18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kwarantanna

CzerstWybut • 2022-05-13, 17:17

Tak wygląda ucieczka z kwarantanny w Szanghaju w Chinach

W imię wolności Chińczycy ryzykują własnym życiem w postaci zejścia z wysokości po drabince, gdyż drzwi wejściowe do mieszkania były zaspawane przez pracowników służby kontroli koronawirusa.

willoo

2022-05-13, 23:21
Ja przyjąłem 2 szczepienia i w sumie nic mi nie jest... żadnych zmian zdrowotnych ... no może oprócz tego że przytyło mi się ze 20kg... ale to chyba dlatego że jestem leniwą k***ą, a nie od szczepionki...

eMCeONe

2022-05-14, 09:55
radek225 napisał/a:

Ten cały j***ny srowid, kwarantanny, obostrzenia przyniosły więcej szkód i ofiar niż ta pseudo pandemia i pseudo wirus.



To teraz ładnie weź tą swoją pseudo opinię i wsadź sobie w dupę. Kiedyś ten portal jeszcze miał sens... ale przez takie komentarze i ch*jowe wrzutki administracji, zszedł na psy... Kiedyś było po 100-200 komentarzy pod uploadami, teraz ledwo 20 i to jeszcze jakiś antyszczepionkowych ćwierćmózgów .

Sigonek

2022-05-14, 10:17
radek225 napisał/a:

Ten cały j***ny srowid, kwarantanny, obostrzenia przyniosły więcej szkód i ofiar niż ta pseudo pandemia i pseudo wirus.



Ludzie nie walczą z żadnym wirusem, tylko z bezwzględnym totalitaryzmem państwa i sprowadzaniem nas wszystkich do rangi bydła zagrodowego. Pandemii w tej chwili nie ma, bo teraz motłoch ma nienawidzić Putina bardziej niż bać się grypy, ale w swoim czasie wróci wszystko z taką siłą, że się wszyscy posramy. Tymczasem nawet oficjalne statystyki podają śmiertelność tzw. pandemii na poziomie 0,02% (!!!), a oficjalnym remedium na grypę, zamiast czosnku i witaminy C jest tzw. emisja obligacji (zaciągnięcie pożyczki) na kwotę zadłużającą trzy pokolenia do przodu. Zastanawia mnie tylko jedno. Do plebsu docierają tylko bardzo proste komunikaty i żyje taka masa właściwie tylko nienawiścią do tych, którym w życiu powodzi się lepiej materialne. Nie przeszkadza plebsowi fakt, że z roku na rok cisną coraz większą nędzę w imię hołdowania prawdy etapu (wcześniej pandemia, teraz Putin, za jakiś czas być może KPCH i Tajwan) ? Tutaj większość jest totalnie skretyniala to może ktoś pokusi się o wyjaśnienie tego fenomenu ?

Hektor

2022-05-14, 11:30
jak czytam te wasze komentarze to nie wiadomo czy sie smiac czy plakac, sami profesorowie uniwersytetu chlopskiego rozumu bioracy dowody anegdotyczne za pewnik, fanatycy teorii spiskowych i inni eksperci pozyskujacy wiedze medyczna z grupek na fejsie, ale to raczej nie jest portal dla zupelnie normalnych ludzi wiec przynajmniej dobrze trafiliscie :mrgreen:

Siriuz

2022-05-14, 11:42
eMCeONe napisał/a:

Kiedyś było po 100-200 komentarzy pod uploadami, teraz ledwo 20 i to jeszcze jakiś antyszczepionkowych ćwierćmózgów .



Jezeli to sa Twoje wyznaczniki jakosci, to mysle, ze jestes na niewlasciwym forum.

