18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kurwa, miałeś mnie łapać...

Halman • 2019-12-07, 09:06

materiał z naszego podwórka motosp*zdowacenia...

Halman

2019-12-07, 15:13
wilkoala napisał/a:

@upy
A jeździliście kiedyś na crosie?(po ulicy się nie liczy)
Zajebista zabawa.



mieszkam w okolicach Krzeszowic, te motok***y upatrzyły sobie te strony...
jak bym mógł, odiebał bym to towarzystwo ołowiem

tfujdiler

2019-12-07, 15:30
j***ny tłuścioch , prawie uszkodził motocykl amortyzator zamknął się do końca, pie**olony myśli że straci z 20 kilo jak pojeździ trochę. Miałeś mnie złapać ?wystarczyło że kolega zaj***ł by mu kopa z prawej w ten wielki pusty łeb gdy upadł na kolana i tak miał kask :)

lordindycznik

2019-12-07, 15:44
Dlaczego w ludziach jest tyle nienawiści do motocykli ? Sam posiadam dwa sprzęty, na wiosnę dojdzie kolejny tym razem crosik dzięki czemu będę mógł śmigać na moto cały rok :) Mi to daje sporo frajdy i oderwania się od rzeczywistości dnia codziennego . Można zajebiście spędzić czas w miłym towarzystwie, zyskuje się wspomnienia których nie można kupić.

Gdzie w ludziach miłość do motoryzacji ? Czy naprawdę jest tak wielu ludzi którzy jedyne o czym myślą to jak by tu uprzykrzyć życie sąsiadowi ?

Ostatnio zatrzymałem się przy facecie który coś tam machał łapami, to grzecznie pytam co się stało, czy potrzebuje Pan pomocy ? Oczywiście jegomość zagotował się i zaczął rzucać bluzgami o dawcach, że stanowimy zagrożenie dla ludzi, dla dzieci itp. Gdy zapytałem się od kiedy dzieci bawią się na drodze to się j***niutki prawie popluł, stwierdziłem, że jak narobił dzieci to niech je pilnuje, a nie płacze że ktoś mu jego bacory potrąci bo się samopas bawią na drodze i odjechałem.
Obecnie czekam na kamerke do moto bo im dłużej śmigam na moto tym coraz więcej dziwny akcji mnie spotyka i bardzo zabawnych dla mnie, bo druga strona często jest lekko wk***iona :D

Plastykpl

2019-12-07, 16:12
Motor nie ucierpiał szacun dla gościa.

tfujdiler

2019-12-07, 16:58
Plastykpl napisał/a:

Motor nie ucierpiał szacun dla gościa.



Ta szacun dla spaślaka że przez swoją niezdarność stoczył się z urwiska i winą za wszystko obarcza swojego kolegę :)

mikolab1891

2019-12-07, 18:23
Piwo, motór cały i zdrów! Kupuję se kurła krossa!

Nellum

2019-12-07, 20:03
i tak bardziej wysportowany od niejednego sadola :D

wpr

2019-12-07, 21:25
Kurde przejechałbym się takim crossem po terenie. Prawda to że takiego crossa nie można zarejestrować i jeździć po drogach?

przemo3251

2019-12-08, 12:34
wpr napisał/a:

Kurde przejechałbym się takim crossem po terenie. Prawda to że takiego crossa nie można zarejestrować i jeździć po drogach?



Crossa nie można zaarejestrować. Można za to enduro. Sam posiadam 2sztuki KTM EXC z dokumentami

Isakpm

2019-12-08, 13:56
lordindycznik napisał/a:

Dlaczego w ludziach jest tyle nienawiści do motocykli ? Sam posiadam dwa sprzęty, na wiosnę dojdzie kolejny tym razem crosik dzięki czemu będę mógł śmigać na moto cały rok Mi to daje sporo frajdy i oderwania się od rzeczywistości dnia codziennego . Można zajebiście spędzić czas w miłym towarzystwie, zyskuje się wspomnienia których nie można kupić.
Gdzie w ludziach miłość do motoryzacji ? Czy naprawdę jest tak wielu ludzi którzy jedyne o czym myślą to jak by tu uprzykrzyć życie sąsiadowi ?
Ostatnio zatrzymałem się przy facecie który coś tam machał łapami, to grzecznie pytam co się stało, czy potrzebuje Pan pomocy ? Oczywiście jegomość zagotował się i zaczął rzucać bluzgami o dawcach, że stanowimy zagrożenie dla ludzi, dla dzieci itp. Gdy zapytałem się od kiedy dzieci bawią się na drodze to się j***niutki prawie popluł, stwierdziłem, że jak narobił dzieci to niech je pilnuje, a nie płacze że ktoś mu jego bacory potrąci bo się samopas bawią na drodze i odjechałem.
Obecnie czekam na kamerke do moto bo im dłużej śmigam na moto tym coraz więcej dziwny akcji mnie spotyka i bardzo zabawnych dla mnie, bo druga strona często jest lekko wk***iona



Bo te parówy po prostu chciałyby ale nie umieją ani nie mają jaj żeby latać na sprzęcie o enduro czy crossach nie wspominając to ich ch*j strzela ....

:lol:

Życie

konował

2019-12-10, 16:18
lordindycznik napisał/a:

Dlaczego w ludziach jest tyle nienawiści do motocykli ? Sam posiadam dwa sprzęty, na wiosnę dojdzie kolejny tym razem crosik dzięki czemu będę mógł śmigać na moto cały rok Mi to daje sporo frajdy i oderwania się od rzeczywistości dnia codziennego . Można zajebiście spędzić czas w miłym towarzystwie, zyskuje się wspomnienia których nie można kupić.
Gdzie w ludziach miłość do motoryzacji ? Czy naprawdę jest tak wielu ludzi którzy jedyne o czym myślą to jak by tu uprzykrzyć życie sąsiadowi ?
Ostatnio zatrzymałem się przy facecie który coś tam machał łapami, to grzecznie pytam co się stało, czy potrzebuje Pan pomocy ? Oczywiście jegomość zagotował się i zaczął rzucać bluzgami o dawcach, że stanowimy zagrożenie dla ludzi, dla dzieci itp. Gdy zapytałem się od kiedy dzieci bawią się na drodze to się j***niutki prawie popluł, stwierdziłem, że jak narobił dzieci to niech je pilnuje, a nie płacze że ktoś mu jego bacory potrąci bo się samopas bawią na drodze i odjechałem.
Obecnie czekam na kamerke do moto bo im dłużej śmigam na moto tym coraz więcej dziwny akcji mnie spotyka i bardzo zabawnych dla mnie, bo druga strona często jest lekko wk***iona



Bo wielu z was to k***a debile bez wyobraźni. Rozpie**alacie lasy i przyrodę jeździcie bez tłumików i wk***iacie ludzi tym pierdzeniem którzy chcą odpocząć np na łonie natury.
I zanim zaczniesz mi tu pie**olić że nie macie gdzie jeździć.
Macie macie zawsze gdzieś okolicy jest jakaś żwirownia czy cokolwiek gdzie jazda nikogo by nie wk***iała. Jednak większość z was wybiera jednak nak***ianiem po lasach stawach i wszędzie tam gdzie zwykły człowiek chciałby się wyciszyć, ale się k***a nie da bo seba z matim musisz się wyszaleć.

Pozdrawiam tych normalnych bo jakiś tam procent istnieje.