18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Latajace morsy

poligon6 • 2019-04-10, 14:02
Prosze oglądac od 0:45, i podziwiać piekno przyrody.


Q3lo

2019-04-10, 17:59
Produkcja Netflix bardzo mnie zaciekawiła, fajnie że czubowna użycza swojego głosu. Ale po drugim odcinku całe to WWF tak mnie wk***ialo że przestałem oglądać.

andrzejrobert75

2019-04-10, 18:04
Po globalnym ociepleniu opodatkują małą epoke lodowcową,nic straconego.

polakwrocek

2019-04-10, 18:19
BajecznyKrzysztof napisał/a:

j***na prowokacja sp***olonych ludzi. Morsy zostały zagonione na klif przez niedźwiedzia polarnego.... Spadają, bo nie mają poczucia głębi, nie kumają, że jest wysoko.
a globalne ocieplenie pojawia się co jakiś czas na ziemi (tak, jak i epoki lodowcowe) i nikt i nic tego nie zmieni, bo to ma związek z podróżą kuli ziemskiej przez wszechświat i procesami, o których nie chce mi się rozpisywać na sadistiku.



Jak zwykle media piszą:
Najwyższa ilość dwutlenku węgla w powietrzu od 1 000 000 lat... No straszne...
A co było 1 000 000 + 1 lat temu ? Wyższy ? TAK było więcej dwutlenku węgla...

I jak najbardziej ograniczanie gazów toksycznych , odpadów , plastików , generalnie całej tablicy mendelejewa jest ważne...
Akurat CO2 to o ch*j rozbić -.-

John Silver

2019-04-10, 18:43
Jest ich za duzo i same sie unicestwiaja,

ojcieckogut

2019-04-10, 19:00
natura.

morsy nie są święte, w załączeniu link do filmu gdzie mors gwałci nieletniego pingwina
https://www.youtube.com/watch?v=R5-MoqrymVU

żal wam pedofilów gwałcicieli? niech giną! :D

a na poważnie - natura każde życie kończy śmiercią. jak mors jest głupi to ginie spadając z klifu. te morsy które zrozumieją że nie powinny wchodzić na strome klify przekażą swoje geny dalej czyniąc gatunek morsów mądrzejszym i lepiej przystosowanym do przetrwania. to się nazywa ewolucja.

ag...........th

2019-04-10, 19:58
Mors spada z klifu, wina człowieka.

maciuch2

2019-04-10, 23:51
może jakaś inkarnacja Magika, non stop spada

skandal

2019-04-11, 10:21
Nie rozumiecie że globalne ocieplenie jest FAKTEM !
Problemem jest to w jaki sposób politycy rzekomo chcą z tym walczyć. Wydając bez sensownie pieniądze i nakładając podatki na zwykłych obywateli.

Ocieplenie nie oznacza że nagle w każdym miejscu na ziemi zrobi się gorąco.
Problemem jest topnienie lodu i z tego powodu zmiana prądów morskich które w ogromnej mierze wpływają na klimat !
Jeszcze gorzej będzie gdy zacznie topnieć wieczna zmarzlina na syberii gdzie uwięzione są ogromne ilości co2.
To tylko przyśpieszy ocieplenie klimatu.


W tym momencie ratowanie klimatu polega na podnoszeniu podatków , limitów CO2 i tym podobne ale praktycznie tylko w Europie.
Najwięcej szkód powodują USA , Chiny i Indie.
Najbardziej cierpią Europejczycy i z tego powodu ludzie później nie akceptują faktu globalnego ocieplenia.
Większość ludzi widząc obecną sytuacje myśli że to wszystko zostało wymyślone dla kasy i po części wcale im się nie dziwię.

Wiec ustalmy , ocieplenie jest faktem ,sposób na jego zwalczanie jest jedna wielką farsą!!!


Ps. Tak , okresy lodowacenie i ocieplenia są normalne i były od zawsze ale trwały SETKI tysięcy lat , nigdy tak szybko od czasu industrializacji.

miedzianek

2019-04-12, 15:12
I ot jest właśnie selekcja naturalna :krejzi:

Rangraf

2019-04-16, 02:01
Jak lemmingi........ tylko odwrotnie :) A Ekoludzoe niech płaczą.......

ufok1

2019-04-17, 15:12
Ewolucyjne "wyjście z wody" musiało być podobnie bolesne ;-)