18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Latające siekiery 2

~Sunday • 2019-07-17, 13:00

Krótki dreszczowiec :ciasteczkowy:

McQurwa

2019-07-17, 13:19
:brawo2:
Idioci mają najwiecej szczęścia , normalni ludzie giną

MalcolmX

2019-07-17, 14:30
Dwa ucha upie**olone jednym strzałem. Ja bym poszedł puścić TOTka

~sensualna

2019-07-17, 14:52
mnie śmieszy że to normalna atrakcja w pl tak jak escape room toć to jest niebezpieczne ale ludzie mogą z tego skorzystać dla rozrywki xd

siwybis

2019-07-17, 15:31
Można mieć kasę, można mieć zdrowie ale najważniejsze w życiu to mieć farta :)

jbone

2019-07-17, 16:11
przecież k***a przeciął trzonek to gdzie uj***ne ucha?drewnem?k***a oglądajcie filmiki uważnie.







pedały.

Superszadko

2019-07-17, 17:38
MalcolmX napisał/a:

Dwa ucha upie**olone jednym strzałem. Ja bym poszedł puścić TOTka



W szkole oprócz zadań związanych z czytaniem ze zrozumieniem, powinni dać dodatkowe lekcje dla przyszłych sadoli związane z oglądaniem ze zrozumieniem :P
A i jeszcze z umiejętnością odróżniania fake'ów.

orzech1991

2019-07-17, 17:45
Superszadko napisał/a:

W szkole oprócz zadań związanych z czytaniem ze zrozumieniem, powinni dać dodatkowe lekcje dla przyszłych sadoli związane z oglądaniem ze zrozumieniem
A i jeszcze z umiejętnością odróżniania fake'ów.



Ok panie znawca, skąd podejrzenie że to fejk? Druga rzecz - chłopak użył skrótu myślowego że upie**olone ucha a Ty zaraz plujesz kwasem że ogląda bez zrozumienia.

Superszadko

2019-07-17, 18:03
orzech1991 napisał/a:

Ok panie znawca, skąd podejrzenie że to fejk? Druga rzecz - chłopak użył skrótu myślowego że upie**olone ucha a Ty zaraz plujesz kwasem że ogląda bez zrozumienia.



A czy gdzieś stwierdziłem, że to fejk ? Ja tylko wyraziłem swoje zdanie dotyczące wprowadzenia dodatkowych zajęć w szkole., które umożliwią sadolom późniejsze oglądanie ze zrozumieniem i w innych przypadkach (których stwierdziłem całe morze wręcz) odróżnianie fikcji od rzeczywistości. I tak, jestem znawcą i będę pluł jadem, bo po to tu jestem i mam taki kaprys. A tak w ogóle to pisze się uszy :P I ch*j.

Lysack

2019-07-18, 02:21
sensualna napisał/a:

mnie śmieszy że to normalna atrakcja w pl tak jak escape room toć to jest niebezpieczne ale ludzie mogą z tego skorzystać dla rozrywki xd



Co k***a?

korinogaro

2019-07-18, 12:33
Lysack napisał/a:

Co k***a?



No możesz iść na rzucanie siekierą dla zabawy, do tarczy. Tylko że zasady mówią że po każdym rzucie należy usunąć siekierę z tarczy.