18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Laski takie są

~Sunday • 2020-07-06, 12:32

Poczuła wakacje :mrgreen:

JaTylkonaChwile

2020-07-06, 17:42
shoe5maker napisał/a:

Ludzi brzydzą psy liżące się po dupach, ale całus takiej kobiety już nie.



jak nie widzisz roznicy to masz problem.

janlew

2020-07-06, 18:01
JaTylkonaChwile napisał/a:

jak nie widzisz roznicy to masz problem.


Nie chodzi o to że ona robi coś złego, tylko że robi to publicznie i za pieniądze. Natomiast pies w mieszkaniu, to obrzydliwość do zrzygania.

Belweder

2020-07-06, 18:01
janlew napisał/a:

Nie mam TV, i właśnie dla tego nie jestem sp***olonym lewakiem.
Nie chciało PO islamistów przyjąć w ogromnych ilościach, w tym w połowie czarnych? Chciało.
Nie stawiali tęcz pedałom? Stawiali.
Ja to, i jeszcze wiele pamiętam, bo nie pierze mi mózgu TV, dzięki czemu nie mam pamięci rybki akwariowej i poglądów lewackiego pajaca



To postawili sobie tęczę pedałom, co za różnica i kogo to obchodzi normalnego? Ilu tych pedałów dziennie musisz "znosić" i ilu w ogóle codziennie widujesz? Gwałcą Cię za rogiem sklepu gdzieś? Po prostu pytam, bo teraz jest to taki "gorący temat" a ja w ogólę nie mam kontaktu z takimi ludźmi na codzień, więc może ze mną coś nie tak. CD projekt red też sobie flagi ustawili, i mnóstwo innych firm, z których rzeczy na codzień korzystasz i co z tym robisz? Gadasz jak typowy użytkownik TV i gówna w głowie nasranego przez TVPis. Islamistów/uchodzców/cyganów itp. przyjęło wiele krajów, i Polska nawet gdyby ich przyjęła(a cyganów i ukraińców nie mamy?) to i tak by stąd sp***alali w podskokach bo socjal to by im się nie spodobał. A jeszcze by pewnie nie raz wpie**ol obskoczyli od kibolów itp. Osobiście to chyba bym wolał mieć garstkę tych uchodźców, którzy i tak by sp***alali do Niemiec ale też za to dostawać minimalną krajową taką jak ma Francja czy Niemcy czyt. 1.5 tyś euro czyli na nasze jakieś 6500 zł. Ceny mają troszeczkę większe i ludzie nie są tak upodleni jak w Polsce.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-07-06, 20:38
Gamera napisał/a:

Pomyliłeś się. Grill u Kuchcińskiego



Na grillu u Kuchcińskiego 16 lat to górna granica.... :lol:

luja27

2020-07-06, 22:18
Materiał na gównianą żonę :mrgreen:

adi_k0

2020-07-07, 10:24
janlew napisał/a:

Hahaha bohatera Trzaska ci obraził? Niby czym? Przecież wy jesteście odbyciarze. Trzasku chce nasprowadzać pedałów, murzynów i islamistów, i włazić im w dupy tak głęboko, aż zrobi z Polski burdel jak we francji. No ale czego się spodziewać po synu konfidentki z SB



k***a jaki ty jesteś głupi to nie mam pytań. Nie da się nasprowadzać pedałów, murzynów i islamistów bo ich tu nic nie przyciągnie, a jak ktoś ich przywiezie to od razu sp***olą, taka tu jest ch*jnia. No ale to musiałbyś mieć IQ większe od numeru buta żeby to ogarnąć. I taki debil ma prawa wyborcze...