18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kulturalny sprzedawca Allegro

DR_DRE • 2013-10-30, 22:13
Wiem, że to sadistic, niemniej jednak owy Jegomość ma sadystyczne skłonności zapraszam:

Cytat:

Wiele razy pewnie ostrzegaliście się tutaj przed nieuczciwymi sprzedawcami Allegro. Ja dzisiaj mam inną rzecz. Otóż sprzedawca Malgorzataa2- firma

Małgorzata Kocyła ''PIT-STOP'' Małgorzata Kocyła
Mierzyńska 39
72-006 Szczecin
zachodniopomorskie
Polska
pocachontass2@onet.eu
889843213

W taki oto sposób odpowiedziała na moją reklamację:

ovczywiscie możesz reklamować popie**oleńcu tą żarowkę
podeślę czlowieka na mój koszt , buhahahaa
na miejscu ci tą żarówke naprawi , w dupe j***ny popaprańcu
nastepnie wezmie młotek i wbije ci jej trzonek do głowy ale nie sądze żeby zaświeciła bo k***a niby jak skoro we łbie trociny .... zatem obok żarówki wpie**oli też młotem lejek ( tą węższą stroną ) po czym przez lej wleje ci do tego zj***nego łba oleju ( ale nie byle jakiego z polskiej dystrybucji ani
też nie kujawskiego z pierwszegło tloczenia bo by raczej nic nie dało ) mineralnego importowanego z niemieckiej dystrybucji Castrola Gtx a jak nie pomoże to jakiegos szlachetnego syntetyka zalejemy Liqui Moly tudziez Motula , podem dostaniesz kopa w dupe ( takiego porządnego ze szpica ) i może żarówa rozbłyśnie ... ??
bez poważania
żegnam największego debila , mongoła i matoła w jednym
Cezary Majdan
Pst Szczecin
PS. tu masz cymbale telefon do szefa ( jezeli któryś z praciwników odbierze to prosić Pana Krzysztofa Kocyłę i o ile nie bedzie przebywał obok na korcie z synem to dosadnie wytłumaczy ci popie**olony pajacu o co c'mon z żarowkami , ty pie**olony cwaniaku chcacy wyludzić nową zarówke , ty w dupe j***na szara myszko szukajaca okazji na portalach internetowych , szkoda ze szef osobioscie nie odczytal tego maila bo nawet gdyby to był Białystok tudziez Rzeszów to juz jutro pukałby do twoich dzwi a ty z cwaniaka w mgnieniu oka zamieniłbys sie w ciotę srającą pod siebie rzadkim gównem które niczym lawa spływałoby ci po nogawkach , juz jeden tai cwaniak był , na nastepny dzień kolej stracił prace w rzezni w szkockim Perth , o 200 zł mu poszlo a szef na Lufthanse wydał 9 tys ale spawę załątwił tak jak to sie zalatwiało na przełomie lat 80/90 .
Jak cIE STAĆ przyjebie to masz teraz argumenty żeby cięzkie działa wytoczyć i doprowadzić do konfrontacji naszych mecenasów ale skoro popaprany szaraczku żarówkę kupujesz na portalu w celu zaosczedzenia 20 zł to na dobrego mecenasa nie bedzie ciebie smieciu stać zatem juz w blokach startowych jeseś loserem , loserem z przepaloną żarówką ... a moze by tak kuwra w dupe j***ny ośle zacisnąć pasa , napełnic zryty łeb olejem i ruszyc ta muzgownicą na tyle zeby juz jakieś lepsze auto kupić ..?? może wyposazone juz w xenony lub bixenony a nie bujac sie padliną na konwencjonalnych żarowkach ....
na marginesie tylko dodam że wiekszosc pracownikow tej firmy , biurowych, magzynierów, pakowaczy , barmanów, kortowych , mechaników, kierowców jezdzi na Blue vision Philipsa lub Cool blue Osrama ew Blue Boscha i zmieniaja je w przedziale 3-6 m-cy chyba ze którys tylko do roboty ma 2 km i w niedziele do koscioła jedzie to takiemu moze na rok wystarczą ... a te z serri -x-treme Philipsa ew Nightbreakera Osrama lub Silver Boscha zmiena sie najczesciej w przedziale 2-3 m-ce chyba ze ktos jezdzi jak ciota to wówczas 6 m-y , najgorzej jednak wszytskie podrasowane zarówki sprawdzaja sie w autach francuskich / one wszytkie maja zj***na elektrykę ale też np Włoskie a takze Ople nie sa przystosowane do długich zywotnosci żarówek a ty skoro jestes takim poprańcem to z dużą dozą prawdopodobieństaw moge stwierdzić ze i auto masz tez popaprane niczym jego własciciel ...
na zakończenie krótkie
''pie**ol SIE MATOLE'' tudzież wypie**alaj śmieciu


