18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kupujcie rosyjskie towary

Kriski • 2022-12-03, 12:11
Putler poucza: zawsze powtarzam żeby kupować rosyjskie produkty.
Szczególnie mikrofony


cavern69

2022-12-03, 16:36
Przede wszystkim ten kolo to nie jest putin.

T3RMINATOR

2022-12-03, 16:43
Jasiek93 napisał/a:

Podobnież dzisiaj narżnął w kalesony



Wypieprzył się na schodach.

Meloskiu

2022-12-03, 17:10
świetbny film

jjzz26

2022-12-03, 17:14
Swooniak napisał/a:

Jaki ten język jest zj***ny, gorzej niż czeski...



Rosyjski piękny język.

~DMT

2022-12-03, 18:00
VeIture napisał/a:

Bez kitu on wygląda w ch*j inaczej i się zachowuje niż kiedyś. Nie wnikam czemu ale to nie ta sama psychicznie osoba która była jeszcze rok temu.
Fizycznie też wygląda w ch*j gorzej.



Istnieje coś takiego jak Deep Fake. Polecam zapoznać się z tematem... a nie, czekaj... :homer:

Nie wspomnę o tym, że ma pewnie z 10 sobowtórów...

skywalker75

2022-12-03, 19:01
HenrykS. napisał/a:

, sprzedajne k***y i tak cię nazwą onucą i ruskim trolem, koniecznie przez 2 S, jak to mają w zwyczaju te niedojeby, jakim cudem SS im się skojarzyło z kacapami...



Może przez pakt Ribbentrop -Molotow. Wspólny z hitlerowskim niemcami napad na Polskę. Masowe ludobójstwo Polakow w Katyniu. Obozy na Syberii gdzie zginęły, zamarzły umarły z głodu miliony , zamordyzm terror pogardę dla ludzkiego życia. Można by wymieniać godzinami.

KrystekKrystek

2022-12-03, 20:04
skywalker75 napisał/a:

Może przez pakt Ribbentrop -Molotow. Wspólny z hitlerowskim niemcami napad na Polskę. Masowe ludobójstwo Polakow w Katyniu. Obozy na Syberii gdzie zginęły, zamarzły umarły z głodu miliony , zamordyzm terror pogardę dla ludzkiego życia. Można by wymieniać godzinami.



hitlerowskimi austro-niemcami jak już. A reszta ok.

marcino_zly

2022-12-03, 20:55
JednorękiBandyta napisał/a:

Prawdą jest że unikalnym jedynym w swoim rodzaju i najbardziej rozbudowanym językiem i tak samo najtrudniejszym do nauczenia wśród jeżyków słowiańskich jest polski. Może to dlatego nigdy nas nie podbili nie zniewolili wytrzymaliśmy 123 lata nasz naród i język jakim się posługujemy to siła której wielu nie rozumie i która się teraz próbuje znowu zniszczyć właściwie cały czas jesteśmy atakowani(a to marsz niepodległości nazywani faszystami a to polskie obozy itp. itd. za takie gadanie takie osoby powinny odpowiedzieć prawnie ale cóż... nie mam nic do UKR a nie właściwie to mam bo 3/4 z nich nie powinno pobierać jakich kolwiek zasiłków a 1/4 czy nawet 1/6 co faktycznie uciekła przed wojną nie powie prawdy o tym tylko daj daj daj a mogliby się wypowiedzieć o banderze o Wołyniu i o swoich co biorą socjal a nawet tutaj nie mieszkają no normalni złodzieje ale wolą milczeć i daj daj daj i nic w zamian nie dadzą....
Niedługo mienie rok każdy z nas dał tydzień może więcej swojej pracy 40h z życia właściwie to zostało nam to ukradzione na tą pomoc i socjal wojna się skończy i znowu Polacy bd największymi jej przegranymi.... Powtórzy się scenariusz jak po II WS co niemcy dostali Plan Marshalla a polska gówno i będzie tak samo Ukrainę odbudują wejdzie kapitał a tutaj i tak wszystko sprzedane w p*zdu ZŁ padnie bo 0 pokrycia w niczym kopalnie zasypywane nie zalewane jak wszędzie na świecie.
Nie wspominam już o innych złożach biznesach bo już dawno JudeUSA łapy na nich mają.
Napisałem całą tą produkcje tylko po to żeby to dotarło chociaż do 1 osoby i wk***ia mnie już to płaszczenie się przed UKR chcesz pomoc? pojdz znajdz rodzinę sprawdz ich historie i daj dziecku do ręki bo 90% tego co wrzucisz do koszyka w markecie to pojdzie do cwaniakow co przyjechali na darmowe zarcie i socjal a ty zapie**alaj od 6 rano... Mogliby nawet klatki k***a sprzątać jak ktoś im mieszkanie udostępnia pare zl z czynszu by spadlo co kolwiek inicjatywy gdzie tak robią?
3 mln ludzi ponad to juz powinno dawno być o takich pomocach głośno a jest tylko daj daj daj albo czemu my tu już mieszkać nie możemy zle warunki itp itd...



