18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Latający kaszojad uszkodził land rovera

~Angel • 2019-06-12, 13:35


Wypadek miał miejsce wieczorem 10 czerwca w dzielnicy Admiralteisky w Petersburgu.
Wg wstępnych informacji policji 2l dziewczynka będąc pod opieką rodziców wdrapała się na okno z którego następnie wypadła.
Po upadku dziewczynka trafiła do szpitala - lekarze określają jej stan jako ciężki. Dziecko doznało uraz głowy (krwiak), rozerwania narządów płciowych oraz pęknięcia śledziony.
Rodzina w której doszło do wypadku uchodziła za zamożną, nigdy nie byli notowania a badanie alkomatem wykazało iż byli trzeźwi.

maciuch2

2019-06-12, 21:53
kto nigdy nie wyrzucił dziecka przez okno niech pierwszy rzuci kamieniem

Nikczemny_Płód

2019-06-12, 22:29
impressa88 napisał/a:

Obejrzałem film i widać że ludzie tam stojący obserwują co dziecko zamierza
W takiej sytuacji próbowałbym ratować za wszelką cenę.moją czy dziecka. Ale próbowalbym żeby później nie patrzeć sobie w twarz że mogłem chociaż komuś piwo potrzymać. Z racji tego iż oglądam sadola dzień w dzień widziałem przypadek z Chińczykiem który przyjął dzieciaka na klatę, fakt że dzieciak uderzył z impetem w chodnik a Chińczyka odrzuciło do tyłu to dzieciak przeżył. A wrócę do posta że ktoś pisał że dziadek tam stał. On już przeżył swoje gdyby więc mógłby zostać nawet bohaterem narodowym.



Serio jesteś tak poj***ny by narażać to co masz najcenniejsze zdrowie i życie, dla jakiegoś dziecka? Które równie dobrze może jutro zginąc z powodu ukąszenia przez biedronke?

Serio?

Ludzie was już ponosi z rycerstwem.

I potem artykuły: utonął ratując tonące dziecko.

kk1987

2019-06-12, 23:02
dziadek zamiast łapać, to się pajac odsunął, ja pie**olę..

Bodziosowy111

2019-06-12, 23:39
jeszcze bardziej mogli tym dzieckiem mojtac na boki...

mucha86

2019-06-12, 23:41
Nikczemny_Płód napisał/a:

Serio jesteś tak poj***ny by narażać to co masz najcenniejsze zdrowie i życie, dla jakiegoś dziecka? Które równie dobrze może jutro zginąc z powodu ukąszenia przez biedronke?
Serio?
Ludzie was już ponosi z rycerstwem.
I potem artykuły: utonął ratując tonące dziecko.



to się nazywa być mężczyzną, a nie chłopcem.

LuzaQ

2019-06-12, 23:59
mucha86 napisał/a:

to się nazywa być mężczyzną, a nie chłopcem.



czasem chłopcy mają wiecej w głowie niż dzisiejsi "mężczyzni" z uwagi na to iż ich umysł jeszcze nie został skażony

ZaSwojePiję

2019-06-13, 00:20
Kolege impress88 i co poniektorych to popie**olilo na punkcie gowniakow. Spadl to spadl. Ratowac to moge tonace, a nie stac sie kaleka na reszte zycia, bo jakis gnoj sie latac uczy, a i tak nie wiadomo czy kolejny patus z niego nie wyrosnie.

URAGE

2019-06-13, 01:05
ZaSwojePiję napisał/a:

Kolege impress88 i co poniektorych to popie**olilo na punkcie gowniakow. Spadl to spadl. Ratowac to moge tonace, a nie stac sie kaleka na reszte zycia, bo jakis gnoj sie latac uczy, a i tak nie wiadomo czy kolejny patus z niego nie wyrosnie.



To właśnie Ciebie i Tobie podobnych, większość tego społeczeństwa popie**oliło. Znieczulica i egoizm ceni się ponad honor i dobroduszność. Potem narzekanie, że wszyscy dbają tylko o własną dupę: politycy, nauczyciele, policja, pracodawcy, złodzieje, czy zwykli Janusze. Każdy tylko czubek włąsnego nosa, a innemu nie pomoże. "Nie mój gówniak to nie mój problem". Gorzej to już tylko czysta patola.

Raime

2019-06-13, 02:37
Czemu nikt nie pisze o tym jak dziadek sp***ala z walizka po tym jak dzieciak spadł?

polakwrocek

2019-06-13, 08:58
Ja jak będę miał kaszaka to chyba k***a kraty w oknie zainstaluję.

Wiewór

2019-06-13, 09:05
Nikczemny_Płód napisał/a:

Serio jesteś tak poj***ny by narażać to co masz najcenniejsze zdrowie i życie, dla jakiegoś dziecka?


Tak. Jak się ma własne dzieci to zmienia się całkowicie empatia.
Odkąd mam swoje to nie potrafię obojętnie podejść do krzywdy dziecka.
Takie tragedie mnie załamują.

TB303

2019-06-13, 16:21
Ciekawe ilu z was, "bohaterów", naprawdę zrobiłaby cokolwiek. Bo tak szczerze myślę, że gówno byście zrobili. W internecie każdy mądry, a kiedy przychodzi co do czego, to stres, robienie pod siebie i ucieczka.

mucha86 napisał/a:

to się nazywa być mężczyzną, a nie chłopcem.


Nie udawaj, chłopczyku.

miedzianek

2019-06-13, 17:00
Angel napisał/a:

rozerwania narządów płciowych




To już sadole nie por*chają :krejzi:

mazga50

2019-06-13, 18:20
Szkoda małej...

URAGE

2019-06-13, 22:36
TB303 napisał/a:

Ciekawe ilu z was, "bohaterów", naprawdę zrobiłaby cokolwiek. Bo tak szczerze myślę, że gówno byście zrobili. W internecie każdy mądry, a kiedy przychodzi co do czego, to stres, robienie pod siebie i ucieczka.
Nie udawaj, chłopczyku.



Jedno stawiać się grupie sebixów w czyjejś obronie, a drugie ratować dziecko. Rycerzem świętobliwym nie jestem, by dać sobie wpie**olić za kogoś, ale jak zobacze dziecko w oknie, ktore zaraz może wypaść to nie będę się zastanawiał, tylko odruchowo wyciągnę ręcę w jego stronę.