18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kurier

~_Yarko_ • 2021-02-02, 13:54
To nie był jego dobry dzień.


radek225

2021-02-02, 14:57
Jak ktoś jest debilem, to mu w namiocie turystycznym pustak spadnie na łeb, utopi się w w łyżce wody, i gdy jego żona urodzi mu czarne dziecko to uzna ojcostwo mówiąc, że to jego pierworodny syn.

Autor

2021-02-02, 17:19
radek225 napisał/a:

Jak ktoś jest debilem, to mu w namiocie turystycznym pustak spadnie na łeb, utopi się w w łyżce wody, i gdy jego żona urodzi mu czarne dziecko to uzna ojcostwo mówiąc, że to jego pierworodny syn.



Nie przesadzaj. Gość ma pewnie tysiące adresów każdego miesiąca, pewnie raz na jakieś kilka, kilkanaście tysięcy podjazdów pod posesję wajcha zamiast na "P" poszła na "N" i kariera kuriera poszła się j***ć ;)

tigerqaz

2021-02-02, 17:50
Przecież to kurierskie gówno cofało się zanim debil postawił nogę na ziemi.
Albo to jest naprawdę genetyczny zjeb, albo to jest fake.

lm65

2021-02-02, 18:48
No i teraz będzie miał kurierskie problemy heheh:)

radek225

2021-02-02, 19:20
Autor napisał/a:

Nie przesadzaj. Gość ma pewnie tysiące adresów każdego miesiąca, pewnie raz na jakieś kilka, kilkanaście tysięcy podjazdów pod posesję wajcha zamiast na "P" poszła na "N" i kariera kuriera poszła się j***ć



Kierowca powinien mieć pewne odruchy. A kurier jest zawodowym kierowcą. Wysiadasz z auta gasząc silnik? Wrzucasz bieg, ręczny, gasisz światła, ew zasuwasz szyby. Mi ciężarówka trąbi na okrągło "zaciągnij hamulec postojowy". Osobówka trąbić nie musi, ale są takie odruchy, które kierowca powinien mieć. Samochód to nie zabawka. Jak się stoczy, to skutki mogą być opłakane. Pół biedy, jak się stoczy do rowu, czy na pole. Ale co, jak się stoczy na przejście dla pieszych, czy na plac zabaw?

Res0r

2021-02-03, 18:46
Już w latach 70-tych wózki widłowe (i pewnie inne maszyny techniczne obsługiwane z siedzenia) miały na wyposażeniu czujnik siedzenia. Aby wysiąść i włożyć rękę do kabiny i np. podnieść coś joystikiem trzeba było na siedzenie położyć 3 worki cementu.
Jeszcze nie słyszałem o samochodzie osobowym, który w taki "nowoczesny" wynalazek jest wyposażony.