Masz trochę racji a tak to się lecz, weź tabletki czy pigułki. Twoja sprawa.

~Angel

2022-12-03, 21:28
T3RMINATOR napisał/a:

Wypieprzył się na schodach.



i zesrał z bólu :lol:


svenio

2022-12-03, 21:35
Swooniak napisał/a:

Jaki ten język jest zj***ny, gorzej niż czeski...



I kTo To mówi geneTyczna pomyłka błąd

~Angel napisał/a:

i zesrał z bólu



fake news heroes

smc

2022-12-03, 21:37
Jaka ta k***a brzydka.



Putin też :mrgreen:

pawel1024

2022-12-03, 22:03
JednorękiBandyta napisał/a:

Prawdą jest że unikalnym jedynym w swoim rodzaju i najbardziej rozbudowanym językiem i tak samo najtrudniejszym do nauczenia ... itp itd...



Bełkot kolegi biorącego pieniądze za komentarze,

Wiewór

2022-12-03, 22:12
JednorękiBandyta napisał/a:

Prawdą jest że unikalnym jedynym w swoim rodzaju i najbardziej rozbudowanym językiem i tak samo najtrudniejszym do nauczenia wśród jeżyków słowiańskich jest polski. Może to dlatego nigdy nas nie podbili nie zniewolili wytrzymaliśmy 123 lata nasz naród i język jakim się posługujemy to siła której wielu nie rozumie i która się teraz próbuje znowu zniszczyć właściwie cały czas jesteśmy atakowani(a to marsz niepodległości nazywani faszystami a to polskie obozy itp. itd. za takie gadanie takie osoby powinny odpowiedzieć prawnie ale cóż... nie mam nic do UKR a nie właściwie to mam bo 3/4 z nich nie powinno pobierać jakich kolwiek zasiłków a 1/4 czy nawet 1/6 co faktycznie uciekła przed wojną nie powie prawdy o tym tylko daj daj daj a mogliby się wypowiedzieć o banderze o Wołyniu i o swoich co biorą socjal a nawet tutaj nie mieszkają no normalni złodzieje ale wolą milczeć i daj daj daj i nic w zamian nie dadzą....
Niedługo mienie rok każdy z nas dał tydzień może więcej swojej pracy 40h z życia właściwie to zostało nam to ukradzione na tą pomoc i socjal wojna się skończy i znowu Polacy bd największymi jej przegranymi.... Powtórzy się scenariusz jak po II WS co niemcy dostali Plan Marshalla a polska gówno i będzie tak samo Ukrainę odbudują wejdzie kapitał a tutaj i tak wszystko sprzedane w p*zdu ZŁ padnie bo 0 pokrycia w niczym kopalnie zasypywane nie zalewane jak wszędzie na świecie.
Nie wspominam już o innych złożach biznesach bo już dawno JudeUSA łapy na nich mają.
Napisałem całą tą produkcje tylko po to żeby to dotarło chociaż do 1 osoby i wk***ia mnie już to płaszczenie się przed UKR chcesz pomoc? pojdz znajdz rodzinę sprawdz ich historie i daj dziecku do ręki bo 90% tego co wrzucisz do koszyka w markecie to pojdzie do cwaniakow co przyjechali na darmowe zarcie i socjal a ty zapie**alaj od 6 rano... Mogliby nawet klatki k***a sprzątać jak ktoś im mieszkanie udostępnia pare zl z czynszu by spadlo co kolwiek inicjatywy gdzie tak robią?
3 mln ludzi ponad to juz powinno dawno być o takich pomocach głośno a jest tylko daj daj daj albo czemu my tu już mieszkać nie możemy zle warunki itp itd...



