18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kwiku kwiku

TT4 • 2017-05-06, 04:33
...i po krzyku. Wierzganie pozostało.


bloodwar

2017-05-06, 08:37
"Pan się nie boi, to dobry pies, nie gryzie"

~Velture

2017-05-06, 09:03
Ależ tam jest syf. Dosłownie bród, smród i grzyby rosną.
Rzygać się chce. Nie dziwię się, że tam tyle gwałtów w Indiach jest. Jakbym mieszkał w takim chlewie to też bym gwałcił aby spuścić pary trochę z wk***ienia w jakim gównie żyję.

casimus

2017-05-06, 09:36
Velture napisał/a:

Ależ tam jest syf. Dosłownie bród, smród i grzyby rosną.
Rzygać się chce. Nie dziwię się, że tam tyle gwałtów w Indiach jest. Jakbym mieszkał w takim chlewie to też bym gwałcił aby spuścić pary trochę z wk***ienia w jakim gównie żyję.



Lubię Twoje komentarze, bo mądry gość jesteś ale za ten to Ci po rajtuzach pojadę.
Za gwałt srogi ku*as w dupę, chcesz j***ć to znajdź sobie pannę, albo won do prostytutek. W majciarza się nie baw.

TT4

2017-05-06, 11:15
casimus napisał/a:

Lubię Twoje komentarze, bo mądry gość jesteś ale za ten to Ci po rajtuzach pojadę.
Za gwałt srogi ku*as w dupę, chcesz j***ć to znajdź sobie pannę, albo won do prostytutek. W majciarza się nie baw.




~Velture

2017-05-06, 11:46
casimus napisał/a:



Lubię Twoje komentarze, bo mądry gość jesteś ale za ten to Ci po rajtuzach pojadę.
Za gwałt srogi ku*as w dupę, chcesz j***ć to znajdź sobie pannę, albo won do prostytutek. W majciarza się nie baw.


ehhh... mam nadzieję, że inni chociaż załapali mój przewyk***abisty dowcip 8-)

TT4

2017-05-06, 12:10
Up No :ok:

sereja3

2017-05-06, 13:04
Lanie wrzątkiem w morde psa nic nie dało a ten mu sprzedaje lepy. . . Na takie psy to trzeba z grubej rury

saves

2017-05-06, 17:43
No i czyjś posag poszedł się j***ć.

C0...........BO

2017-05-06, 17:52
to nie jest normalne... to jest poj***ne bydle które nie słucha się Pana... a jełropa wpuszcza ich co raz więcej... na pontonach przez morze... dobrze że do PL nie trafiaja... :kawa:

casimus

2017-05-06, 18:56
Velture napisał/a:


ehhh... mam nadzieję, że inni chociaż załapali mój przewyk***abisty dowcip 8-)



Stary, wiem że to przenośnia i chęć stworzenia anegdoty.
Widząc jednak, że średnia wieku i IQ spadła w ciągu kilku lat na Sadistic.pl znacznie, śmiem twierdzić iż te pachoły (młodzież szkolna) gotowe wziąć to za prawdę objawioną i zechcą trywializować fakt gwałtu, sprowadzając go do kategorii "cool" i "zajebiste" tak samo, jak świecenie cyckami i dupami w miejscach publicznych jak tanie k***y.

TT4 napisał/a:





Już? pokrzyczała? to zabieraj babę do domu. ;)

smiech12

2017-05-06, 23:56
Japie**ole co za k***a idiota j***ny z tego goscia, p*zda pierodlona nie mogla rozdzilic ....... zaj***lbym takiemu k***a kopa, niewinna swinka ...

rychu1160

2017-05-07, 02:22
Nie postawili świnki na nogi to nie poszła, a chciała.

jerry280

2017-05-07, 05:00
Jakbym widział sytuacje z ostatniej przechadzki po moim pięknym jak Prypeć mieście. Pokupują debile akity, pitbule i inne gówna. Na szkolenie szkoda czasu i kasy, a potem szarpią się z tymi bydlakami, a na pytanie czy to oni rządzą psem czy odwrotnie zdziwienie. Osobiście uważam, że na posiadanie psa w Polsce powinni wydawać pozwolenia po uprzednim przejściu badań psychiatrycznych.