18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lampa prawdziwego sadola

Cain-Van-Horadrim • 2021-01-14, 01:07

Ciekawy pomysł

PhetrusEnigmatus

2021-01-14, 16:03
pie**olicie, mało się nie posracie, tam na górze. Skoro za cień w Was kreatywności to zostaje krytykować. Na mnie to wywarło wrażenie i wpasowuje się w klimat Sadola. W końcu to imitacja wybuchającego miasta, zamrożona w pewnym punkcie. Sam bym sobie zrobił coś takiego i liczył, że kiedyś mi się nie sfajczy.

8-bit

2021-01-14, 16:30
Jebitna ta lampa

outsidethebox86

2021-01-14, 16:50
PhetrusEnigmatus napisał/a:

pie**olicie, mało się nie posracie, tam na górze. Skoro za cień w Was kreatywności to zostaje krytykować. Na mnie to wywarło wrażenie i wpasowuje się w klimat Sadola. W końcu to imitacja wybuchającego miasta, zamrożona w pewnym punkcie. Sam bym sobie zrobił coś takiego i liczył, że kiedyś mi się nie sfajczy.



Jeszcze się takie nie urodził, coby to wszystkim dogodził ;-)

A jak jeszcze ktoś coś potrafi, to już w ogóle leje się na niego fala krytyki.

Sad but sooo true...

baronturbina

2021-01-14, 19:04
fiate napisał/a:

Lepiej oglądać pedały na hardzie co sobie słoiki w dupę wsadzają, albo laski co srają na siebie, nie wspominając już o babach z fiutami, rozumiem wtedy to jest esencja sadola i jesteście zadowoleni.
Marudzicie jakbyście uważali też portal za coś wyjątkowego, a to takie same gówno jak kwejki czy właśnie youtubowe gówna.


Tak

TrissMerigold

2021-01-14, 19:51
PhetrusEnigmatus napisał/a:

pie**olicie, mało się nie posracie, tam na górze. Skoro za cień w Was kreatywności to zostaje krytykować. Na mnie to wywarło wrażenie i wpasowuje się w klimat Sadola. W końcu to imitacja wybuchającego miasta, zamrożona w pewnym punkcie. Sam bym sobie zrobił coś takiego i liczył, że kiedyś mi się nie sfajczy.



Zgadzam się z Twoją wypowiedzią odnośnie krytyki. Ludzie, którzy nic nie potrafią najgłośniej komentują co jest gównem a co nie. Co do samej lampy to zastanowiłbym się czy ta wata to na pewno dobry pomysł. Dość to łatwopalne i podatne na degradację.

jawox

2021-01-14, 20:00
BigBertha napisał/a:

Jutubowe gówno...