Tylko 12 letni nacjonalista jest w stanie wysrac taki bełkot kłamstw, zwykłych łgarstw, teorii spiskowych i zwykłej nieprawdy

Sv...........ge

2022-12-03, 23:06
JednorękiBandyta napisał/a:

Prawdą jest że unikalnym jedynym w swoim rodzaju i najbardziej rozbudowanym językiem i tak samo najtrudniejszym do nauczenia wśród jeżyków słowiańskich jest polski. Może to dlatego nigdy nas nie podbili nie zniewolili wytrzymaliśmy 123 lata nasz naród i język jakim się posługujemy to siła której wielu nie rozumie i która się teraz próbuje znowu zniszczyć właściwie cały czas jesteśmy atakowani(a to marsz niepodległości nazywani faszystami a to polskie obozy itp. itd. za takie gadanie takie osoby powinny odpowiedzieć prawnie ale cóż... nie mam nic do UKR a nie właściwie to mam bo 3/4 z nich nie powinno pobierać jakich kolwiek zasiłków a 1/4 czy nawet 1/6 co faktycznie uciekła przed wojną nie powie prawdy o tym tylko daj daj daj a mogliby się wypowiedzieć o banderze o Wołyniu i o swoich co biorą socjal a nawet tutaj nie mieszkają no normalni złodzieje ale wolą milczeć i daj daj daj i nic w zamian nie dadzą....
Niedługo mienie rok każdy z nas dał tydzień może więcej swojej pracy 40h z życia właściwie to zostało nam to ukradzione na tą pomoc i socjal wojna się skończy i znowu Polacy bd największymi jej przegranymi.... Powtórzy się scenariusz jak po II WS co niemcy dostali Plan Marshalla a polska gówno i będzie tak samo Ukrainę odbudują wejdzie kapitał a tutaj i tak wszystko sprzedane w p*zdu ZŁ padnie bo 0 pokrycia w niczym kopalnie zasypywane nie zalewane jak wszędzie na świecie.
Nie wspominam już o innych złożach biznesach bo już dawno JudeUSA łapy na nich mają.
Napisałem całą tą produkcje tylko po to żeby to dotarło chociaż do 1 osoby i wk***ia mnie już to płaszczenie się przed UKR chcesz pomoc? pojdz znajdz rodzinę sprawdz ich historie i daj dziecku do ręki bo 90% tego co wrzucisz do koszyka w markecie to pojdzie do cwaniakow co przyjechali na darmowe zarcie i socjal a ty zapie**alaj od 6 rano... Mogliby nawet klatki k***a sprzątać jak ktoś im mieszkanie udostępnia pare zl z czynszu by spadlo co kolwiek inicjatywy gdzie tak robią?
3 mln ludzi ponad to juz powinno dawno być o takich pomocach głośno a jest tylko daj daj daj albo czemu my tu już mieszkać nie możemy zle warunki itp itd...





Zmień dilera albo bierz połowę

goopia

2022-12-04, 00:04
Kriski napisał/a:

Twój tekst, (pomimo że przydługi) potwierdza że polski to trudny język; a o przecinkach zapomniałeś.
Myślę że jesteś narodowcem.



Jest zwykłym imbecylem, ale ogólny przekaz odebrany i potwierdzony.

Jednak dołączasz do niego. sp***oliłeś się o przecinki, a sam postawiłeś jeden przed nawiasem i nie postawiłeś przed "że" dwa razy. I jeszcze przed "a" wyskoczyłeś z czymś, co pozwoliło ci (specjalnie z małej, mały analfabeto) przedłużyć swój wywód.