18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Laseczka czy trap? *quiz*

~Sunday • 2020-08-31, 21:41

Ktoś tu nie trafił :ubawdolez:

mygyry

2020-08-31, 22:15
Uff ostatni dzień wakacji...

kothletino

2020-08-31, 22:56
Właśnie przej***ne, jutro trzeba zaprowadzić młodego żeby nigdzie nie sp***olił pierwszego dnia w pierwszej klasie w nowej szkole. Mówi, że ma już drugą laskę i teraz to prawdziwa miłość a ja dalej na swój ślub nie uzbierałem, k***a nie wiem jak to będzie. :(

Gnostyk

2020-08-31, 23:47
Czasem odnoszę wrażenie, że Sadistic, przy tego typu postach - zatraca miejscami swoją pierwotną tożsamość.

Rozumiem, że kogoś to rozbawiło, jednak wrzucanie treści na portal wyłącznie z powodu samego uczestnictwa w jego społeczności, bez uwzględniania samych założeń dla których powstał - mija się celem.
Istnieją fora wielotematyczne.

Nazwa portalu zobowiązuje, a przynajmniej powinna (reprezentować).

Noside

2020-09-01, 08:37
Jak bardzo trzeba być pie**olniętym, żeby się tak drastycznie upodobnić do przeciwnej płci?
Jeszcze bardziej naj***ne trzeba mieć, żeby starać się swoim wyglądem nabrać jak najwięcej ludzi i wmawiać im później homoseksualizm :/

edmund

2020-09-01, 09:14
~Sunday napisał/a:

, odnosisz błędne wrażenie i nie masz najmniejszego pojęcia o czym piszesz.
Dla przypomnienia pierwszy z brzegu temat reprezentujący jak ty to nazywasz "pierwotną tożsamość".
Jeden z pierwszych i dodany nie przez byle kogo, bo przez pomysłodawcę, założyciela i administratora strony sadistic.pl
Baw się dobrze



współczuję, bo chyba uwsteczniasz się

danielosaw1

2020-09-01, 10:38
dajcie linka do tej gry :)

Geigi

2020-09-01, 13:46
nigdy nie zrozumiem ludzi co atakują innych przez te trapy... faceci zmieniają swój wygląd by nadać mu jak najbardziej kobiece cechy, które podobają się większości facetów, po czym wyzywają, że haaa jesteś gejem bo ci się spodobałem... no nie, spodobały mi się właśnie te kobiece cechy- więc nie, nie jestem gejem

Umiem_modować

2020-09-01, 21:30
Geigi napisał/a:

nigdy nie zrozumiem ludzi co atakują innych przez te trapy... faceci zmieniają swój wygląd by nadać mu jak najbardziej kobiece cechy, które podobają się większości facetów, po czym wyzywają, że haaa jesteś gejem bo ci się spodobałem... no nie, spodobały mi się właśnie te kobiece cechy- więc nie, nie jestem gejem



Jak ni epotrafisz odróznić kobiety od mężczyzny to nie jest najlepiej.