18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Olashenco

2021-09-18, 08:57
Strasznie ciężko się domyślić że tatuaż jest permanentny. Jak już go sobie robisz to chociaż zrób oryginalny i zajebisty, taki który nadal będzie kozacki na twoim 70-cio letnim ciele. Rozpie**ala mnie jak ludzie sobie tatuują jakieś gówno na przykład jakieś postaci czy wątki z seriali xD
Tatuaż powinien oddawać harakter osoby która go nosi, a jak ktoś ma coś co później musi usuwać, to wiele mówi samo przez siebie.
Cierp ciało jak żeś chciało.

Cycu320

2021-09-18, 11:02
buklokcowa napisał/a:

Idioto to nie jest henna



Wstawia taki szajs atencjuszka j***na i jeszcze się pulta że jej jadą po grzbiecie. Tej, bolcowana... Intelygętna to Ty za bardzo nie jesteś widać...

mortom

2021-09-18, 16:29
buklokcowa napisał/a:

Idioto to nie jest henna



poczytaj , pooglądaj , dopytaj - to nie boli

aleeksss

2021-09-18, 20:47
mortom napisał/a:

Reakcja alergiczna na hennę. Trzeba być idiotą żeby tego nie wiedzieć.



dokładnie, każdy kto sie nie zna na tatuażach i reakcjach alergicznych to debil j***ny

Behemot

2021-09-18, 22:33
buklokcowa napisał/a:

Idioto to nie jest henna



Idiotko dawaj źródło to zaraz cię tu wyprostujemy. Nie znasz angielskiego nie znaczy ,że opisy sobie z dupy będziesz wysysać.

ch*ja widziałaś jak wygląda laserowe usuwanie tatuazu, po tym są strupy, a nie bąble.

PieronJasnySzlag

2021-09-19, 10:03
Blady-34 napisał/a:

Kuźwa... Weź pokaż



Byku, już dawno jest na tym ładny estetyczny cover ;)

buklokcowa

2021-09-22, 16:11
Ja pie**ole, jesteście bardziej głupi, niż ja kiedy robiłam sobie ten tatuaż....
A co do krytyków, myślałam, że wasze historie będą bardziej kreatywne niż proste przyszywanie etykiety ''karyna'', to już dawno przestało bawić. ;)

Behemot napisał/a:

Idiotko dawaj źródło to zaraz cię tu wyprostujemy. Nie znasz angielskiego nie znaczy ,że opisy sobie z dupy będziesz wysysać.
ch*ja widziałaś jak wygląda laserowe usuwanie tatuazu, po tym są strupy, a nie bąble.



Nie pluj.

Cycu320 napisał/a:

Wstawia taki szajs atencjuszka j***na i jeszcze się pulta że jej jadą po grzbiecie. Tej, bolcowana... Intelygętna to Ty za bardzo nie jesteś widać...



Ty właśnie udowodniłeś swoją inteligencję, widząc w tym poście atencjuszke xd

emil1000121

2021-11-26, 10:29
Ten tatuaż był robiony chyba barszczem sosnowskiego