18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kwiat młodzieży brazylijskiej

phrontch • 2018-09-15, 12:31
Nowe pokolenie brazylijskiej młodzieży nadzieją tego kraju



Podpis filmiku na facebooku ze strony z której mam filmik: "Jeśli takie rzeczy się dzieją, gdy jest nielegalna, pomyślcie co się stanie, gdy trawkę zalegalizują" :shock: Proszę was o komentarz tego mądrego zdania

mygyry

2018-09-15, 12:43
To niech się cieszy, że nie widział filmików z użyciem broni ;-)

LaChupacabra

2018-09-15, 12:51
Niech korzystają. Życie tam jest krótkie, a oni są już w średnim wieku.

Moby_Dick

2018-09-15, 13:12
W 1-szej klasie to palą, w 2-giej tym handlują, a w 3-ciej już tylko leżą :dead:
Czyli brazylijska edukacja w skrócie :amused: Przynajmniej tam do gimnazjum nikt nie dociąga żywota, bo by całkiem zgłupieli :hitler:

poligon6

2018-09-15, 13:20
Spoko dorsną do wieku rąbnego to się załatwia maczetami.

RedCarpetMiki

2018-09-15, 13:31
Abstrah*jąc od słuszności legalizowania marihuany, na tym filmie widać same korzyści. Mamy tam 6 Brazylijczyków ,i zero ran postrzałowych, skalpów i tępych maczet, tylko tępe ryje. :mrgreen: Albo dać im wszystkim skręta albo zabrać, żeby mogli wybić się do końca

Miruu

2018-09-15, 13:31
A w okolicach 0:34 się od "I ty nigga" wyzywają :D

Ale fakt faktem - jeszcze rok, dwa, i będą przeżywać kryzys wieku średniego ;)

Noside

2018-09-15, 13:32
Ta. Bo Brazylia to jakieś inne, lepsze gówno. Idę dzisiaj miastem, za mną człapią dwa niezidentyfikowane płciowo gówniaki z podbazy. Napie**alanie przechwałkami: Aleks szpanował, że ma buty za dwie stówy. No czaisz? Jak ja miałem dopiero takie za sześć. A teraz jeszcze na urodziny dostanę po stówie (od ilu członków rodziny, to ja k***a nawet nie chcę wiedzieć) i nowy telefon, ale jeszcze mi nie powiedzieli jaki.
No i jakaż to ochota człowieka nachodzi, żeby wpie**olić gnoja jednego z drugim do możliwie najcięższej roboty, żeby się dowiedzieli, ile pięćset złotych (ale w normalnym świecie, kiedy jeszcze istniał) kosztuje.

hejcior

2018-09-15, 13:54
phrontch napisał/a:


Podpis filmiku na facebooku ze strony z której mam filmik: "Jeśli takie rzeczy się dzieją, gdy jest nielegalna, pomyślcie co się stanie, gdy trawkę zalegalizują" :shock: Proszę was o komentarz tego mądrego zdania



Zakazany owoc zawsze smakuje lepiej. Tak, jakiś % osób zaczął by palić po legalizacji, ale 'moda' wśród dzieciaków i chęć zaszpanowania napewno by spadła, bo co to za szpan palić legalne zioło.
To powiedziawszy, patologia zawsze będzie patologią. Legalizacja czy nie, miejsca jak Brazylia się zbytnio nie zmienią. Jak nie blanty to wóda albo jakieś dopalacze.

matek87

2018-09-15, 15:21
Później nieźle ich kolysalo na tej łódce :mrgreen:

Raflik

2018-09-15, 17:29
Niech pierwszy rzuci kamieniem ten co w ich wieku nie zapalił

Heathen

2018-09-15, 20:16
No i pięknie, nie będą mieli ochoty się wyżynać.
Widzę tylko jeden problem, co oni wpie**olą na gastro?





A tak w ogóle zjadłbym coś :) ))))))))

LOOFAH

2018-09-16, 01:44
Brazylię toczy rak karteli narkotykowych. Gdyby narkotyki zostały zalegalizowane to najprawdopodobniej nic by się nie zmieniło, bo większość idzie na eksport, ale gdyby na całym świecie zalegalizowano.... no to już gangi straciłyby rację bytu. To zwierzęta, zapewne znaleźliby coś innego (pokamony w PokemonGo?), żeby móc sobie w imię tego ucinać łby i żywcem skórować.
Al nie zostaną zalegalizowane, bo to świetny interes, tak dla CIA jak i wszystkich tych, którzy za "drobną" łapówką każą policji odwracać oczy od tego tematu.

deck123

2018-09-16, 20:51
Cidade de deus