18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Lalfa na podwójnej ciągłej

~Velture • 2022-11-23, 23:58
Takie niby nic, zwykły pośpiech, w sumie cóż może się stać?
Kierowca zdążył na własny pogrzeb. Trup na miejscu. :dead:

Cytat:

Wypadek na DK35 z Świdnicy do Wrocławia. "Kierowca Alfy zmarł, mój pasażer go reanimował. Pasażerce nic się nie stało. Przykład skrajnej głupoty."
22.11.2022 DK35




SkoPio1

2022-11-24, 09:38
Stob napisał/a:

Zmarł? Od czego?



Nie od czego, a na co.
Na szczęście.

A jeśli upierasz się, że od czego, od swej głupoty i chamstwa.
Bo te dwie jego cechy były na samym początku, a jego śmierć była ich skutkiem.
Tylko samochodu szkoda...

boowa1986

2022-11-24, 09:44
Ta 35 to jedno wielkie gówno, codziennie wypadek, a wczoraj dwa. Jeżdżę tędy do roboty ze Świdnicy i k***a nie było chyba dnia, żeby coś się nie odj***ło plus porzucone wraki na poboczu, ogołocone już zresztą. A to całe gówno z j***nego Wrocławia na jeszcze bardziej sk***iały Wałbrzych ciśnie i ta droga jest wiecznie zaj***na.

dżonyłojlker

2022-11-24, 10:59
xede napisał/a:

ja bym to nazwal sarkazmem ale co ja wiem



To byś się pomylił, bo tamten użytkownik ma na serio uszkodzoną głowę.

Boss-man

2022-11-24, 12:00
Kierowca CRV za ucieczkę z miejsca zdarzenia i nieudzielenie pomocy do piekła.

WENECKICHAM

2022-11-24, 12:32
I ch*j mU NA GRÓB!!!! Wyprzedzał dobitym gównem ,na ciągłej, na zakręcie, mam nadzieje że wyeliminował swoje zj***ne geny z populacji ludzkiej. Całe szczęcie że nie pie**olnął w innych normalnych ludzi. Yebać idiotów!

luka5598

2022-11-24, 13:41
boowa1986 napisał/a:

Ta 35 to jedno wielkie gówno, codziennie wypadek, a wczoraj dwa. Jeżdżę tędy do roboty ze Świdnicy i k***a nie było chyba dnia, żeby coś się nie odj***ło plus porzucone wraki na poboczu, ogołocone już zresztą. A to całe gówno z j***nego Wrocławia na jeszcze bardziej sk***iały Wałbrzych ciśnie i ta droga jest wiecznie zaj***na.



Nie droga poj***na a durnie, którzy nią jeżdżą. Ruch jak sam sk***ysyn w obu kierunkach, wije się to to, jak glizda w murzyńskiej dupie a i tak jeden z drugim musi sobie wyprzedzanki urządzać. Tylko po to, żeby stać 3 auta bliżej skrzyżowania w korku, który tak czy srak będzie dajmy na to w Wojnarowicach. Jakby ci beemiarzee, handlowcy w skodach, doręczyciele wszelkiego gówna z allegro, jechali gęsiego, jeden za drugim to nie byłoby takich cyrków.

tom1tom1

2022-11-24, 15:29
Stob napisał/a:

Zmarł? Od czego? Oblał się gorącą kawą z maka? Życie to potrafi być przewrotne.



Pare lat temu u nas koleś też po takim czymś zginął. Odwoził kobiete z pracy w zimie. Na zakręcie jego golf wpadł do rowu . Praktycznie sie położył w rowie. Auto z zewnątrz żadnych uszkodzeń. Ale gdy ludzie podeszli do auta usłyszeli darcie się tej kobiety. Otwierają drzwi , a na niej mózg tego kolesia. Uderzył głową w sufit auta równocześnie gdy dachem auto uderzyło w bok rowu. I łeb pękł na pół , a zawartość wylała się na babę obok . W tej alfie widać jak dach kierowcy jest rozwalony i pewnie podobna sytuacja się stała.

qfeel

2022-11-24, 16:31
PutinToSmiec napisał/a:

Kierowca powinien mieć zabrane prawko dożywtnio za taki manewr . Tylko w PL debile wyprzedzają na takich drogach .



no przecież nie wsiądzie już za kółko

Manolito666 napisał/a:

Dwa razy uczestniczyłem w dachowaniu. Ten koleś to musiał umrzeć na atak serca.



ja raz. Jechałem produktem polskim na włoskim patencie czyli fiat 126p. Wyszedłem o własnych siłach i oprócz otartej kostki nic mi nie było. Niestety nie mam zdjęć bo w tamtym okresie rozmawiało się z kalkulatorów a maluch palił 10/100 czyli wlewało się paliwa za 10 złotych i można było przejechać 100km (dodatkowe zadanie dla matematyków - maluszek palił wtedy ok. 5.5 litra na 100km - oblicz cenę litra paliwa 95 oktanowego bezołowiowego)

boowa1986

2022-11-24, 17:56
luka5598 napisał/a:

Nie droga poj***na a durnie, którzy nią jeżdżą. Ruch jak sam sk***ysyn w obu kierunkach, wije się to to, jak glizda w murzyńskiej dupie a i tak jeden z drugim musi sobie wyprzedzanki urządzać. Tylko po to, żeby stać 3 auta bliżej skrzyżowania w korku, który tak czy srak będzie dajmy na to w Wojnarowicach. Jakby ci beemiarzee, handlowcy w skodach, doręczyciele wszelkiego gówna z allegro, jechali gęsiego, jeden za drugim to nie byłoby takich cyrków.



Raczej bliżej Małuszowa, gdzie ukrów do roboty dowożą.

Sawix

2022-11-24, 18:40
Sekundy wcześniej a zabrał by ze sobą kogoś niewinnego

micula

2022-11-24, 18:43
gosc jest ratownikiem medycznym i sie zastanawia czy sie zatrzymac, no k***a mac

Zasysacz

2022-11-24, 19:05
mit2 napisał/a:

Umrzeć od dachowania? Co ta Alfa, z kartonu była?



Dokładnie tak.
Zabawnie to wyglądało aż dziwne że umar.

mlodycasst

2022-11-24, 19:52
jest ratownikiem medycznym i pyta sie czy sie zatrzymejmy ? pomozemy mu ? :D jest cipą nie ratownikiem i nie powinien się tak nazywac

dżonyłojlker

2022-11-24, 21:42
mlodycasst napisał/a:

jest ratownikiem medycznym i pyta sie czy sie zatrzymejmy ? pomozemy mu ? jest cipą nie ratownikiem i nie powinien się tak nazywac



Dokładnie, powinni dokończyć opowieść, a nie zajmować się jakimś zdechłym staruchem.