18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kurwy nie rodzice

Pantilion • 2018-09-24, 12:48
Kolejna patologia, która swoim dzieciom gotuje piekło na ziemi. Jak widzę takie k***y pijackie to mnie ch*j strzela


Gymnorhinus

2018-09-24, 16:42
@Up

Hip hop to nie tylko gówno o ćpaniu, zoofilii i dżesikach,

Polecam Bisza jak i cały B.O.K.

banerr

2018-09-24, 18:00
Takim k***om to dać w plenerze gorzały do oporu a potem przejechać się kombajnem.

castagir

2018-09-24, 18:44
Jak tak dalej będzie postępował Socjalizm+ w Polsce to niedługo będziemy widzieć takie sceny u siebie.

Azus

2018-09-24, 19:07
Teraz sobie wyobraźcie że te dwa ostatnie przypadki takiej patologii to jest tylko mały ułamek tego co tam się dzieje . Przecież
tam 80% społeczeństwa nadużywa .

bodzio667

2018-09-24, 20:40
Przykre, ale to co już w głowie napsute, jest nie do odkręcenia...

magicrodek123

2018-09-24, 21:09
Moze ktos mniej wiecej opowiedziec o co chodzi bo chomiki maja chyba przerwe

aksu476

2018-09-24, 21:38
zero 500 plus za samo posiadnie dziecka 500 + powinno byc nagroda dla godnych tego wyczynu ludzi a nie finansowaniem patologi a dzieciakom lepiej juz chuba w domu dziecka bedzie .Qrwa i pomyslec że ja tak 3 dni temu lezałem bo zapiłem i z piwnicy nie wychodzilem przez 3 dni . Naszczescie moj syn teraz spi spokojnie obok w pokoju a ja trzezwy klikam . a pincet + to ni h*ja nie zobacze bo 1 dziecko :-P

ho...........zo

2018-09-24, 21:48
Mają kompa do grania, więc niech nie narzekają. Ja w ich wieku grałem z bratem w badmintona pustymi butelkami po wódzie i zużytym tamponem.

aksu476

2018-09-24, 21:55
qrde ale wam musialo po ryjach chlapać z tego tampona trzeba było chociaz okręcic reklamowka :shock:

wu...........py

2018-09-24, 22:17
nowynick napisał/a:



ch*ja tam goni, dzietność Polaków w Polsce to 1,4 (a Polaków w Anglii 3,3). To już nawet największa patola szybko przeliczy, że 500 zł na dziecko miesięcznie nie wystarczy i będą do tego interesu dokładać. Jak chcą podnieść dzietność to niech obniżą podatki obciążające pracownika i pracodawcę. Będziemy znacznie więcej zarabiać więc i znacznie więcej kupować to się w vacie Państwu zwróci a jednocześnie rozkręci gospodarkę kraju. Ja się na trzecie dziecko nie decyduje, bo nie chcę wychowywać dzieci w biedzie, a już przy dwójce jest na co zapie**alać.

mam 22, dzieci nie chce wcale bo widzac po rowiesnikach juz z 2jka albo 3jka to dziekuje, pozatym nie czuje sie osoba zdolna do wychowania (predzej wyroslby jakis typ krecacy filmik na harda, niz taki elon musk), ale Ty chyba wierzysz w cuda, jezeli uwazasz ze obniza Ci podatki pracownika/pracodawcy, doja nas od lat i beda doic, a takie przypadki jak w filmie to w Polsce zdarzaja sie bardzo czesto i aktaulnemu rzadowi sa bardzo na reke ze wzgledu na 500+ maja glos, a za te 500+ poleca na winkiel do mirka,janusza,zdzislawa, wezma 0.5l sprajta za 5zl, zrobia sobie z tego 1.5/2l piciu i zadowoleni bo maja hajs jak im zabraknie na dolewke. Taki element jak Ci rodzice, byl jest i bedzie i tego nie wyplenisz. A tak pozatym, ostatnio byl podobny film,tez z Rosiji (dobrze ze ten filmik w tamtym wyswietlil sie jako 1 po prawej, dlugo trza bylo czekac na wrzute <sarkazm>), i tak wszyscy placza ze szkoda dziecka i tak dalej, fakt samemu jest mi szkoda, ale tam to juz ktos chcial zbiorke organizowac, k***a misje ratownicza z navy seals. Ciekaw jestem tylko, czy gdyby trafiloby sie takie nagranie od nas, z Polski czy o wiele wiekszy bylby "ruch" pod tym filmem i takie same checi zbiorki i odbijania zakladnikow :idzwch*j: :idzwch*j: :idzwch*j:

Invi_009

2018-09-24, 22:46
Takich sk***ysynow patusow na hak za jaja, a babsztylowi gruszke sredniowieczna by zasadzic ...

Heydash

2018-09-25, 05:51
najważniejsze że się kochają a że trochę nieposprzątane to nic :krejzi:

hotel

2018-09-25, 20:51
Jakim trzeba być głąbem, żeby tę Ruską patologię mieszać z Polską i programem 500+? Katastrofa umysłowa.

xnm

2018-09-25, 23:49
hotel napisał/a:

Jakim trzeba być głąbem, żeby tę Ruską patologię mieszać z Polską i programem 500+? Katastrofa umysłowa.


u polaków nie tylko patologie, zawsze połączeniu z polską krwią powstanie nieudacznik gotowy oddać wszystko za satysfakcje swojego żydowskiego pana