Hektor napisał/a:

jak czytam te wasze komentarze to nie wiadomo czy sie smiac czy plakac, sami profesorowie uniwersytetu chlopskiego rozumu bioracy dowody anegdotyczne za pewnik, fanatycy teorii spiskowych i inni eksperci pozyskujacy wiedze medyczna z grupek na fejsie, ale to raczej nie jest portal dla zupelnie normalnych ludzi wiec przynajmniej dobrze trafiliscie



Mordo, fanatycy teorii spiskowych dokladnie przewidzieli lockdowny, przymus szczepien i gigantyczna inflacje na dlugo zanim wszelkiej masci "eksperci" publicznie przyznali, ze zjawisko istnieje. Teraz ci eksperci glowia sie co jest przyczyna. Jak chcesz mozesz dalej ich sluchac. Napewno nie bedziesz sie w zyciu nudzil.

ps. wiesz co jest dobrego w byciu fanem teorii spiskowych? Zaczalem przygotowywac sie na inflacje juz dwa lata temu, ogarnalem kredyty i poprzesuwalem swoje aktywa. Teraz z paczka popcornu patrze jak ludzie biegaja jak kot z pecherzem zaskoczeni stopami procentowymi.

staryAgłupi

2022-05-14, 12:43
radek225 napisał/a:

Ten cały j***ny srowid, kwarantanny, obostrzenia przyniosły więcej szkód i ofiar niż ta pseudo pandemia i pseudo wirus.



i taki byl plan - brak wody, zywnosci, przeciazowny system emerytalny, opieki zdrowotnej i spolecznej. W bardzo gladki sposob, przedwczesnie odeszlo z tej planety ponad 6 milionow istnien!

et...........00

2022-05-14, 16:22
Wystarczy być zawsze na nie i zawsze przeciwko żeby od czasu do czasu mieć rację. Choć racja oparta na zgadywaniu (tak zwany chłopski rozum) to gówno nie racja.

Manolito666

2022-05-14, 18:47
shoe5maker napisał/a:

A zaszkodziły mu te szczepienia, że tak spytam eksperta?



Jego matce np. ZARAZ po zaszczepieniu, jeszcze w przychodni odcięło zasilanie i jebnęła głową o schody. Zmarła sześć dni później nie odzyskawszy przytomności. Szczerze.

to...........10

2022-05-14, 19:04
Siriuz napisał/a:

Widzisz tepa dzido, w tym rzecz - potrzebujesz "specjalistow" zeby mowili Ci co jest biale a co czarne...
...i tak nic nie skleisz z tego co napisalem. Jak to mawiaja, glupiec jest tylko ciezarem dla otoczenia, bo sam zyje w blogiej nieswiadomosci.



Po prostu bawi mnie, kiedy takie niedouki jak ty się wymądrzają :D W dupie byłeś, gówno widziałeś, ale wszystko "wiesz" najlepiej :amused:

baronturbina

2022-05-14, 19:07
shoe5maker napisał/a:

A zaszkodziły mu te szczepienia, że tak spytam eksperta?


Ponoć tak. 3 tygodnie biegunki i nietrzymanie moczu. Pisali o tym w tygodniku gastrologiczny.

neo001

2022-05-14, 21:47
mwaski napisał/a:

Po prostu bawi mnie, kiedy takie niedouki jak ty się wymądrzają W dupie byłeś, gówno widziałeś, ale wszystko "wiesz" najlepiej



Napisał co wiedział. Wojna wyleczyła nas ze śmiertelnie bezobjawowej choroby, która już pewnie kolejne kilka razy zmutowała.
Pewnie wyszydzałeś ludzi którzy mówili o dodatkach "covidowych" dla służby zdrowia, a teraz ciężko będzie im je odebrać.
Napisz może jeszcze gdzie te minimum 70% wszczepionych żeby można było wróć do normalnego życia?
Jesteś lemingiem, który nawet po pryśnięci bańki stworzonej przez media nie potrafi zrozumieć że ten cały cyrk był nie potrzebny.

Kurde26

2022-05-15, 15:41
To jest nieprawda. Moja koleżanka mieszka niedaleko stolicy i opowiadała mi że filmy o samobójstwach i takich tam można włożyć między bajki. Pamiętacie filmy z ludźmi umierającymi na ulicy? Czarne worki na korytarzach i w piwnicach szpitali? Dziś wiadomo że to były bujdy. Podobnie tutaj. Wyjaśni się za kilka tygodni jak przestaniecie łykać te farmazony

pankruk

2022-05-15, 22:34
Pandemia, a raczej plandemia znana też jako sramdemia dokładnie pokazała ile % społeczeństwa to tresowane małpy, a ile % używa mózgu zgodnie z przeznaczniem.