18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kutas miesiąca

~Velture • 2018-05-02, 07:40
Trzech bohaterów... Ten dobry... Ten zły... i ten ku*as ;)

Nie będę zdradzał co i jak ale już zacieram rączki na zajebisty wysyp sadolowych ekspertów z dziedziny przepisów ruchu drogowego :krejzi:


pazuzu

2018-05-02, 10:57
Trochę nie rozumiem sytuacji, z przodu stoi policja która nie wiedząc czemu nie jedzie, za nimi stoi p*zda która go nie omija a na końcu stoi normalny koleś który się wk***ia że dwa barany stoją i nie jadą więc elegancko ich ominął.

krzyks_08.0

2018-05-02, 12:08
k***a, jawna prowokacja. Na miejscu gościa z kamerką podjechałbym do zatrzymanego i zaoferował udostępnienie filmu.

SirMajkel

2018-05-02, 13:43
amerykaniec już szczęśliwy, że ma to na kamerce bo liczy na miliony z jutuba. Ehh ci amerykanie dorobić się na jutubie, albo pozwać kogoś.

borelli

2018-05-02, 16:26
@up I przez to kombinowanie sporo z nich jest bogatych, a ty zapewne klepiesz biede, więc kto lepiej na tym wyszedł?

SpeedyG

2018-05-02, 20:19
No ogólnie to Stany, a tam przepisy ruchu drogowego mogą się trochę różnić od polskich, ale wydaje mi się że policja specjalnie prowokowała ludzi do takich manewrów. W Polsce niektórzy policjanci też tak robią jadąc w mieście 20 km/h, a gdy ich wyprzedzisz nawet na przerywanej to zatrzymają i będą szukać czegoś na mandat. Najgorsze jest to, że to prowadzi do tamowania ruchu i tworzeni tzw "psich zaprzęgów".

Black Snake

2018-05-02, 23:55
@SpeedyG, a tam gadasz. Prawie za każdym razem policję wyprzedzam bo po prostu jeżdżą jak p*zdy 20 na godzinę mniej niż dozwolona i nigdy mnie nie zatrzymali za to. Wyprzedzanie to taki sam (choć bardziej ryzykowny) manewr jak skręt w lewo, czy zawracanie.
A co do tych z filmu. Nie wiem jak tak, ale jakby to było w Polsce to o ch*j chodzi? Pas rozbiegowy, a p*zdy stoją i nie jadą. Sam bym ich ominął poboczem.

~PowerBoBass

2018-05-03, 00:16
Jak zawsze - nie wiadomo co było wcześniej, może kierowca zatrzymanego auta coś przewinił, a psy nie bardzo ogarnęły jak go zatrzymać alboco. Wielka afera.