18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kurwica

Masturbator18 • 2022-11-30, 18:52
k***ica go bierze jeden





k***ica go bierze dwa



Kriski

2022-11-30, 19:02
A możesz trochę jaśniej, czy wystarczą Ci napięte emocje do szczęścia?

Kali111

2022-11-30, 19:03
z miejsca skierowanie na badania psychiatryczne bez względu co go tak wk***iło

Masturbator18

2022-11-30, 19:04
Kierowca tira blokuje innych uczestników ruchu tylko tyle wiadomo

Extermis

2022-11-30, 19:10
Tak to jest z tymi kolejkami na granicy z Białorusią, czasem takie kolejki potrafią ciągnąć się 20-30km. I teraz pytanie, czy kierowca ciężarówki próbował się na chama wpie**olić w kolejkę omijając całość, czy ktoś "wypchną" go z kolejki. Druga sprawa, że często tak się ch*je ustawiają, stojąc dwie, a nawet trzy ciężarówki obok siebie w jadąc w jedną stronę (na drodze jednopasmowej), przez co generują jeszcze większy zamęt, dłużenie się kolejek i korków. ch*j w dupę każdemu, co chce na siłę się wcisnąć i wyprzedzać generując zamęt.

liliputek

2022-11-30, 19:11
Extermis napisał/a:

Tak to jest z tymi kolejkami na granicy z Białorusią, czasem takie kolejki potrafią ciągnąć się 20-30km. I teraz pytanie, czy kierowca ciężarówki próbował się na chama wpie**olić w kolejkę omijając całość, czy ktoś "wypchną" go z kolejki. Druga sprawa, że często tak się ch*je ustawiają, stojąc dwie, a nawet trzy ciężarówki obok siebie w jadąc w jedną stronę (na drodze jednopasmowej), przez co generują jeszcze większy zamęt, dłużenie się kolejek i korków. ch*j w dupę każdemu, co chce na siłę się wcisnąć i wyprzedzać generując zamęt.



Nic dodać, nic ująć.

Cipczan

2022-11-30, 19:17
Blokuje pas dla osobówek. Pała, taser disco i na koniec kolejki. Też bym się wk***ił na entego ku*asa w TIRze, który udaje niewiniątko.

BrainOsw

2022-11-30, 19:18
niebieskie szmaty, taki pajac który w ogóle nie radzi sobie z nerwami, a w dodatku w tak krótkim urywku widać, że ma poważne problemy z inteligencją jak większość z nich, powinien robić k***a na produkcji, a nie się ruchem zajmować.

Pietruchm

2022-11-30, 19:35
Co tu sie odwala??

UrlichUrwich

2022-11-30, 19:49
Nie wiem co upoważnia kierowcę dużego do stania sobie w kolejce na środku jezdni, ale zachowanie "policjanta" skandaliczne.
Zadzwoniłbym na 112 i poprosił o przysłanie prawdziwego i zdrowego psychicznie i wykonywał dopiero jego polecenia.

Pantaran

2022-11-30, 21:00
Byłem jakiś miesiąc godzina 22 na wschodniej stronie na drodze do m.Terespol kolejka ciężarówek trzy obok siebie osobówki przeciskają się lewym poboczem a policjanci sobie nie radzą ciamajdy . Każdemu pseldo kierowcy zawodowemu wystawiłbym po tysiaku za uniemożliwienie przejazdu blokowanie drogi oraz narażenie innych i był by porządek. Nigdy nie widziałem takiej samowolki a niebiescy jedyne co zrobili to bomby włączyli. Ludzie których byli na szkoleniu mówili że niektórym przed domem stoją prawie cały rok smród śmieci obsrane pobocza i hałas. Próbujesz wyjechać do pracy a wyjazd zablokowany bo król szos pałzę czy coś tam ma.

robsonx79

2022-11-30, 23:13
Kali111 napisał/a:

z miejsca skierowanie na badania psychiatryczne bez względu co go tak wk***iło



Nie po to obniżali wymagania dla kandydatów i skrócili cykl szkolenia, żeby teraz sprawdzać poziom funkcjonariuszy. Ma być z tektury i na sznurek, ważne żeby towarzystwo posłuszne władzy było.

smc

2022-11-30, 23:19
Tępemu tirowcowi ch*j w dupę.

Czy ktoś wie, dlaczego jeśli jadę na autostradzie lewym pasem z tą samą prędkością razem z tirami, co chwilę jakaś k***a mruga mi z tyłu długimi? Nie spowalniam, nie blokuję, osobowym wstęp wzbroniony, czy co...?

~Velture

2022-11-30, 23:26
A ić pan w h*j z takim nagraniem wyciętym.