18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kultywowanie ciapatych tradycji z dziada pradziada

DziwnyInaczej • 2017-06-29, 11:15
W końcu muzułmanie zaczęli wprowadzać kolejne swoje tradycje w europie . Zamachy , gwałty , ataki maczetami już się wszystkim przejadły , pora na nowy trend :D Kwasem w twarz i nawet nie zdążymy się zorientować , a publiczne ukamienowanie nie będzie niczym nadzwyczajnym , oczywiście mam tu na myśli rozwinięty zachód europy :D













A na poważnie szkoda laski.Jeszcze w jej 21-urodziny. Akcja oczywiście Londyn


zrodlo w komentarzu

http://www.planeta.fm/Newsy/O-tym-sie-mowi/21-letnia-studentka-oblana-kwasem-Do-incydentu-doszlo-w-dzien-jej-urodzin

sh...........ns

2017-06-29, 13:12
Mi jej nie szkoda też jakas czarna morda , wiadomo za co dostała ?

ziuny

2017-06-29, 13:24
Moja propozycja to ściągamy śmierdzieli do nas, za każdego 10.000 euro do budżetu, później na stadion 2 setki kozojebców i 2 setki kiboli, kto szybciej wykończy wszystkich ten wygrywa. Zrobiłaby się ogólnopolska liga i było fajne widowisko, wstęp płatny dla 18+ jak na mecz - dodatkowy profit, koszty pogrzebów na UE i wszyscy zarobieni i zadowoleni.

drakenlol

2017-06-29, 14:49
mogli ja jeszcze zgwalcic

BrianGriffin

2017-06-29, 15:19
shokobons napisał/a:

Mi jej nie szkoda też jakas czarna morda , wiadomo za co dostała ?



Nie, ale moge ci powiedzieć, za co polaczki dostają :lol:

Syja

2017-06-29, 15:36
@up za takie wpisy jak Ty na pewno byś dostał w p*zde.

realign

2017-06-29, 15:38
Zagoi się, opuchlizna zejdzie i jakoś będzie.

TB303

2017-06-29, 15:39
Syja napisał/a:

@up za takie wpisy jak Ty na pewno byś dostał w p*zde.



Proszę nie bij :krejzi:

realign

2017-06-29, 15:41
Jak już tak fantazjujecie to obejżyjcie "Prawo zemsty".

V.A.L.A.K

2017-06-29, 15:53
W sumie, to nie wiadomo dalej czy to brudas ją oblał czy biały pojeb. Osobiście wolał bym brudasa, tak jakoś lepiej się ich nienawidzi.

Nutzz

2017-06-29, 16:02
Aha. Ale wiecie, że kwasem oblał ją biały a atak został zakwalifikowany jako antyimigrancki?

Autorze tematu, jesteś niedojebem.

arathorn2

2017-06-29, 16:45
Główny podejrzany, patrząc na gębę, zdecydowanie ciapak.
Litości. Jak ciapaków nie lubię, tak minimum rozumu przy wstawianiu takiego posta baranie.


zeto88

2017-06-29, 17:42
Na jej miejscu po wyjściu ze szpitala zaopatrzyłbym się w jakieś granaty lub te ich pasy szachida czy jak to się tam pisze. Po czym wszedłbym w odwiedziny do najbardziej "zaludnionego" meczetu.

ypierdalaj

2017-06-29, 18:28
Nie ma co się bawić w jakieś finezyjna krojenie czy inne wyrywanie zębów. Osobiście bym wywiózł delikwenta gdzieś w głęboki las i zastosował to co na obrazku


A tak pozatym najlepiej ich wszystkich wyj***ć z Europy tam skąd przybyli (zostawić skośnookich), i znowu będziemy mieli względny spokój. Poziom przestępstw wróci do normalnego poziomu i typowy Niemiec czy inny Francuz nie będzie się bał śmigać w nocy po mieście. Nie rozumiem sytuacji gdzie żeby przejechać przez Pakistan będąc białasem trzeba mieć ochronę wojskową a taki pakistaniec przyjeżdża do białasow i jeszcze wysuwa jakieś żądania. Ta sytuacja prędzej czy później doprowadzi do wojny domowej, bo jak kogoś jawnie nie szanujesz i prowokujesz to ten ktoś w końcu Ci jebnie. Myślę, że czara goryczy którą napelnią gdy zabiją wam brata czy zgwalca córkę doprowadzi do kolejnego holokaustu.
Jest też druga strona medalu.
Choćby w Mogadiszu w Somalii z której przybywają nowi murzyni Amerykańce wybili tysiąc murzynów w jednej tylko bitwie i oni o tym nie zapomną zwłaszcza, że od tych wydarzeń minęło zaledwie jedno pokolenie. Patrz Irak, Afganistan. Z tymi krajami prowadziliśmy krwawe wojny, w których oni na swoim terenie nie mieli szans, a teraz front przeniósł się do nas. Bądźcie gotowi na jebnięcie. Z Bogiem.

Fritzelek

2017-06-29, 18:33
hmmm skoro o znęcanie się nad muslimami chodzi to ode mnie
1. przetoczyć świńską krew
2. świńską skórę/mięso pod jego skórę i żeby to widział
+ dowolne inne sposoby zależne od własnej finezji, ale jeden w dwu powyższych musi być spełniony, inaczej taki kozojebca będzie święcie przekonany że czekać na niego będą hurysy :trollencjusz:

Avalanger

2017-06-29, 18:41
Pełna zgoda, podpiąć klemy do fiuta i języka, całego obrzucić świńskim minsem - minso, wincyj minsa! - i do tego pistolet na dyngusa ze świńską krwią na pokładzie.

To by było coś :D Wykończenie dzieła zniszczenia pozostawiłbym jakimś niewyżytym sebixom z pogonii szczecin czy innego łksu :D