18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kursu nie będzie

Jesse.Pinkman • 2021-12-09, 13:29
Ruski taksówkarz i taka mała awantura z klientką.

Mocz

2021-12-09, 13:42
No i dobrze

Riikko

2021-12-09, 13:47
no i k***a prawidlowo!

janlew

2021-12-09, 14:00
Mocz napisał/a:

No i dobrze


Riikko napisał/a:

no i k***a prawidlowo!


Prawda, prawidłowo. Jakie kobiety, takie traktowanie kobiet.

Pralpunkt

2021-12-09, 14:03
Taksiarze to h*je ...byli SBecy i Milicjanci...

Juzwa

2021-12-09, 14:05
Pralpunkt napisał/a:

Taksiarze to h*je ...byli SBecy i Milicjanci...



Jednak czujesz do nich jakiś szacunek pisząc wielką literą.

Adrian92

2021-12-09, 15:34
To jest k***a złoto :D

CrookerS

2021-12-09, 16:02
Dobrze suce, jeszcze na bezczela jak sie wjbala hahaah :mrgreen:

Kolejna glupia p*zda co mysli ze jak ma w miare ladny ryj lub hajs, to jej sie wszystko nalezy tfu! :kawa:

agent_kosa

2021-12-09, 16:05
Chciała tylko buty otrzepać, żeby śniegu nie nanieść....

Tuco

2021-12-09, 16:22
Ja wiem, filozof, wypie**alaj i w ogóle, ale są na pewno tutaj tacy, którzy zgodzą się ze mną, że ten feminizm czasem mógłby być nieco bardziej stonowany. My nawet nie zasługujemy na to, żeby nazywać siebie cywilizacją. Śmiejemy się z tego, że czarne babsztyle same fundują sobie pręgierz, ale warto się też zastanowić, co z naszymi babami idzie nie tak. Moja propozycja odpowiedzi na tą rozkminę jest taka, że sami je rozpieszczamy, a te z kolei naprawdę zaczynają roić sobie w dyńkach, że są naprawdę księżniczkami. No i w efekcie kończy się to tak jak widać na podanym przykładzie. Podejrzewam, że ona i tak nie przemyśli swojego zachowania. Powinna dostać wpie**ol. Wiadomo - nie tak żeby krzywdzić dosadnie, ale przez kawałek minuty mogłaby dostać lekcję, z której przez następny dłuższy czas, mogłaby zmusić swój księżniczkowaty czerep do choćby odrobiny refleksji nad swoim smutnym nastawieniem do życia.
Koniec filozofii.

Avakate

2021-12-09, 16:38
Jesse się dzisiaj rozkręcił ;* więcej śmiesznych filmików ze zdarzeń drogowych od Halmana :roll:

Tuco napisał/a:

Ja wiem, filozof, wypie**alaj i w ogóle, ale są na pewno tutaj tacy, którzy zgodzą się ze mną, że ten feminizm czasem mógłby być nieco bardziej stonowany. My nawet nie zasługujemy na to, żeby nazywać siebie cywilizacją. Śmiejemy się z tego, że czarne babsztyle same fundują sobie pręgierz, ale warto się też zastanowić, co z naszymi babami idzie nie tak. Moja propozycja odpowiedzi na tą rozkminę jest taka, że sami je rozpieszczamy, a te z kolei naprawdę zaczynają roić sobie w dyńkach, że są naprawdę księżniczkami. No i w efekcie kończy się to tak jak widać na podanym przykładzie. Podejrzewam, że ona i tak nie przemyśli swojego zachowania. Powinna dostać wpie**ol. Wiadomo - nie tak żeby krzywdzić dosadnie, ale przez kawałek minuty mogłaby dostać lekcję, z której przez następny dłuższy czas, mogłaby zmusić swój księżniczkowaty czerep do choćby odrobiny refleksji nad swoim smutnym nastawieniem do życia.
Koniec filozofii.



Masz racje. Filozof i wypie**alaj. Ale zgadzam się z Tobą wiec pifko i tak leci. Z fartem bracie sadolu ;*

Tuco

2021-12-09, 17:17
Avakate napisał/a:

Jesse się dzisiaj rozkręcił ;* więcej śmiesznych filmików ze zdarzeń drogowych od Halmana
Masz racje. Filozof i wypie**alaj. Ale zgadzam się z Tobą wiec pifko i tak leci. Z fartem bracie sadolu ;*


Oni byliby ciekawsi, gdyby nie robili z siebie takich patoinfluencerów. Prawda jest taka, że bez nich ten portal byłby martwy. Obserwuję te ich wzajemne docinki i myślę, że mogliby brać przykład z relacji Flodzi i pronciocha.

Chodzą plotki, że te topowe konta są prowadzone przez grubasa z pierwszej części trylogii Blade - wieczny łowca.

Arthur_PL

2021-12-09, 17:30
pewnikiem miał wolną sobotę


Folur

2021-12-09, 18:09
Jest równouprawnienie? JEST! i git. A feminazistkom czarny ch*j w dupę!

jeszcze na koniec powinien zapodac kopniaki w dupsko tak jak skopała mu drzwi