18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kurwica

Masturbator18 • 2022-11-30, 18:52
k***ica go bierze jeden





k***ica go bierze dwa



Adae

2022-12-01, 13:56
smc napisał/a:

Tępemu tirowcowi ch*j w dupę.
Czy ktoś wie, dlaczego jeśli jadę na autostradzie lewym pasem z tą samą prędkością razem z tirami, co chwilę jakaś k***a mruga mi z tyłu długimi? Nie spowalniam, nie blokuję, osobowym wstęp wzbroniony, czy co...?



Przyciemnij szyby i kup lusterko polazryzujace i nawet nie bedziesz tego zauwazal.

Co do zachowania psiarskiego, mogl tirowcowi zajebac mandat na kilka miesiecy pracy lub, z racji tego ze to przy przejsciu granicznyum zrobic jeszcze wieksza afere. Drze morde bo wie, ze to dziala. W tym wszystkim poslugiwal sie bardzo delikatnym jezykiem, co sugeruje zachowanie celowe.

alucard321

2022-12-01, 16:41
Szary_Jeleń napisał/a:

Ja za takie coś dostałem ostrzeżenie i komentarz usunięty. Już piszę do trybunału sprawiedliwości internetów.



Młodzi i admini interpretują komentarze jak im się podoba i stosują się do regulaminu bardzo wyrywkowo. W myśl zasady: wskaż mi człowieka a ja znajdę paragraf.

przewodnik_elektryczny

2022-12-01, 17:54
Polska jest sto lat za murzynami jak zawsze. Przed każdym przejściem graniczny powinien być duży parking na kilkaset ciężarówek z systemem elektronicznej kolejki. Kierowca dojeżdża , wbija się w system i czeka , jeśli trzeba to kilka dni. Miałby tam prysznic, restaurację i wyj***ne na wszystko. Ale k***a po co wydać pieniądze na taki parking, lepiej zaj***ć trasę tirami od granicy aż do Białegostoku, nąśmiecone, nasrane, pozastawiane drogi i wyjazdy i ciężarówki zamiast stać to pyrkają i przesuwają się o sto metrów na godzinę. Czas pracy kierowcy leci i stoją 3 dni na drodze z Białegostoku do Bobrownik. Do tego koszty wystawiania patroli policyjnych do pilnowania kolejki. A za to wszystko płacimy my., poj***ny kraj. Już nawet na Białorusi na przejściu pod Grodnem jest taki parking , a Polska jak zwykle w dupie

NataliaW

2022-12-01, 19:35
A po co te kolejki. Trzeba otworzyć granicę i tyle. A to c**y celnicy się cieszą że jakaś mrówkę złapią na przemycie kilku kartonów fajek. Co oni tam kontrolują ? Czy jakiś agent nie wjedzie? Otworzyć handel z kacapami!

Alertwawo

2022-12-01, 20:58
k***a Policyjna

maxior999

2022-12-02, 13:13
smc napisał/a:

Tępemu tirowcowi ch*j w dupę.
Czy ktoś wie, dlaczego jeśli jadę na autostradzie lewym pasem z tą samą prędkością razem z tirami, co chwilę jakaś k***a mruga mi z tyłu długimi? Nie spowalniam, nie blokuję, osobowym wstęp wzbroniony, czy co...?



Zaspokoję twoją ciekawość. Jeśli jedziesz lewym pasem na równo z tirami to znaczy że blokujesz lewy pas,bo tiry raczej poruszają się prawym. Jeśli Ci się poj***ło i chodziło ci o to ze jedziesz prawym razem z tirami to najprawdopodobniej jedziesz w nierównym tempie, czyli raz 93 a raz 85km/h przez co kierowniki(w tym i ja) dostają szału ch*ja bo ciagle muszą za tobą zwalniać i przyspieszać ;) rada na przyszłość, jedz sobie te 100km/h i wyprzedzaj te tiry, to wcale nie jest dużo szybciej a żaden kierownik nie będzie ci walił halogenami po ślepiach. Pozdrawiam Kierownik

Pajonk500

2022-12-02, 22:18
Mieszkam w tej miejscowości i codziennie widzę co się dzieje więc powiem krótko. Tych debili co się nazywają kierowcami zawodowymi powinni za szmaty powyciągać z tych cieżarówek i pałować równo. Skoro jest kolejka to stój grzecznie baranie, a nie pchasz się do przodu w myśl zasady może się uda. Ale spokojnie mieszkańcy koroszczyna i dobrynia już czeka na takich cwaniaków. Wtedy nagrania będą ciekawsze

Pablos2302

2022-12-04, 04:40
BrainOsw napisał/a:

niebieskie szmaty, taki pajac który w ogóle nie radzi sobie z nerwami, a w dodatku w tak krótkim urywku widać, że ma poważne problemy z inteligencją jak większość z nich, powinien robić k***a na produkcji, a nie się ruchem zajmować.



jest i naczelny hejter Policji, czym Cię tak skrzywdzili w życiu ?

opółnocyuciebie

2022-12-04, 21:11
jakaś p*zda siedzi w tym samochodzie :mrgreen: dobrze mu tak :lol: