18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ładna pani popsuła kradziejowi twarz

Wiewór • 2019-01-09, 08:23
Pani Polyana zawodniczka MMA stała przed domem i czekała na taksówkę.
Podszedł do niej Da silva kradziej i zażądał wydania telefonu i kosztowności wszelakich. Pogroził pistoletem wyciętym z kartonu.
Zanim zdążył poprosić drugi raz urocza pani spuściła mu turbo wpie**ol i poczęła dusić bo się wk***iła absolutnie tym bezprawnym żądaniem.
Da Silva błagał o łaskę i poprosił o wezwanie policji bo bał się, że wk***iona pani zajebie go na śmierć.
Przyjechała policja i wszystko się dobrze skończyło.
Da silvia obity po ryju jak sebek po wywiadówce poszedł za kratki ciągnąć druta gitom a pani nic się nie stało i poszła do domu.

Należy zauważyć, że w Polsce pani Viana dostała by 10 lat więzienia za przekroczenie granic obrony koniecznej i ciężkie obrażenia spowodowane u kryminalisty.







Źródło: Dowiedziałem się na TVN. Zdjęcia dzięki uprzejmości www.google.pl

ads

2019-01-09, 16:08
Świetny opis

centek

2019-01-09, 17:20
Jak do h*ja można oglądać TVN ?

sh...........ns

2019-01-09, 17:23
ciekawe czy jak by zawodnik ufc pobił jakąs kobiete bo ta go zaczepiała czy też ludzie by tak wiatowali , wtedy zawsze pisza że mógł zastosowac jakich chwyt żeby nie krzywdzić kbiety wiec dlaczego ta kobieta nie mogła zastosowac jakiegoś chwytu ?

chłopek 50 kg pewnie nie jeden 15 latek by jej naj***ł bo to w końcu baba

TB303

2019-01-09, 17:29
centek napisał/a:

Jak do h*ja można oglądać TVN ?


Jak w ogóle do ch*ja można oglądać telewizję?

AN...........or

2019-01-09, 17:58
wylizałbym jej dupcie i c*pke

eaz

2019-01-09, 19:40
Abraxus napisał/a:


Jeśli ona miała by mnie gwałcić przez kilka dni to bym się podłożył, żeby mnie obiła do nieprzytomności i zaciągnęła do swojej piwnicy.
Fajnie by było jakby założyła strój Fräulein SS, wzięła szpicrutę i krzyczała na mnie w języku oprawców jak w scheiße video :oops:
Chwila hańby, wieczna chwała.



Ale z ciebie jest p*zda i nieudacznik.

mazga50

2019-01-09, 20:54
Facet jest trochę zdziwiony. Chyba nie do końca wie, co go spotkało.
Albo myśli, że go auto potrąciło.

juniorazNH

2019-01-11, 12:48
lokalszczecin:taxowka tez dostala wpie**ol...

SuchyHarry

2019-02-05, 23:28
mogłaby mnie napie**alać codziennie... I pie**olę wasze komentarze. Jest śliczna.