18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

La vita è bella

freaky • 2019-08-09, 20:24
Włoski milioner Gianluca Vacchi od dłuższego czasu jest na celowniku feministek. Znudzony biznesem postanowił niczym Berlusconi korzystać z danego mu życia, tak jak najbardziej lubi. Mądry gość.


:wali:

kosioraldo

2019-08-10, 20:13
Pamiętam tą stronę z innej strony, szkoda tylko ze sie psuje

Pan_Doktur

2019-08-10, 22:23
bard1988 napisał/a:

to zmień na matowy.



No pojechane grubo. Nie wpadł bym na to :piwo:

rawpanic

2019-08-11, 00:13
I pozniej wy mi pie**olicie ze istnieje pan bog. Ze kazdy ma takie same szanse. Ze kazdy jest kowale swojego jutra...

Ja pie**ole ten gianluca ma lepsze zycie niz kazdy na tym portalu, i to tylko dlatego ze byl czescia tej "lucky sperm" i urodzil sie w zajibscie bogatej rodzinie...

A niektorzy z was jeszcze chodza do kosiciulka i modla sie do bozia, ja pie**ole

Haren

2019-08-12, 12:43
exit_love napisał/a:

Pomóżcie mi.. co to za nutka, nie mogę jej ogarnąć, znaleźć (



'Mueve' by Gianluca Vacchi, Nacho, Becky G, MC Fioti.

freaky

2019-08-12, 14:58
rawpanic napisał/a:

I pozniej wy mi pie**olicie ze istnieje pan bog. Ze kazdy ma takie same szanse. Ze kazdy jest kowale swojego jutra...
Ja pie**ole ten gianluca ma lepsze zycie niz kazdy na tym portalu, i to tylko dlatego ze byl czescia tej "lucky sperm" i urodzil sie w zajibscie bogatej rodzinie...
A niektorzy z was jeszcze chodza do kosiciulka i modla sie do bozia, ja pie**ole


Ale nikt ci nie broni założyć firmę i zostać milionerem, jak było to w przypadku tego pana :roll: Nie wiem tylko czy Bóg pochwaliłby jego hulaszcze i rozwiązłe życie, w każdym razie zapracował sobie na nie, a "kto nie pracuje, ten nie je"- to cytat z Biblii, więc nie pie**ol o równych szansach, bo nie interesując się szczególnie tematem i ja wiem, że Bóg nie był socjalistą, by dawać każdemu po równo. W przeciwnym razie wszyscy rodzilibyśmy się tak samo sp***oleni, jak ty.

Krak

2019-08-13, 10:15
Za pudelek pl :)
O Gianluce Vacchim pisaliśmy nieco ponad miesiąc temu. 48 -letni milioner cieszy się wielomilionową popularnością na Instagramie i - do niedawna - to samo mógł powiedzieć o swoim koncie bankowym. Niestety Vacchi "zapomniał się" nieco spędzając czas w bajecznie drogich klubach i latając prywatnym samolotem. Jego hedonizm może go słono kosztować - media informują o wierzycielach, którzy zajęli część jego nieruchomości, jacht, a nawet udziały w klubie golfowym.

Vacchi, jako udziałowiec jednej z firm miał otrzymywać około 5 milionów euro rocznie. Spore zarobki spowodowały jednak, że Włoch nieco się "zatracił". Wierzyciele wyceniają zaległości na 10,5 miliona euro.

Internauci założyli nawet profil na Facebooku pod nazwą Znajdźmy pracę Gianluce Vacchiemu. Póki co uzbierano kilka euro.

Ale wczesniej:
Dla jednych ideał włoskiego kochanka ma zadbane i wysportowane ciało, gotowe na największe wyzwania, dla innych prawdziwa sztuka miłości przychodzi z wiekiem i doświadczeniem. Są też tacy, dla których równie ważne co wygląd i bogate wnętrze jest zasobne konto.

Włoski milioner 48-letni Gianluca Vacchi jest już tak bogaty, że teraz skupia się wyłącznie na spełnianiu swoich marzeń i zachcianek. Został DJ-em oraz doradcą do spraw stylu. Dzięki swojej "pracy" ma wielu znanych i bogatych znajomych, a jednym z jego bliższych przyjaciół jest Zac Efron. Gianluca został też prawdziwym celebrytą w sieci, a na Instagramie obserwuje go prawie... 10 milionów fanów.

rawpanic

2019-08-14, 03:29
freaky napisał/a:

Ale nikt ci nie broni założyć firmę i zostać milionerem, jak było to w przypadku tego pana Nie wiem tylko czy Bóg pochwaliłby jego hulaszcze i rozwiązłe życie, w każdym razie zapracował sobie na nie, a "kto nie pracuje, ten nie je"- to cytat z Biblii, więc nie pie**ol o równych szansach, bo nie interesując się szczególnie tematem i ja wiem, że Bóg nie był socjalistą, by dawać każdemu po równo. W przeciwnym razie wszyscy rodzilibyśmy się tak samo sp***oleni, jak ty.



Debilu, on na nic nie zapracowal. Urodzil sie w bogatej rodzinie, a bracia mu placa by nie zj***l nic w firmie.

"Nikt ci nie broni zalozyc firme i zostac milionerem" idz to powiedz czarnym w Afryce ktorych muchy wpie**alaja od dziecka.

Masz racje ze bog nie daje wszystkim po rowno, ale tobie dal dodatkowy chromozom