18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Latające cycuchy

BueR_MadasS • 2009-09-09, 03:18
They believe they can fly

erniii

2009-09-09, 08:31
chciały zobaczyć gdzie tak zapieprzają ;)

luki24

2009-09-09, 12:03
ciekawe czy dało jej to jakąś przyjemność...

Rh...........ox

2009-09-09, 14:16
aexalven napisał/a:

No bez jaj, skąd to ma tyle piw to ja nie wiem, gruba baba, paskudne cyce i kretyni drzący morde.

Nienawidzę kolejek, w polsce większośc jest nudna a te c**y, dzieci i ch*je cały czas drą ryja i nie mogę się ekscytować... Chciałbym zjechać w ciszy i spokoju to się k***a nie da.



"c**y, dzieci i ch*je" drą tego ryja bo nie są przyzwyczajeni do takich przeciążeń. Nie każdy codziennie rano wyciska gówno z dupy z taką siłą że czuję się jak na rollercoasterze. :plzdie:

A cycki całkiem fajne 8-)

RudaGrazyna

2009-09-09, 17:07
Z GRAWITACJĄ NIE WYGRASZ...
pokonywała cie na lekcjach fizyki i pokona w życiu codziennym;]

Rafq

2009-09-09, 17:37
@aexalven: albo jestes prawiczkiem albo nawet teraz nie masz powodzenia. Nie wiem jak mozna powiedziec 'paskudne cyce' .

Nie powiem ze bys je pierwszy wymiętolił bo to ja bym się tym zajął z przyjemnością.

A że nie krzyczeć na rollecoasterze - marudzisz jak informatyk, pracuj w zakładzie pogrzebowym tam na pewno będzie cicho ;) i żaden klient Ci nie będzie hałasować ^^

Vlaadmir

2009-09-10, 07:16
Cytat:

a te c**y, dzieci i ch*je cały czas drą ryja i nie mogę się ekscytować...



Ja jeszcze rozumiem jako tako ludzi którzy robią TO w miejscu publicznym, ale w costerze??? o.O FUJ!!

Scarlet

2009-09-10, 17:08
aexalven napisał/a:



Nienawidzę kolejek



nie korzystaj z nich

aexalven napisał/a:


w polsce większośc jest nudna



w polsce nie ma prawdziwych rollercoasterów, więc o czym mowa?

aexalven napisał/a:


a te c**y, dzieci i ch*je cały czas drą ryja i nie mogę się ekscytować... Chciałbym zjechać w ciszy i spokoju to się k***a nie da.



ciężko mi sobie wyobrazić ekscytowanie się czymś w ciszy i spokoju, może sprawdź definicję tego słowa czy coś. ja sobie nie wyobrażam jazdy rollercosterem bez -- jak to poetycko określiłeś -- darcia ryja. to połowa zabawy ;)

Centurion

2009-12-27, 20:33
Test staników na rollercoasterze