnie się opisałeś w tym komentarzu. Siebie i swoich kolegów od hobby :ciasteczkowy:

zubrwygrany

2018-10-19, 11:09
na harda nie moge na to patrzeć .

hitec

2018-10-19, 12:06
Pantilion napisał/a:



Jesteś myśliwym i sam dokładnie się opisałeś w tym komentarzu. Siebie i swoich kolegów od hobby :ciasteczkowy:



Hobby? zdecydowanie nie. Ani tez sport. W jaki sposob sie opisalem?
Ahh ! Faktycznie. Wczoraj pol dnia biegalem za dzikiem, a kiedy juz mi sie udalo go zlapac, wykrecilem mu nozke, obcialem ogona a na samym koncu, aby skrocic mu czas cierpienia, wyciagnalem duza beczke z szopy, nasypalem do niej prochu, wcisnalem dzika i odpalilem ladunek. Tak wlasnie polujemy my - mysliwi w Polsce. A najlepszy ubaw jest podczas polowan zbiorowych kiedy to zlapiemy kilka sztuk na raz a potem wysadzamy je po kolei jedno za drugim. Moze kiedys widziales latajace jelenie i sarny ponad lasem? To walsnie my.

mygyry

2018-10-19, 13:43
Myślistwo jako sport jest zajebiste, biegać nie trzeba i z każdym można się naj***ć :krejzi:

Daniel01

2018-10-19, 14:25
a żreć to nie mają co,,,,,,,,,,,,, dawajcie głupie ch*je na biedny kraj......


TB303

2018-10-19, 14:49
zubrwygrany napisał/a:

na harda nie moge na to patrzeć .


Zmień portal ogólnie. To jest sadistic i...

Pantilion

2018-10-19, 16:50
hitec napisał/a:



Hobby? zdecydowanie nie. Ani tez sport. W jaki sposob sie opisalem?
Ahh ! Faktycznie. Wczoraj pol dnia biegalem za dzikiem, a kiedy juz mi sie udalo go zlapac, wykrecilem mu nozke, obcialem ogona a na samym koncu, aby skrocic mu czas cierpienia, wyciagnalem duza beczke z szopy, nasypalem do niej prochu, wcisnalem dzika i odpalilem ladunek. Tak wlasnie polujemy my - mysliwi w Polsce. A najlepszy ubaw jest podczas polowan zbiorowych kiedy to zlapiemy kilka sztuk na raz a potem wysadzamy je po kolei jedno za drugim. Moze kiedys widziales latajace jelenie i sarny ponad lasem? To walsnie my.



Co ty pie**olisz... w filmie jest mowa o szkodniku i sk***ysynie przenoszącym od ch*ja chorób. Wasze durne uzależnienie jest lepsze na pewno po ch*ju... Większość z was idiotów czerpie satysfakcję z jak najbrutalniejszego potraktowania zabijanej zwierzyny, bo 90/% z was idioci nie wie nawet gdzie ma strzelać żeby od razu uśmiercić ofiarę, a jak już się dowie to nie potrafi strzelić w to miejsce. Mało tego potraficie wypie**olić tyle śrutu i kul, że starczyło by na nie jedną strzelaninę. Teraz myśliwym może zostać byle jełop, ale z "myślistwem" jako pojęciem nie ma to nic wspólnego. Nie mam nic przeciwko myśliwym, ale takich zostało już tylko 10%. Reszta to debile co dzika od rowerzysty nie odróżniają, albo kolegę idiotę postrzelą, bo im się wydawało, że widzą jelenia za krzakami. Nie pie**ol mi o krzywdzeniu bezbronnego szczura skoro stworzenia leśne traktujecie jak ścierwo.




Zaraz pewnie pie**olniesz, że taka opinia krzywdzi wasze środowisko, bo to mały odsetek itd. Nie pie**ol... Mogę ci wrzucić kilkadziesiąt zdjęć i filmów tylko z Polski jak się zachowujecie i kto tu jest zwierzęciem... Skoro jedno wypie**olenie szczura z rury w kraju gdzie i tak je wpie**alają jest gorsze od tego co wy odpie**alacie to nabij strzelbę i niech cię ch*j jasny strzeli... Tylko przed tym włącz transmisję na żywo :D

Miruu

2018-10-19, 18:10
Nie ma to jak gównonauckie testy lotów kosmicznych.

Z każdym rokiem są coraz bardziej zaawansowane. :D