18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Kurdupel- twórzczość własna.

MgrMajster • 2020-05-22, 08:35
Temat pierwszy, mimo wieloletniej obecności.
Tekst napisany, bo już tego kuźwa dość.
Możecie sobie tekst śpiewać pod dowolną melodię, choć z rapem pasuje najlepiej.

Jako, że temat nr 1, twórczość własna, proszę o wyrozumiałość. A jak macie to w dupie to i ja mam to gdzieś. Ważne, że wena przyszła i tekst się napisał.
Także dobrej zabawy, albo :idzwch*j:


„Kurdupel”


Ref. Kurduplu z Żoliborza, narodu zakało,
Czy krzywdy Polaków wciąż Ci za mało?
Gnębić, prześladować, butem swym zgniatać,
Jeszcze się będziesz z tego spowiadać.

Łamana konstytucja, wyprowadzane miliony,
Ludzie bez pracy, tracą swe domy.
Tym wszystkim jednak się nie przejmujesz,
Dwie srebrne wieże budować planujesz.

Minister zero, co sprawiedliwości pilnuje,
Poważnymi sprawami się tylko zajmuje.
Uczciwych Polaków gazem traktuje,
A nad przestępcami ochoczo się lituje.

Na patoli z plusem, Twa siła się opiera,
Mądry człowiek pisu, przecież nie wybiera.
Kasa w budżecie pustkami świeci,
Pieniądze z socjalu nie idą na dzieci.

Premier Pinokio, umie tylko kłamać,
Za miskę ryżu mamy zapie**alać.
Obiecywał wiele, iście złote góry,
Jedyne co widzę, co smogu chmury.

Ref. Kurduplu z Żoliborza, narodu zakało,
Czy krzywdy Polaków wciąż Ci za mało?
Gnębić, prześladować, butem swym zgniatać,
Jeszcze się będziesz z tego spowiadać.

Minister zdrowia, spec od pandemii,
Tam również nigdy nic się nie zmieni.
W szpitalach ciągle wszystkiego brakuje,
A firmę brata milionami dotuje.

Telewizja publiczna, k***izją nazwana,
Przez całą dobę zachwala swego Pana.
Rzetelnych wiadomości nie usłyszysz tam wcale.
Żadnych informacji, o każdym waszym wale.

Nie podoba Ci się nawet trójki lista,
Twoja porażka jest już oczywista.
Afer Twego rządu nie widać krańca,
Nie damy sobie założyć kagańca.

W kwietniowi poranek zabiłeś brata,
Polacy już kręcą na Ciebie bata.
Wsadzimy Ciebie w więzienną cele.
Pedofilia w kościele, tego już za wiele!

Ref. Kurduplu z Żoliborza, narodu zakało,
Czy krzywdy Polaków wciąż Ci za mało?
Gnębić, prześladować, butem swym zgniatać,
Jeszcze się będziesz z tego spowiadać.

mam_racje

2020-05-22, 09:21
A niech ci "Ziobro internet zamknie".

MgrMajster

2020-05-22, 09:44
Juzwa napisał/a:

PS Siedź sobie na tym niderlandzkim zadupiu i nie wtrącaj się do Polski i Polaków.



Jakie to typowo cebulowe? Wole siedzieć na emigracji i żyć godnie, niż tak jak ty być popychadłem za miskę ryżu.

enriqe69

2020-05-22, 09:55
znów jakiś lewacki zjeb którego własny ojciec posuwał w dupę .

MgrMajster

2020-05-22, 10:03
enriqe69 napisał/a:

znów jakiś lewacki zjeb którego własny ojciec posuwał w dupę .



Kolejny zjeb mierzący innych swoją miarą. Opowiesz nam jak to było u Ciebie?
Pisałem, że nie sympatyzuje z żadnym POPISEM, a i tak sp***olino Ci się czytać nie chce, bądź nie potrafisz.

35i

2020-05-22, 10:29
MgrMajster napisał/a:

Jakie to typowo cebulowe? Wole siedzieć na emigracji i żyć godnie, niż tak jak ty być popychadłem za miskę ryżu.



