18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ładna pani popsuła kradziejowi twarz

Wiewór • 2019-01-09, 08:23
Pani Polyana zawodniczka MMA stała przed domem i czekała na taksówkę.
Podszedł do niej Da silva kradziej i zażądał wydania telefonu i kosztowności wszelakich. Pogroził pistoletem wyciętym z kartonu.
Zanim zdążył poprosić drugi raz urocza pani spuściła mu turbo wpie**ol i poczęła dusić bo się wk***iła absolutnie tym bezprawnym żądaniem.
Da Silva błagał o łaskę i poprosił o wezwanie policji bo bał się, że wk***iona pani zajebie go na śmierć.
Przyjechała policja i wszystko się dobrze skończyło.
Da silvia obity po ryju jak sebek po wywiadówce poszedł za kratki ciągnąć druta gitom a pani nic się nie stało i poszła do domu.

Należy zauważyć, że w Polsce pani Viana dostała by 10 lat więzienia za przekroczenie granic obrony koniecznej i ciężkie obrażenia spowodowane u kryminalisty.







Źródło: Dowiedziałem się na TVN. Zdjęcia dzięki uprzejmości www.google.pl

traf

2019-01-09, 08:26
bo u nas komunizm jest proszę autora :)

Misiek_KRK

2019-01-09, 08:40
Rebeliant_ZPF napisał/a:

...


Swoją drogą podejrzanie często coś napadają na zawodników MMA, czyżby patola nie potrafiła się wyrwać z patologicznych dzielnic? A może fake news?



Może i fake news, albo dziewczyny nie stać na sparingpartnerów i trenuje gratis na biednych dasilvach.

kickyourheadoff

2019-01-09, 08:48


Super pomysł buchnąć w zawodnika UFC. Kiedyś krążył po necie film, w którym brazylijscy naśladowcy jackass skoczyli na Vanderleia Silvę (http://www.sherdog.com/fighter/Wanderlei-Silva-209) w szczytowej formie. Chyba pięciu klientów dostało srogi wpie**ol

edek.bajzel

2019-01-09, 09:17
TVN bardzo lubi gdy facet dostaje wpie**ol, bo tą gadzinówkę łykają głównie kobiety

Salieri16000

2019-01-09, 09:55
Przeglądając powyższe zdjęcia myślałem, że zawodniczka rozbrykała się zanadto i... wyrwała chłopu rękę- patrz ostatnie zdjęcie :D

Wiewór

2019-01-09, 10:14
Rebeliant_ZPF napisał/a:

j***ny farciarz, mógł trafić na tego co rabusiów gwalcił kilka dni.


Swoją drogą podejrzanie często coś napadają na zawodników MMA, czyżby patola nie potrafiła się wyrwać z patologicznych dzielnic? A może fake news?


Jeśli ona miała by mnie gwałcić przez kilka dni to bym się podłożył, żeby mnie obiła do nieprzytomności i zaciągnęła do swojej piwnicy.
Fajnie by było jakby założyła strój Fräulein SS, wzięła szpicrutę i krzyczała na mnie w języku oprawców jak w scheiße video :oops:
Chwila hańby, wieczna chwała.

GerardBacher

2019-01-09, 12:16
Latynoska w mundurze SS,hehe dobreee

bloodwar

2019-01-09, 12:19
Teraz będzie miał na pewno respekt w pierdlu wśród współwięźniów, po walce z kobietą wyglądał jak c*pka podczas okresu więc pewnie nowa przestępcza ksywa to "p*zda" :)

PieronJasnySzlag

2019-01-09, 12:27
Abraxus napisał/a:



Źródło: Dowiedziałem się na TVN.


Niesamowite że tvn promuje posiadanie takiej niebezpiecznej broni w postaci umiejętności SW.

krasnal_hałabała

2019-01-09, 12:59
I bardzo dobrze, prawdziwa Walkiria czy raczej Amazonka.

Łoooooooooooooooooooooooohooooohoooooo!!! Piwa są znowu pełne, piwa są pełne znowu!!! Jednak Wielki Krab przywrócił pełne piwa, Chałwa Wielkiemu Krabowi!!!

DzidaZawodnik

2019-01-09, 13:43
JAk wiadomo prawo i sądy są u nas komunistyczne i mają miedzy innymi wyplewić z polaków bohaterstwo.

ti...........ax

2019-01-09, 15:37
Atencja lvl "dać gościowi kasę żeby dał się pobić"