18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kwintesencja pedalarstwa w 2 aktach

Henboh • 2021-09-15, 13:20
Nie mylić tych odpadów z rowerzystami.

Jesse.Pinkman

2021-09-15, 13:27
To drugie gówno rozsmarować po asfalcie i wezwać śmieciarkę po resztki.

karwalek

2021-09-15, 13:51
1. Nie jest to na sadistic tylko wyraz własnej frustracji.
2. Drugi film - jeśli ścieżka rowerowa nie jest po tej samej stronie co kierunek jazdy na drodze dwupasmowej dwukierunkowej to nie ma obowiązku jazdy ścieżką rowerową . Ale to trzeba znać przepisy.

ZATORZE

2021-09-15, 14:16
W tym drugim filmiku, ja jadę przed rowerzystę i po mału do przodu jak nikt nie jedzie za mną.

JesusDread

2021-09-15, 15:47
ZATORZE napisał/a:

W tym drugim filmiku, ja jadę przed rowerzystę i po mału do przodu jak nikt nie jedzie za mną.



cok***a?

PabllosSantoDaSilva

2021-09-15, 16:14
Na pierwszym oczywiście wymusił ale jednocześnie razi ciąg źle zaparkowanych osobówek. Gdzie jest straż miejska? Tak pozostawione auta zmuszają inne do jazdy pod prąd po przekroczeniu ciągłej linii. A do pedalarzy szczególnie z takimi klocami na plechach trzeba się niestety przyzwyczaić skoro zamawiacie fastfoody na sruberach i innych srovo. Aha i zasiedlacie Ukraińców i Hindusów (te częściej na motorkach). Drugi filmik trochę naciągany (Bytom-Karb).

KFCnigget

2021-09-15, 16:16
ZATORZE napisał/a:

W tym drugim filmiku, ja jadę przed rowerzystę i po mału do przodu jak nikt nie jedzie za mną.



a co jak ten rowerzysta będzie jechał za Tobą? powoli w którą wtedy?

Tryper

2021-09-15, 16:32
Wstyd się przyznawać wiem, ale jest tu jakiś rowerzysta, który wyjaśniłby po ch*j jeździcie jezdnia, a nie trasa rowerowa, jak tamten cham z drugiej części?

Sonal

2021-09-15, 17:02
JesusDread napisał/a:

cok***a?



zapewne chciał jeszcze napisać, że ma potrzebę ciągłego używania spryskiwacza by mieć mocno czystą szybę.

karwalek napisał/a:

2. Drugi film - jeśli ścieżka rowerowa nie jest po tej samej stronie co kierunek jazdy na drodze dwupasmowej dwukierunkowej to nie ma obowiązku jazdy ścieżką rowerową . Ale to trzeba znać przepisy.



Podasz ten przepis, na który się powołujesz... powołujesz się to musisz go znać i rachu ciachu szybko go podasz.



saper

2021-09-15, 17:15
karwalek napisał/a:


2. Drugi film - jeśli ścieżka rowerowa nie jest po tej samej stronie co kierunek jazdy na drodze dwupasmowej dwukierunkowej to nie ma obowiązku jazdy ścieżką rowerową . Ale to trzeba znać przepisy.



Gówno prawda.
Jak masz ścieżkę rowerową to masz nią jechać. Wyjątek stanowi ścieżka rowerowa jednokierunkowa, ale o takie to chyba ciężko.



Prawo o Ruchu Drogowym

Art 33

Kierujący rowerem jest obowiązany korzystać z drogi dla rowerów lub pasa ruchu dla rowerów, jeśli są one wyznaczone dla kierunku, w którym się porusza lub zamierza skręcić. Kierujący rowerem, korzystając z drogi dla rowerów i pieszych, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustępować miejsca pieszym.







cazio

2021-09-15, 17:28
Zaraz znajdzie się rowerzysta co powie, że ch*ja się znacie bo pierwszy wyjechał z prawej a drugi ma prawo jechać po jezdni. I on codziennie jedząc na rowerze musi uświadamiac dzbanów kierowców co nie znają ćwierci kodeksu drogowego xD

jebacsystem

2021-09-15, 18:51
Sam dziś o mało jednego nie rozjechałem, wpie**ala się z pełną prędkością na pasy i się k***a j***na nawet nie rozejrzy

kokos_123

2021-09-15, 19:11
saper napisał/a:

Gówno prawda.
Jak masz ścieżkę rowerową to masz nią jechać. Wyjątek stanowi ścieżka rowerowa jednokierunkowa, ale o takie to chyba ciężko.
Prawo o Ruchu Drogowym
Art 33
Kierujący rowerem jest obowiązany korzystać z drogi dla rowerów lub pasa ruchu dla rowerów, jeśli są one wyznaczone dla kierunku, w którym się porusza lub zamierza skręcić. Kierujący rowerem, korzystając z drogi dla rowerów i pieszych, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustępować miejsca pieszym.



może inaczej, to nie wygląda na drogę dla rowerów, ani na pas ruchu dla rowerów, wygląda jak ciąg pieszo rowerowy, ale by trzeba oznakowanie sprawdzić... Bo wygląda za wąsko aby był dwukierunkowy, co najwyżej jednokierunkowy (2.5m), ale wtedy te rowery jadą niezgodnie z przepisami.
Tak czy inaczej trzeba oznakowanie sprawdzić aby cos powiedzieć konkretniej.

DrAK

2021-09-15, 20:04
#2 Chociaż sam, więcej spędzam czasu na rowerze, niż jako piechur czy kierowca razem wzięte, to trudno w tej chwili bronić faceta. Może jest tam utrudniony problem z wjazdem na drogę rowerową, ze względu na ciągłą. Jednak, typ właśnie minął skrzyżowanie. Ewidentnie, ten twór, nie dorósł mentalnie do użytkowania roweru, powinien wrócić do jazdy pługiem czy swojego bmw.