18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łap to!

~Sunday • 2020-02-24, 09:36

Pewnie pobiegł się popłakać :-D

Juzwa

2020-02-24, 10:51
Ale p*zdek, nie złapał.

pi...........ie

2020-02-24, 13:46
Mówcie co chcecie, ale zajebiście mi się podoba styl amerykańskich domów. Począwszy od werandy i płocie, na dachu i elewacji kończąc :roll:

zimnydran

2020-02-24, 14:52
piehtole_nie_robie napisał/a:

Mówcie co chcecie, ale zajebiście mi się podoba styl amerykańskich domów. Począwszy od werandy i płocie, na dachu i elewacji kończąc



To normalne zawsze ludziom podoba sie to co nowe nietypowe - i dlatego POLKI słyną w UK z fascynacji czarnymi kiełbasami :P

mesjans

2020-02-24, 18:26
piehtole_nie_robie napisał/a:

Mówcie co chcecie, ale zajebiście mi się podoba styl amerykańskich domów. Począwszy od werandy i płocie, na dachu i elewacji kończąc



Czyli lubisz kicz. Różnica w domach w Polsce a w USA polega na tym że w Polsce buduje się dom na kilka pokoleń a u nich zmienia robotę i sprzedaje dom komu innemu. Gdy wiesz że w tym domu pomieszkasz może z kilka lat to nie wywalasz na dobre i trwałe materiały, dlatego też rządzi u nich tania szalówka a większość dachów pokrywa papo dachówka. Nawalą też szpecących daszków a bryła budynków zwykle jest do bani. W Polsce stodoły często lepiej wyglądają.

Barnellini

2020-02-24, 19:41
zimnydran napisał/a:

To normalne zawsze ludziom podoba sie to co nowe nietypowe - i dlatego POLKI słyną w UK z fascynacji czarnymi kiełbasami



Z całym szacunkiem zimnydraniu ale to zadziwiające ilu jest na Sadistic krypto pedałów. Jak w ciągu jednego zdania można przejść od amerykańskiej architektury do murzyńskich ku*asów to ja naprawdę nie wiem. :facepalm:




Cudak

2020-02-24, 21:25
Wygrał więcej niż mu się to wydaje

pi...........ie

2020-02-25, 04:31
mesjans napisał/a:

Czyli lubisz kicz. Różnica w domach w Polsce a w USA polega na tym że w Polsce buduje się dom na kilka pokoleń a u nich zmienia robotę i sprzedaje dom komu innemu. Gdy wiesz że w tym domu pomieszkasz może z kilka lat to nie wywalasz na dobre i trwałe materiały, dlatego też rządzi u nich tania szalówka a większość dachów pokrywa papo dachówka. Nawalą też szpecących daszków a bryła budynków zwykle jest do bani. W Polsce stodoły często lepiej wyglądają.


Kicz to ja lubię u Tarantino ;) piszę stricte o wyglądzie takich domów, zwłaszcza na tych typowych przedmieściach. Trwałość to inna kwestia, ale masz co do niej rację.

zimnydran

2020-02-25, 09:42
Barnellini napisał/a:

Z całym szacunkiem zimnydraniu ale to zadziwiające ilu jest na Sadistic krypto pedałów. Jak w ciągu jednego zdania można przejść od amerykańskiej architektury do murzyńskich ku*asów to ja naprawdę nie wiem.



Heh czyżby czyjaś dziewczyna pracowała w UK? ;)

Barnellini

2020-02-25, 22:15
zimnydran napisał/a:

Heh czyżby czyjaś dziewczyna pracowała w UK?



Tak, Twoja.

:mrgreen: