18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lądowanie na Tytanie

Jesse.Pinkman • 2013-03-11, 20:58
Czego to nie znajdziemy w internecie pełnym wszelkiego rodzaju gówna wymieszanego z naprawdę zajebistymi materiałami (ze zdecydowaną przewagą gówna). Dzisiaj wyławiam z tego gówna zajebiste wizje artystyczne i zdjęcia z lądowania na Tytanie (Cassini-Huygens). Znowu jest na co popatrzeć i poczytacie przy okazji parę ciekawostek jakie dodaję do niektórych zdjęć:

Na początek z Saturnem w tle
LINK


Ewentualne jezioro metanu - jedyny pozaziemski zbiornik z cieczą jaki istnieje w Układzie Słonecznym
LINK


Lądownik w górnych warstwach atmosfery Tytana


Znowu jeziora metanu
LINK


LINK


Balon jako ewentualny sposób na podróżowanie po Tytanie. Atmosfera Tytana może mieć nawet około 900 km grubości
LINK


Kolory jeziora metanu i nieba powinny być inne a kwiatki to już zupełnie nierealna sprawa na Tytanie ale poza tym to zajebista wizja
LINK


Kolejna wizja lądowania
LINK


Znane już wszystkim jeziora
LINK


Saturn w nienaturalnych kolorach
LINK


Prawdziwe zdjęcie z lądowania na Tytanie próbnika Huygens
LINK


Kolejne z lądowania Huygensa, zwróćcie uwagę na wysokości podane z boku i NSWE u góry
LINK


Mozaika zdjęć powierzchni Tytana zrobionych przez Huygensa
LINK


Ponownie z lądującego Huygensa


Kolejna zajebista wizja artystyczna
LINK


Renderowana przez NASA ale i tak świetny widok
LINK


Kolejna przezajebista wizja...
LINK


...i następna


Tytan widziany przez Huygensa z kosmosu


Reszta w komentarzach wieczorem późnym, nocną późną albo porankiem wczesnym.

TheTrue

2013-03-11, 21:08
Dajesz resztę

Qu...........th

2013-03-11, 21:16
Wreszcie zmienię tapetę,bo za długo miałem murzyna w kopalni.

JerkItOut

2013-03-11, 21:22
mistyfikacja, halucynacja.. taka sytuacja!

teken

2013-03-11, 22:08
Cytat:

Kolory jeziora metanu i nieba powinny być inne a kwiatki to już zupełnie nierealna sprawa na Tytanie ale poza tym to zajebista wizja

Wiesz, teoria ziemskiego życia jest dosyć ograniczona do granic naszej atmosfery. Nie można zakładać, że gdzie indziej nie ma żcyia, bo nie ma dogodnych warunków. Nie ma warunków dla życia ziemskiego, dlaczego zakładać, że nie ma zycia w -180*C, którego podstawowym źródłem pożywienia jest płynny metan.
Nie można ograniczać definicji życia do tej, jaką sami znamy.

Jesse.Pinkman

2013-03-11, 22:55
teken napisał/a:

Wiesz, teoria ziemskiego życia jest dosyć ograniczona do granic naszej atmosfery. Nie można zakładać, że gdzie indziej nie ma żcyia, bo nie ma dogodnych warunków. Nie ma warunków dla życia ziemskiego, dlaczego zakładać, że nie życie w -180*C, którego podstawowym źródłem pożywienia jest płynny metan.
Nie można ograniczać definicji życia do tej, jaką sami znamy.[/code]



Odnośnie kwestii życia pozaziemskiego to wierzę, że na 100% istnieją gdzieś przynajmniej organizmy pozaziemskie podobne do ziemskich bakterii. Orbitowanie planet w ekosferze gwiazd jest moim zdaniem częstym zjawiskiem w kosmosie ponieważ liczba planet w kosmosie jest ogromna.

jatutylkopacze napisał/a:

http://www.sadistic.pl/co-kryje-tytan-vt181703.htm#1923870



Po co podajesz link do innego tematu? Mój temat to nie dubel ziomeczku.

odgrujahad

2013-03-11, 23:15
Huygensa.
Tylko mnie ta nazwa rzuciła się w oczy?

Hassos

2013-03-11, 23:19
Gdybym pracował w NASA to moim priorytetem byłoby stworzenie specjalnej zapałki, którą zrzuciłbym w sam środek takiego jeziorka 8-)

adik300i

2013-03-11, 23:31
@up

Dlatego NASA nie zatrudnia takich jak Ty... :roll:

Alert4

2013-03-12, 00:04
Może ktoś mi napisać, że jestem miękka faja... Ale widzieć Saturn w takiej odległości... Urzekło mnie to :cry:

ki...........lu

2013-03-12, 00:07
filmik z kotami na głównej- 200 piw, zajebiste zdjęcia naszego wszechświata itp.-40 piw

go...........ss

2013-03-12, 00:51
no stary wielki browarek

barto125

2013-03-12, 01:07
Ktoś się naoglądał brata adbustera ;)