18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kurła w skali świata...

teddybr • 2021-10-02, 08:34
Przedwczesny start kamery, a może opóźniony zapłon dziennikarza ...


bodzio667

2021-10-02, 18:37
Naokoło same sprzedajne k***y. Taka jest rzeczywistość.

marcinbobek

2021-10-02, 18:49
Co do reszty komentarzy...
Won do lekcji gimnazjaliści ewentualnie wypie**alać reszta pomocników murarza.
Pies was j***ł i waszą świadomość, zwłaszcza tą z TV PiS
Od jutra czeka na was 3 dawka koro p*zdy :mrgreen:

Folur

2021-10-02, 19:48
nie większość, bo ledwo połowa..jeśli się nie zaszczepiłem to już nie mogę być lewakiem? dziś się dowiedziałem...aż mnie usunęli z forum hehe

Fx12 napisał/a:

To chociaż raz publicznie nie rzucił "kur*ą" niech pierwszy rzuci kamień



no w kościele nie słyszałem żeby klecha rzucał

CrookerS

2021-10-02, 20:07
Insaner napisał/a:

Przecież w tym filmie nawet nie chodzi o to że użył słowa "k***a" tylko o hipokryzję mediów. Posłuchaliście co on w ogóle powiedział? Szydził z tego, że teksty są pisane w taki pompatyczny sposób że o szczepieniach pisze się w kategorii "planety", "ludzkości" aby nadać powagi sytuacji i budować narrację o jakiejś globalnej katastrofie czyli straszenia ciąg dalszy. Tyle, że jak już OFICJALNIE wejdzie na wizję to ze łzami w oczach będą apelowali aby się szczepić pokazując w tle przebitki z tych rzekomych tymczasowych kostnic w kościołach w Bergamo (fake), albo ludzi z butlami z tlenem na ulicach Indii (kolejny fake, materiały pochodziły sprzed kilku lat z jakiegoś dużego wybuchu gazu), a jak ktoś to zaneguje na antenie to ten sam redaktor/prezenter zacznie pokrzykiwać że musi przerwać program bo to co mówi dany gość jest niezgodne z naukami ministerstwa zdrowia i w ogóle to pół rodziny mu umarło na COVIDa (nawet jeśli wszyscy dalej żyją).
Piękny przykład obrzydliwych manipulacji, które niestety na większość społeczeństwa działają.




Dokladnie. Piwmo za komentarz. 8-)

Od siebie dorzuce mysl taka, ze dzieki "plandemi" ujrzalem ile debili zyje wsrod nas. Co nie potrafia samodzielnie myslec i lykaja wszystko co rzad i tv mowi jak mlode pelikany zabe, bez weryfikacji :roll:

bimaczow

2021-10-03, 01:11
Opóźniony to jest ten redaktor

eMCeONe

2021-10-03, 10:44
Insaner napisał/a:

Przecież w tym filmie nawet nie chodzi o to że użył słowa "k***a" tylko o hipokryzję mediów. Posłuchaliście co on w ogóle powiedział? Szydził z tego, że teksty są pisane w taki pompatyczny sposób że o szczepieniach pisze się w kategorii "planety", "ludzkości" aby nadać powagi sytuacji i budować narrację o jakiejś globalnej katastrofie czyli straszenia ciąg dalszy. Tyle, że jak już OFICJALNIE wejdzie na wizję to ze łzami w oczach będą apelowali aby się szczepić pokazując w tle przebitki z tych rzekomych tymczasowych kostnic w kościołach w Bergamo (fake), albo ludzi z butlami z tlenem na ulicach Indii (kolejny fake, materiały pochodziły sprzed kilku lat z jakiegoś dużego wybuchu gazu), a jak ktoś to zaneguje na antenie to ten sam redaktor/prezenter zacznie pokrzykiwać że musi przerwać program bo to co mówi dany gość jest niezgodne z naukami ministerstwa zdrowia i w ogóle to pół rodziny mu umarło na COVIDa (nawet jeśli wszyscy dalej żyją).
Piękny przykład obrzydliwych manipulacji, które niestety na większość społeczeństwa działają.



k***a ty to chyba z interpretacji tekstu na polskim miałeś same 6'stki :D

Mocz

2021-10-07, 17:08
Insaner napisał/a:

Przecież w tym filmie nawet nie chodzi o to że użył słowa "k***a" tylko o hipokryzję mediów. Posłuchaliście co on w ogóle powiedział? Szydził z tego, że teksty są pisane w taki pompatyczny sposób że o szczepieniach pisze się w kategorii "planety", "ludzkości" aby nadać powagi sytuacji i budować narrację o jakiejś globalnej katastrofie czyli straszenia ciąg dalszy. Tyle, że jak już OFICJALNIE wejdzie na wizję to ze łzami w oczach będą apelowali aby się szczepić pokazując w tle przebitki z tych rzekomych tymczasowych kostnic w kościołach w Bergamo (fake), albo ludzi z butlami z tlenem na ulicach Indii (kolejny fake, materiały pochodziły sprzed kilku lat z jakiegoś dużego wybuchu gazu), a jak ktoś to zaneguje na antenie to ten sam redaktor/prezenter zacznie pokrzykiwać że musi przerwać program bo to co mówi dany gość jest niezgodne z naukami ministerstwa zdrowia i w ogóle to pół rodziny mu umarło na COVIDa (nawet jeśli wszyscy dalej żyją).
Piękny przykład obrzydliwych manipulacji, które niestety na większość społeczeństwa działają.



Wyjebiesz sam te wszystkie piwska dziś? też bym się naj***ł a nie mam kasy