No jasne, tam dalej jesteś parobasem za dwie miski ryżu. Jeżeli podkuliłeś ogon i wyjechałeś z ojczyzny to przestań się wypowiadać na jej temat, bo Cię tu nie ma. Masz swoje życie na emigracji, to miej je tam, a nie jedziesz z jakąś smutną twórczością.

edmund

2020-05-22, 10:30
to właśnie jest ślepy fantyk lewacki, a śmieją się z babć tych od rydzyka

MgrMajster

2020-05-22, 10:37
edmund napisał/a:

to właśnie jest ślepy fantyk lewacki, a śmieją się z babć tych od rydzyka



Kolejny ślepy co czytać nie potrafi! Jakby takie wałki PO odpieprzało, również i na nich bym jechał. Nie jestem ani za PIS ani za PO, ale widocznie w Polszy inaczej nie może być. Albo za PIS albo za PO musisz być. Chory to kraj i chorzy ludzie.

35i napisał/a:

No jasne, tam dalej jesteś parobasem za dwie miski ryżu.



Jakbym miał się zgodzić na robienie za miski ryżu to bym z Polski nie wyjechał. Tu się żyje lepiej. a Od Polski się nie odpieprze, bo to nadal moja ojczyzna, której trzeba bronić przed takimi tępakami jak pisowscy i kodowcy. To , że wyjechałem, nie oznacza, że mam ją gdzieś i nie mam się nią interesować. Równie dobrze nie powinieneś się interesować tym, co się dzieje za granicą, wieć morda w kubeł psie.

35i

2020-05-22, 10:40
MgrMajster napisał/a:

Kolejny ślepy co czytać nie potrafi! Jakby takie wałki PO odpieprzało, również i na nich bym jechał. Nie jestem ani za PIS ani za PO, ale widocznie w Polszy inaczej nie może być. Albo za PIS albo za PO musisz być. Chory to kraj i chorzy ludzie.
Jakbym miał się zgodzić na robienie za miski ryżu to bym z Polski nie wyjechał. Tu się żyje lepiej. a Od Polski się nie odpieprze, bo to nadal moja ojczyzna, której trzeba bronić przed takimi tępakami jak pisowscy i kodowcy. To , że wyjechałem, nie oznacza, że mam ją gdzieś i nie mam się nią interesować. Równie dobrze nie powinieneś się interesować tym, co się dzieje za granicą, wieć morda w kubeł psie.



Trochę kultury sk***ysynu.

MgrMajster

2020-05-22, 10:48
35i napisał/a:

Trochę kultury sk***ysynu.



Typowy pisowiec, pluć na innych może, ale go już nie mogą. Wracaj do swojego 25 letniego passata i płacz, że na lepszego Ciebie nie stać, bo Kaczuś Ci nie pozwala.

35i

2020-05-22, 11:16
MgrMajster napisał/a:

Typowy pisowiec, pluć na innych może, ale go już nie mogą. Wracaj do swojego 25 letniego passata i płacz, że na lepszego Ciebie nie stać, bo Kaczuś Ci nie pozwala.



Sam zacząłeś, więc masz. Do którego Passata mam wracać, bo w tej chwili mam trzy 27 letnie na chodzie z czego dwa VRy. Zapomniałem jeszcze o mesiu, którym jeżdżę na co dzień. Na pisowca to niestety Ty wyszedłeś, bo nazwałeś mnie psem, jeżeli się już produkujesz publicznie, to musisz być przygotowany również na to, że komuś to się nie spodoba, plucie jadem tylko zaognia sytuację.

MgrMajster

2020-05-22, 11:25
35i napisał/a:

Sam zacząłeś, więc masz



Ty zacząłeś od nazwania ślepym fanatykiem lewackim. Nie czytałeś dokładnie, więc Twoje niechlujstwo i lenistwo nie zauważyło, że nie jestem ani z prawej ani z lewej. Więc z tegoż powodu sam najpierw jadem splunąłeś, więc piłeczkę odbiłem. Do jakiegokolwiek paska wsiądź, obojętnie jakiego trupa. Prawda jest taka, że w Polsce nie możesz posiadać nic wartościowego, bo od razu Ci dojebie skarbówka i cała reszta. I na to się godzicie, zamiast walczyć, bierzecie co Wam dają i na taką niewolę się zgadzacie. Dlatego z Polski wyjechałem już za PO, bo ch*jnia była. A teraz jest wiele razy gorzej, a Wam nadal to pasuje. Litości....Otwórzcie oczy, bo wkrótce będziecie błagać, by Was wypuścili za granicę, byście mogli normalnie żyć. Ale wtedy będzie za późno, Polska z UE wyjdzie, granice Wam zamkną i będziecie j***ć za tą miskę ryżu.

