18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kurwy nie rodzice

Pantilion • 2018-09-24, 12:48
Kolejna patologia, która swoim dzieciom gotuje piekło na ziemi. Jak widzę takie k***y pijackie to mnie ch*j strzela


weryfikator4

2018-09-24, 13:41
Tutaj niczego się nie da napisać "sadolowego"... Po prostu mi nie wypada. Żal

Gymnorhinus

2018-09-24, 14:02
Rodzicom murzyński ku*as w dupe, mam nadzieje, że na delirce, przez kratki patrzą jak inny kacap chleje.


@up

Ratuje temat:

Czy wiecie, że gołębie po płciowym stosunku umierają?





Przynajmniej ten którego wyr*chałem :lol:

nowynick

2018-09-24, 14:05
Staram się unikać odpalania takich materiałów, nie ruszają mnie śmiertelne wypadki, zmasakrowane ciała na czy jakieś bardziej pojechane okaleczenia na hardzie, ale cierpiących dzieciaków zawsze mi szkoda. A jeśli cierpią z winy rodziców tym bardziej. Mam doła po takich materiałach :(

SirMajkel

2018-09-24, 14:11
patusy, które nic nie robią po za patrzeniem na kalendarz czy zasiłek już w drodze i obwinianiem innych za swój los. Nikt im wódy na siłę do mordy nie leje dlatego jestem przeciwnikiem dawania jakichkolwiek pieniędzy takim elementom.

Wiewór

2018-09-24, 14:18
Dzięki 500+ i innym zasiłkom, Polska goni w tym kierunku świńskim galopem.

TB303

2018-09-24, 14:18
Tak się kończy dawanie 500... Cholera, to Rosja :krejzi:

Paniczyk

2018-09-24, 14:57
Do miski nie trafił, jaka świnia.

nowynick

2018-09-24, 15:06
Abraxus napisał/a:

Dzięki 500+ i innym zasiłkom, Polska goni w tym kierunku świńskim galopem.



ch*ja tam goni, dzietność Polaków w Polsce to 1,4 (a Polaków w Anglii 3,3). To już nawet największa patola szybko przeliczy, że 500 zł na dziecko miesięcznie nie wystarczy i będą do tego interesu dokładać. Jak chcą podnieść dzietność to niech obniżą podatki obciążające pracownika i pracodawcę. Będziemy znacznie więcej zarabiać więc i znacznie więcej kupować to się w vacie Państwu zwróci a jednocześnie rozkręci gospodarkę kraju. Ja się na trzecie dziecko nie decyduje, bo nie chcę wychowywać dzieci w biedzie, a już przy dwójce jest na co zapie**alać.

OneSizeFeline

2018-09-24, 15:09
Powinny działać organizacje, które takim patusom rozdawały by porcje ulubionych używek w zamian za kastrację

xnm

2018-09-24, 15:19
moim zdaniem na potomstwo powinno się mieć pozwolenie jak na bron. Czyli zdać testy na którym by były pytania związane z wychowywaniem oraz testy psychologiczne.

Gymnorhinus

2018-09-24, 15:28
@Abraxus

Welur i tak powie, że lepiej niż na zachodzie, bo przynajmniej ciapatych nie ma :D
Nie twierdzę, że zachód jest lepszy bo zaraz ktoś mi to przypisze, jak ostatnim razem.
(znając życie przeczyta pierwsze zdanie i i tak ktoś napisze, że jest poj***ny i nie umie czytać,
chociaż sram na ciapato-feministo-gównoland na zachodzie.
Ale tak samo jak na każde głupie decyzje naszego ch*jowego rządu, czyli chyba wszystkie,
jak i również na debili którzy im przyklaskują.
Nie, nie jestem za po,pisem,sld, innych nazw nawet nie pamiętam)


Ne...........ro

2018-09-24, 15:39
Co ty pie**olisz całkiem miłe mieszkanko :amused:

fiorehencerbin

2018-09-24, 15:58
Że też takich patokurew nikt nie sterylizuje... Jedno i drugie wysterylizować by facet nie był w stanie zrobić kolejnego a "mamusia"nie srała z siebie dzieciakami jak jakaś pie**olona fabryka bachorów - i niech zachleją się na śmierć.

Kszysio_Placuszek

2018-09-24, 16:16
Ależ przecież wy nie widzicie, że ta matka serce na dłoni by oddała tym swoim pociechom! Patrzcie jak całuje dziecioczka. To dobrzy ludzie są, tylko że los skrzywdził.
A tak poza tym, skądś się musi brać hip-hop tak.