18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łał, łał...

oso • 2019-11-09, 14:57
ale Laska :amused:


MaxLosI

2019-11-09, 17:54
Trole wychodzą na gody :)
Pilnujcie swoich tyłów...

PERKUN

2019-11-09, 19:08
Pojawił się nowy "powiew świeżości" na Oxford Street . :kawa:

gaaad

2019-11-09, 20:25
Widzialem go w Londynie w okolicach Vauxhall Bridge

Kamil3l

2019-11-09, 20:40
No nic dziwnego, że LeLalaola ma tutaj konto premium. Dorabia tak po zmywaku j***ny, to go stać.

ZaSwojePiję

2019-11-09, 20:45
wilkoala napisał/a:

Tak, lepiej zagłosować na PiS bo przecież jest taki zupełnie inny i dobry.
Mnie takie pojeby nie przeszkadzają, niech sobie żyją dalej i zostają pojebami, tego się nie zmieni.
Prawdę mówiąc to wolę takiego nieszkodliwego pojeba od nacpanego fetą sebixa w koszulce ze znakiem Polski walczącej, którego to symbolu nie rozumie za grosz.
I nawet możecie mnie zmieszać z błotem, ale gdybym miał wybierać pomiędzy PiS a PO, o zdecydowanie wybieram PO.



Niby po 30, a debil niczym gimbus.
PO powinno się zlikwidowac tak samo jak PiS, ale po tym co odj***lo PO przez 10 lat na rzecz naszego narodu, to kazdy glosujacy na nich powinien dostawac lepe na pysk.

poligon6

2019-11-09, 21:14
wilkoala napisał/a:

Mnie takie pojeby nie przeszkadzają, niech sobie żyją dalej i zostają pojebami, tego się nie zmieni.
Prawdę mówiąc to wolę takiego nieszkodliwego pojeba od nacpanego fetą sebixa w koszulce ze znakiem Polski walczącej, którego to symbolu nie rozumie za grosz.
I nawet możecie mnie zmieszać z błotem, ale gdybym miał wybierać pomiędzy PiS a PO, o zdecydowanie wybieram PO.



Może własnie takim pojebem jeste s. Ja tam wole by wyewać takie chwasty i przesadzić do szpitala.

wilkoala

2019-11-10, 10:24
ZaSwojePiję napisał/a:

Niby po 30, a debil niczym gimbus.
PO powinno się zlikwidowac tak samo jak PiS, ale po tym co odj***lo PO przez 10 lat na rzecz naszego narodu, to kazdy glosujacy na nich powinien dostawac lepe na pysk.



Czytaj ze zrozumieniem, napisałem że w wypadku braku innej opcji niż PiS i PO ,wybrałbym PO.
Głosowałem na Konfederacje, mimo że nie do końca mi po drodze z ich programem.

poligon6 napisał/a:

Może własnie takim pojebem jeste s. Ja tam wole by wyewać takie chwasty i przesadzić do szpitala.



Czyżby chciwy wyznawca jedynej słusznej opcji?
Chwasty wyrywaj wśród sobie podobnych pasożytów społecznych, miejmy nadzieje że i ciebie ktoś w końcu wyplewi.

Huherko

2019-11-10, 11:21
Ja piernicze ... Natalia, zobacz co narobiłaś, przy wigilijnym stole też wszystko do poziomu polityki sprowadzasz? Wszystko było w normie (sadystycznej, ale w normie) i wchodzi taka Natalia, widzi transwestyte i kojarzy jej się ze Schetyną czy innym Kaczyńskim ... i atmosfera poszła się kochać na ulicę ...

... Poszła na zad do kuchni !!!

edmund

2019-11-10, 12:22
NataliaW napisał/a:

Większość tu się śmieje, a nawet gardzi takim dziwolągiem a potem idzie glosowac na PO, razem, nowoczesna, sld-na partie które gloryfikują takich odmiencow... Nie rozumiem takiej logiki



dobrze piszesz, logika jak u faceta więc wyjątek jesteś,
a jeśli jesteś facetem to h*j ci w ....

Plastykpl

2019-11-10, 12:29
Tej lasce niczego nie brakuje, nawet dekoltu murarza.

mesjans

2019-11-10, 18:12
Takiego stężenia pedałow na sadisticu się nie spodziewałem.