18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kurnik zabiegowy

ag...........th • 2019-02-05, 02:31
Zwiększanie ilości kury w kurze.


Ow...........an

2019-02-05, 03:15
j***ne ISIS.

Tomson102

2019-02-05, 07:15
ta samą igłą ja jebie ...

nowynick

2019-02-05, 08:31
to chyba zwykłe szczepienia a nie podawanie hormonów. Byłem kiedyś w takiej masówce w Polsce, to to ch*j, żebyście widzieli jak się im taśmowo łeb upie**ala, połowa biedy jak kurczak "wymiarowy" i po prostu dekapitacja. Gorzej jak zbyt mały, to maszyna tylko dziób upie**oli, to na pół łeb przetnie. Przerażone kuraki kwilą niemiłosiernie, a tam nic, kolejne i kolejne wjeżdżają na podajniku i tak od świtu do nocy kilkadziesiąt kur na minutę.

poligon6

2019-02-05, 08:32
Zwykłe szczepienie po którym kury dostaja autyzmu.

jbone

2019-02-05, 09:14
jade dziś do kfc:)

Krak

2019-02-05, 10:08

Tak mi sie skojarzyło

hanney

2019-02-05, 19:01
Krak napisał/a:

Tak mi sie skojarzyło



Przeziębienie to infekcja wirusowa, a jej się nie leczy antybiotykami!

edek.bajzel

2019-02-05, 19:46
TVN pluje na Polskę i polaków, popatrzcie na Wykop,
tam też jest wątek dotyczący mięsa , ale w graniczącej Turklandii

TB303

2019-02-06, 16:10
edek.bajzel napisał/a:

TVN pluje na Polskę i polaków, popatrzcie na Wykop


To po ch*j oglądasz? Te bóle dupy o TVN zaprawają o jakąś obsesję. Doskonale wiecie, że to ch*jowa TV, ale dalej oglądacie i płaczecie z tego powodu.

Pan_Doktur

2019-02-06, 21:48
Myślę, że to było podawanie hormonów. U nas to się nie opłaca ze względu na cenę drobiu na półce. Szczepienie na pewno nie bo szczepi się pisklęta potem nie ma sensu bo na co? kokcydiozę czy e.coli? Rzęsistka leczy się antybiotykami. - na to nie ma szczepionki. Dostają hormon w pierś gdzie jest największy przyrost i najdroższy element.

zakmen

2019-02-06, 22:53
Akurat TVN w niektórych sprawach robi dobrą robotę. Gdyby nie oni nigdy by na świat nie wyszła informacja o tym że janusze biznesu wam padlinę chorą na stół fundują. Możecie mnie nazwać kim tam chcecie ale ja już wolę iść do zagranicznego marketu który bardziej kontroluje co do nich przychodzi niż do prywaciarza który ch*j wie skąd bierze te swoje wyroby.

indianer6666

2019-02-07, 00:16
hormony dostają w paszy, to coś innego

Wiewór

2019-02-07, 08:01
Pan_Doktur napisał/a:

Myślę, że to było podawanie hormonów. U nas to się nie opłaca ze względu na cenę drobiu na półce. Szczepienie na pewno nie bo szczepi się pisklęta potem nie ma sensu bo na co? kokcydiozę czy e.coli? Rzęsistka leczy się antybiotykami. - na to nie ma szczepionki. Dostają hormon w pierś gdzie jest największy przyrost i najdroższy element.



Hahahaha. U nas kury są tak dopie**alane antybiotykami i hormonami, że chodzą zadupcone non stop. Jeźdź sobie obejrzeć kurniki przemysłowe co się odpie**ala.
Polska kurzyna to najtańsze, najpodlejsze i najch*jowsze mięso jakie tylko istnieje. Nie tykam tego od lat bo mnie obrzydza.

Bardzo dobrze, że dziennikarze odkrywają obrzydliwe praktyki oszustów.