18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kwarantanna na cmentarzu.

banerr • 2020-11-20, 12:01
Władze Lipna (województwo kujawsko-pomorskie) na miejsce kwarantanny zbiorowej wyznaczyło budynek na cmentarzu komunalnym. Jak tłumaczy burmistrz, "nie jest to hotel czterogwiazdkowy", ale spełnia warunki. Z decyzją nie zgadza się część radnych. - Jak można ludzi za życia umieszczać na cmentarzu? To nie jest miłe patrzeć na nagrobki, patrzeć na pogrzeby - mówi jedna z nich.

Przy cmentarzu komunalnym w Lipnie jest chłodnia i cmentarna kaplica. Do tego samego budynku, decyzją władz miasta, mieszkańcy będą kierowani na kwarantannę. Burmistrz Lipna Paweł Banasik poruszył ten temat na sesji Rady Miejskiej.

- Tam są pomieszczenia socjalne. Ja wiem, że to nie jest hotel czterogwiazdkowy, ale kwarantanna to jest coś, na co możemy się nie zgadzać, ale jesteśmy zmuszeni do tego, żeby się jej poddać. I tutaj nie szukajmy luksusów - mówił burmistrz.

Dodał, że chociaż lokalizacja budzi skrajne emocje, to są tam pomieszczenia, które spełniają warunki do kwarantanny.

~Angel

2020-11-20, 12:07
Nie będzie trzeba ich daleko wozić. Same oszczędności :lol:

janlew

2020-11-20, 12:24
Koło Krakowa, jest takie małe miasteczko Oświęcim, tam ponoć jest dużo pustostanów na kwarantannę jak znalazł. Tyle że to poniemieckie i trzeba by czymś palić w piecu

RoboCat

2020-11-20, 12:46
Czy ja dobrze rozumiem? teraz jak bedzie sie mialo kow...katar stwierdzony h*jo-testem to zamiast siedzeic w domu na kwarantannie beda wysylac do jakeigos gownianego domku razem z byle kim? Ciekwae czy Trzaskowski, Duda czy inne cos bedzie tez tam na kwarantannie :D

~sensualna

2020-11-20, 13:00
"To nie jest miłe patrzeć na nagrobki, patrzeć na pogrzeby" toć każdy szpital jest przy cmentarzu więc co za różnica? :D

kr...........81

2020-11-20, 13:24
I dobrze j***ni katolicy mają okazję być obok swojego marnego boga

Payan

2020-11-20, 13:25
Oni już mają wszystko przemyślane, wiadomo :D

35i

2020-11-20, 19:20
Cwane bestie, chcą przyoszczędzić na transporcie.

TRQPL

2020-11-20, 20:11
Od 6 lutego do 5 kwietnia 1989 r. prominentni politycy wszelkich teraźniejszych opcji, wszystkich Nas umieścili za życia na cmentarzu demokracji, serwując nam okrągłostołową ch*jową przyszłość.

Zbysław

2020-11-20, 21:40
Kto tyle czyta

dexPl

2020-11-20, 22:16
krisman1981 napisał/a:

I dobrze j***ni katolicy mają okazję być obok swojego marnego boga



Cmentarz komunalny - a więc niekoniecznie katolicki.


Pomysł przedni. Oszczędność na transporcie. Do tego te emocje wieczorem - kto dziś zostanie nominowany do opuszczenia domu wielkiego brata. I potem machanie mu w ostatniej drodze ... :)

A jak to zmienić, aby był jeszcze bardziej godny sadistica? Rozdać tym ludziom łopaty. Niech kopią groby i chowają zmarłych.

Jeszcze bardziej podkręcamy atmosferę? No to pasiaste ubrania i piec gazowy (w koncu już zima prawie ... ) :D

Hellraiser

2020-11-29, 23:15
Zakwaterowanie z widokiem na przyszłość.