18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Latający surfer..... Wraz ratownikiem

huncfot130 • 2020-02-13, 10:30
Surfer Alex Botelho trafił do szpitala po tym, jak wielkie fale kilkukrotnie w niego uderzyły. Z pomocą na motorówce przyszedł mu jego kolega, Hugo Vau, jednak maszynę wraz z mężczyznami też pochłonęła woda, co widać na początku filmu. Ostatecznie Vau wyszedł z tego bez szwanku, jednak Botelho stracił przytomność, którą odzyskał w szpitalu.



Taki to odważny chłop



A takie to fale bywają




SPIERDOLIX

2020-02-13, 11:52
50 sekunda 1 filmiku
k***a 10 sekund napie**ala kraulem 2 metry do kolegi który nieprzytomny sobie dryfuje :lol:

Tam to mają jakieś bagna że i jeden i drugi się ledwo ruszają z miejsca XD

A komentatorzy tez niczego sobie. Typowi sadole, śmieją się z poszkodowanych :D

nowynick

2020-02-13, 13:44
sp***OLIX napisał/a:

50 sekunda 1 filmiku
k***a 10 sekund napie**ala kraulem 2 metry do kolegi który nieprzytomny sobie dryfuje
Tam to mają jakieś bagna że i jeden i drugi się ledwo ruszają z miejsca XD
A komentatorzy tez niczego sobie. Typowi sadole, śmieją się z poszkodowanych



Widać ,że nigdy w morzu nie pływałeś. Ja ledwo brata uratowałem kilkadziesiąt metrów od brzegu jak go zaczęło do morza ściągać. Adrenalina, że ja pie**olę odległość nieduża a z dobre 5 minut płynęliśmy jakieś 50 metrów...

T3RMINATOR

2020-02-13, 18:37
nowynick napisał/a:

Widać ,że nigdy w morzu nie pływałeś. Ja ledwo brata uratowałem kilkadziesiąt metrów od brzegu jak go zaczęło do morza ściągać. Adrenalina, że ja pie**olę odległość nieduża a z dobre 5 minut płynęliśmy jakieś 50 metrów...



To masz ciekawe przeżycie. A z pływaniem w morzu jest trochę tak z pływaniem w rzece bo prąd może porwać. A w morzu jeszcze występuje coś jak prąd strunowy a polega to na tym "Próbujesz płynąć do brzegu, ale siła prądu jest zbyt silna, a fale zalewające cię od drugiej strony utrudniają jakikolwiek ruch. Szarpiesz się, tracisz siły, ryzyko utonięcia rośnie"

Trzeba wtedy nie walczyć z prądem tylko płynąć mniej więcej na ukos do brzegu.


jasnygwint

2020-02-14, 08:54
trza mieć cohones...