18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Lachones z KSW

hypertonic • 2017-02-09, 23:38
Zapewne dla nich liczy się charakter, a nie zasobność portfela :ok:



Co druga to ściera ale ścierą najlepiej pucuje się berło :amused:

Jak komuś się nie podobają te panie to w spoilerze znajdą coś dla siebie :szydera:
spoiler
-

dawid9400

2017-02-10, 17:07
AroGiant napisał/a:



Atuty... zaistnieć? niby jak? Nie wiem czy zaistnieć to znaczy być znanym z bycia dz**ką na sprzedaż. Co one tam wielce robią ? Przejdą z tabliczką, zaprowadzą zawodnika, uśmiechną się swoim nieszczerym uśmiechem bo im botoks mięśnie sparaliżował i to na tyle, nikt ich pamiętać nie będzie. No kariera w ch*j niema co... Z większych osiągnięć to jedynie jak dają dupy albo obciągną znanemu kolesiowi lub wplączą się w jakąś aferę. Jakby co ja też nic do nich nie mam... nawet szacunku :-D



No k***a co za baran, jak pracujesz w tesco na kasie też jesteś dz**ką na sprzedaż, co tam wielce robisz? "pikasz" towary, a twój szefuncio kupuje twój gówno warty czas za śmieszną kasę.

~KIERR3

2017-02-10, 17:09
Jak by mi dali to bym brał.

UzytnikJutjub

2017-02-10, 19:10
Jak ta nuta się nazywa? bo szukam jej już od dawna

musznik

2017-02-10, 19:11
A niech się rżną i robią co chcą, mamy wolność,a ta jest ważniejsza od kupy moralitetów.

Cytat:

Korzystajmy z pokus bo możemy nie mieć drugiej szansy...


DziQ1916

2017-02-10, 19:15
I po ch#j tyle gadać :roll: zwalić sobie bo i tak takich dup nie por*chacie :mrgreen:

plu5

2017-02-10, 20:01
UzytnikJutjub napisał/a:

Jak ta nuta się nazywa? bo szukam jej już od dawna




Dołączam się do pytania.. shazam i track id nie dają rady.. klimatem kojarzy mi się z gta troszku ;]

Belweder

2017-02-10, 20:19
dawid9400 napisał/a:



No k***a co za baran, jak pracujesz w tesco na kasie też jesteś dz**ką na sprzedaż, co tam wielce robisz? "pikasz" towary, a twój szefuncio kupuje twój gówno warty czas za śmieszną kasę.



... powiem tak... jak siedzi laska na kasie to nie jest ubrana w stanik i majteczki odsłaniające pół tyłka. Nikt nie robi ujęć jej dupy z podłogi. Taka laska nie macha do kamery z wyrazem twarzy " boże jaka jestem piękne i cudowna, tyle osiągnęłam, zadaje się z takimi gwiazdami, patrzcie na mnie!". I siedzenie na kasie to jest wyzysk ludzi a nie bycie dz**ką. Szkoda, że jesteś aż tak ograniczony żeby te 2 rzeczy rozgraniczyć.

Heathen

2017-02-10, 20:34
Ciekawe czy można im na klatę nasrać?

BigDaddyD

2017-02-10, 22:45
AroGiant napisał/a:



Atuty... zaistnieć? niby jak? Nie wiem czy zaistnieć to znaczy być znanym z bycia dz**ką na sprzedaż. Co one tam wielce robią ? Przejdą z tabliczką, zaprowadzą zawodnika, uśmiechną się swoim nieszczerym uśmiechem bo im botoks mięśnie sparaliżował i to na tyle, nikt ich pamiętać nie będzie. No kariera w ch*j niema co... Z większych osiągnięć to jedynie jak dają dupy albo obciągną znanemu kolesiowi lub wplączą się w jakąś aferę. Jakby co ja też nic do nich nie mam... nawet szacunku :-D



czerczil

2017-02-10, 22:57
pie**olicie hipolicie, a pewnie nie jeden fapie ręka pindola bo o takiej suczy może pomarzyć

kaiwaciol1

2017-02-11, 09:35
Jakie tu oburzenie, jak szwedzi na widok polskich cheerleaderek.

wronas123

2017-02-11, 13:32
os79 napisał/a:

dno szamba....



ale r*chałbyś?

tranzystor

2017-02-11, 14:21
Heathen napisał/a:

Ciekawe czy można im na klatę nasrać?




Jeśli za pieniądze taka panienka jest skłonna się obnażać, to dotykanie lub kloc na klatę jest tylko kwestią stawki.

BrianGriffin

2017-02-12, 16:00
czerczil napisał/a:

pie**olicie hipolicie, a pewnie nie jeden fapie ręka pindola bo o takiej suczy może pomarzyć



Na każdym osiedlu przynajmniej 4 takie są ;-)

sumka

2017-02-13, 22:19
AroGiant napisał/a:




Przyznajcie się lepiej pedałki że wolicie chłopców, piękna lista użytkowników sadola którzy przyznali się do bycia pedałem :) Z drugiej strony to by wyjaśniało dlaczego robi się tutaj drugi Kwejk :)

PS tak na pamiątkę lista pedałów, a swoją drogą skoro musicie się w taki sposób dowartościowywać to zapewne też nikt do was nie ma szacunku.