18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Latający ruski pieszy

Jesse.Pinkman • 2022-04-13, 12:45
Peterhof w północnej części Rosji.

Erqti

2022-04-13, 16:14
za ubitą swołocz zawsze piwo!

Dzisiaj

2022-04-13, 20:11
Erqti... ubiegles mnie z komentarzem. Mialem wlasnie pisac, ze zaraz zleca sie wielbiciele bandery i beda sie spuszczac nie rozj***nym ruskiem ;) Chocby rusek mial biec do ukrainskiego sierocinca - ratowac dzieciaczki to i tak barany beda sie cieszyly, ze dostal. Mnie to duzej roznicy nie robi - rusek czy ukrainiec - to samo scierwo.
Material godny na sadola ale prosze was - skonczcie z tym pie**oleniem o kacapach bo to juz zalosne sie robi. Wasza nienawisc zaprogramowana przez TV i inne media tylko pokazuje ile w Polsce jest debili lykajacych wszystko z TV.

kawior2007

2022-04-13, 21:54
Oni tam organizują jakieś szkolenia z wychodzenia z pomiędzy samochodów czy ki ch*j

kryminal666

2022-04-13, 22:38
Up. Taaa, dokladnie, mozesz sie zapisac...

to...........10

2022-04-14, 00:03
Dzisiaj napisał/a:

Erqti... ubiegles mnie z komentarzem. Mialem wlasnie pisac, ze zaraz zleca sie wielbiciele bandery i beda sie spuszczac nie rozj***nym ruskiem Chocby rusek mial biec do ukrainskiego sierocinca - ratowac dzieciaczki to i tak barany beda sie cieszyly, ze dostal. Mnie to duzej roznicy nie robi - rusek czy ukrainiec - to samo scierwo.
Material godny na sadola ale prosze was - skonczcie z tym pie**oleniem o kacapach bo to juz zalosne sie robi. Wasza nienawisc zaprogramowana przez TV i inne media tylko pokazuje ile w Polsce jest debili lykajacych wszystko z TV.



Oho, obrońca ruskich morderców nam się tutaj pięknie rozbeczał! :D

skywalker75

2022-04-14, 00:05
Dzisiaj napisał/a:

Erqti... ubiegles mnie z komentarzem. Mialem wlasnie pisac, ze zaraz zleca sie wielbiciele bandery i beda sie spuszczac nie rozj***nym ruskiem Chocby rusek mial biec do ukrainskiego sierocinca - ratowac dzieciaczki to i tak barany beda sie cieszyly, ze dostal. Mnie to duzej roznicy nie robi - rusek czy ukrainiec - to samo scierwo.
Material godny na sadola ale prosze was - skonczcie z tym pie**oleniem o kacapach bo to juz zalosne sie robi. Wasza nienawisc zaprogramowana przez TV i inne media tylko pokazuje ile w Polsce jest debili lykajacych wszystko z TV.


Rusek ratujący dzieci ? Co wy tam bierzecie towarzyszu?


:roll:

spawn85

2022-04-14, 11:52
Kacapy do piachu. Piwo

glenton

2022-04-14, 16:32
latający rusek zawsze na propsie

Nikt_nie

2022-04-14, 20:24
Karboksylator napisał/a:

to ptak?
to samolot?
nie to superman



To Kacapmen!!

Pół człowiek -pół litra.