35i

2020-05-22, 11:30
MgrMajster napisał/a:

Ty zacząłeś od nazwania ślepym fanatykiem lewackim. Nie czytałeś dokładnie, więc Twoje niechlujstwo i lenistwo nie zauważyło, że nie jestem ani z prawej ani z lewej. Więc z tegoż powodu sam najpierw jadem splunąłeś, więc piłeczkę odbiłem. Do jakiegokolwiek paska wsiądź, obojętnie jakiego trupa. Prawda jest taka, że w Polsce nie możesz posiadać nic wartościowego, bo od razu Ci dojebie skarbówka i cała reszta. I na to się godzicie, zamiast walczyć, bierzecie co Wam dają i na taką niewolę się zgadzacie. Dlatego z Polski wyjechałem już za PO, bo ch*jnia była. A teraz jest wiele razy gorzej, a Wam nadal to pasuje. Litości....Otwórzcie oczy, bo wkrótce będziecie błagać, by Was wypuścili za granicę, byście mogli normalnie żyć. Ale wtedy będzie za późno, Polska z UE wyjdzie, granice Wam zamkną i będziecie j***ć za tą miskę ryżu.



Coś Ci się poj***ło, ja tylko stwierdziłem, że zapie**alasz za dwie miski ryżu dla holenderskiego pana. Już sam się zakręciłeś. Staram się nie wyjeżdżać z polityką, bo mam na nią wyj***ne, od lat nie chodzę na żadne wybory, bo wychodzę z założenia, że na kogo bym nie zagłosował to będzie ch*jnia.

MgrMajster

2020-05-22, 11:44
35i napisał/a:

Staram się nie wyjeżdżać z polityką, bo mam na nią wyj***ne, od lat nie chodzę na żadne wybory, bo wychodzę z założenia, że na kogo bym nie zagłosował to będzie ch*jnia.



A jednak są opcje, których nikt nie bierze pod uwagę, bo oni i tak są za mali, by wygrali. Dlaczego nigdy nie zagłosujesz za kimś nowym, co polityką skażony nie jest od lat? PRzez takich jak TY, co to w dupie mają, dzieje się jak teraz widzisz. Godzisz się na to, co Tobie dadzą. No żal. I nie mam holenderskiego pana, tylko pracodawce, umowę na stałe i stawkę 2 razy lepszą niż dla typowego emigrusa. Docenili tutaj moje zdolności i pracę,, a w Polsce Ci powiedzą 1200 na rękę, albo mam 10 ukrów na Twoje miejsce. No dziękówa za takiego PANA.

35i

2020-05-22, 11:55
MgrMajster napisał/a:

A jednak są opcje, których nikt nie bierze pod uwagę, bo oni i tak są za mali, by wygrali. Dlaczego nigdy nie zagłosujesz za kimś nowym, co polityką skażony nie jest od lat? PRzez takich jak TY, co to w dupie mają, dzieje się jak teraz widzisz. Godzisz się na to, co Tobie dadzą. No żal. I nie mam holenderskiego pana, tylko pracodawce, umowę na stałe i stawkę 2 razy lepszą niż dla typowego emigrusa. Docenili tutaj moje zdolności i pracę,, a w Polsce Ci powiedzą 1200 na rękę, albo mam 10 ukrów na Twoje miejsce. No dziękówa za takiego PANA.



Jeżeli w Polsce Ci mówili 1200 na rękę, to mam wątpliwości co do Twoich zdolności. Ja nie narzekam. Co do polityki, to niestety musi zajść zmiana pokoleniowa, Aktualni będą się trzymać stołka, dopóki nie zdechną. Wyborami się tego nie ustawi, za dużo powiązań.