18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Re...........a2

2021-09-17, 17:33
Laserowe usuwanie czego?

PieronJasnySzlag

2021-09-17, 19:02
buklokcowa napisał/a:

Żadną reakcją alergiczna, po prostu za duża moc w laserze była ustawiona....



Heheh. Dziara wykonanie 1/10. Robił pewnie seba w piwnicy za flaszke. No ale z takim babolem głupio chodzić więc pada decyzja o usunięciu. No ale nie pójde do renomowanego studia za ciężkie pieniądze jak seba mi usunie nowym laserem za flaszke.
Seba a napewno wiesz na ile podkręcić ten laser? Seba: jassssne, zaufaj mi :D :D

Nie że się śmieje. Sam miałem robioną łydke kolką z długopisa i silniczka po maszynce do strzyzenia. Młodość rządzi się swoimi prawami. Ale to k***a było 20 lat temu !!!

John-Flopp

2021-09-17, 19:15
PieronJasnySzlag napisał/a:

Heheh. Dziara wykonanie 1/10. Robił pewnie seba w piwnicy za flaszke. No ale z takim babolem głupio chodzić więc pada decyzja o usunięciu. No ale nie pójde do renomowanego studia za ciężkie pieniądze jak seba mi usunie nowym laserem za flaszke.
Seba a napewno wiesz na ile podkręcić ten laser? Seba: jassssne, zaufaj mi
Nie że się śmieje. Sam miałem robioną łydke kolką z długopisa i silniczka po maszynce do strzyzenia. Młodość rządzi się swoimi prawami. Ale to k***a było 20 lat temu !!!



Kuźwa... Weź pokaż :D

PoProstuNIKT

2021-09-17, 19:36
Folur napisał/a:

Jakim trzeba być chorym człowiekiem żeby okaleczać ciało tatuażami. To samo Ci co się obrzezają.



jakim trzeba być chorym psychicznie debilem żeby sobie uj***ć ch*ja myśląc że jest się babą? :amused:

htp

2021-09-17, 19:40
ecnart napisał/a:

jakim trzeba być chorym psychicznie debilem żeby sobie uj***ć ch*ja myśląc że jest się babą?



Obrzezanie to nie obcięcie penisa. Ale nie można na tym portalu za dużo wymagać.

ruddie

2021-09-17, 20:20
Tatuaże to znak bycia prymitywem i idiotą. Jak widzę kogoś z tym gównem, to podejrzewam niedoj***nie mózgowe, dawanie dupy czarnym braciom, robienie lasek w kiblach i celach albo ciężkie dzieciństwo z wielokrotnymi gwałtami przez wujków.

Oponka

2021-09-17, 21:07
ruddie napisał/a:

Tatuaże to znak bycia prymitywem i idiotą. Jak widzę kogoś z tym gównem, to podejrzewam niedoj***nie mózgowe, dawanie dupy czarnym braciom, robienie lasek w kiblach i celach albo ciężkie dzieciństwo z wielokrotnymi gwałtami przez wujków.



zdrowaśki już dzisiaj odmówiłeś?

Folur

2021-09-17, 21:16
ecnart napisał/a:

jakim trzeba być chorym psychicznie debilem żeby sobie uj***ć ch*ja myśląc że jest się babą?



co ma piernik... a od Ciebie używania mózgu to nawet nie wymagam... bo go nie masz

:roll:

Geigi

2021-09-18, 03:40
no dobra jestem tatuatorem to się wypowiem... tak, tak wygląda tatuaż nawet do tygodnia+ po usuwaniu laserowym

gość od henny zwyczajnie wprowadza wszystkich w błąd- aż dziwne, że tyle piwek złapał

mazga50

2021-09-18, 04:25
To się nazywa zakażenie.

notak

2021-09-18, 06:15
ale ch*jowy tatuaż, jeszcze na dłoniach,
masz problemy emocjonalne

Rayzz

2021-09-18, 07:38
mortom napisał/a:

Reakcja alergiczna na hennę. Trzeba być idiotą żeby tego nie wiedzieć.



To jest henna, reakcja alergiczna, laserowe usuwanie przepala skórę właściwą i po pierwszej sesji jest biały nalot, wiec kogo w ch*ja chcesz zrobić, wypie**alaj

Geigi napisał/a:

no dobra jestem tatuatorem to się wypowiem... tak, tak wygląda tatuaż nawet do tygodnia+ po usuwaniu laserowym
gość od henny zwyczajnie wprowadza wszystkich w błąd- aż dziwne, że tyle piwek złapał



To chyba jesteś tatuażysta gdy cię kolega zapina, chłopie ty nawet nie masz pojęcia o działaniu, a co dopiero o rekonwalescencji, i reakcjach

homorek

2021-09-18, 07:51
Geigi napisał/a:

no dobra jestem tatuatorem to się wypowiem... tak, tak wygląda tatuaż nawet do tygodnia+ po usuwaniu laserowym
gość od henny zwyczajnie wprowadza wszystkich w błąd- aż dziwne, że tyle piwek złapał



Złapał, bo to śmieszne, taki żart. Po prostu nie którzy nie zrozumieli, mogę wytłumaczyć jak coś....

zubek25

2021-09-18, 08:20
ruddie napisał/a:

Tatuaże to znak bycia prymitywem i idiotą. Jak widzę kogoś z tym gównem, to podejrzewam niedoj***nie mózgowe, dawanie dupy czarnym braciom, robienie lasek w kiblach i celach albo ciężkie dzieciństwo z wielokrotnymi gwałtami przez wujków.



To jak ty za tatuaz laske robisz twoja sprawa a jak ktos prosto ma najeb we lbi i sobie to robi jego sprawa