Dodam tylko, że na bieżąco będę informował o rozwoju sprawy. A mam zamiar zgłosić się na policję - groźby są karalne.

ps. pisownia oczywiście oryginalna




Tutaj jeszcze wypowiedź na wykopie owego Pana:
http://i.imgur.com/Ijp7JhW.png
http://i.imgur.com/VGAEwoh.png

I 3 screeny korespondencji:

http://pokazywarka.pl/dl4k11/

http://pokazywarka.pl/o6fe5s/

http://pokazywarka.pl/fl4exq/

Tak tak zaj***ne z wykopu

modzgi

2013-10-31, 11:41
Primo. Nie ona tego maila pisała a niejaki Cezary Majdan- czytać panowie czytać
Secundo. Czego oni chcą od Białegostoku, toż to najlepsze do życia miejsce w Polsce;)

SolarisN1

2013-10-31, 12:07
Zasłanianie się dziełem intelektualnym w przypadku, gdy intelekt wynosi zero to jak mnożenie przez zero.

go...........et

2013-10-31, 12:09
Sutowendlin napisał/a:

Ta kobieta sygnuje się firmą więc jej dane są jak najbardziej publiczne. To ona nie pomyślała i można przyjąć, że jest debilem jak i jej członkowie w zarządzie dodając do nazwy firmy swoje imię i nazwisko. I to jest właśnie ich błąd i brak oleju. Dlaczego np taki Philips albo Puma czy nawet NETIA albo STOKROTKA to jedna nazwa i nie jest sygnowana imieniem i nazwiskiem ? No własnie żeby nie narażać osoby prywatnej i nie móc publikować jej danych. Natomiast jeśli w nazwie firmy zawiera się imię i nazwisko właściciela to się potem niech babsztyl nie dziwi, że można opublikować bo gość opublikował nazwę firmy co jest oczywiście prawne. Tak samo jak firmy rozdają wizytówki. Jak samo przez się się rozumie firmy istnieje publicznie. Natomiast jedyne co gość może zrobić to wnieść sprawę cywilnoprawną o obrazę, zadość uczynienie i odszkodowanie. W tym przypadku na firmę bo kobieta pisała w imieniu firmy i z pewnością by wygrał.



O czym ty chłopie pie**olisz? Słyszałeś w ogóle o jakiejkolwiek formie osoby prawnej podmiotów gospodarczych? Widziałeś na oczy Kodeks spółek handlowych?

Baba "sygnuje" firmę swoim nazwiskiem bo jest to jednoosobowa działalność gospodarcza (istnieje tutaj obowiązek podać po ew nazwie firmy imię i nazwisko właściciela) a firmy, których nazwy przytoczyłeś to osoby prawne czyli de facto spółki różnego rodzaju.
Doucz się trochę bo to jest k***a wiedza podstawowa.

joystik1337

2013-10-31, 12:19
O proszę, Szczecin. Może się tam przejde i powiem, że spaliła mi się żarówka od nich. Może dostanę młotkiem w głowę, będzie artykuł na harda.

Rafixo

2013-10-31, 12:23
Gówno a nie firma. Firma z siedzibą w prywatnym domku jednorodzinnym postawionym na działkach na wyp*zdowie jakim jest mierzyn to nie firma.

sidian

2013-10-31, 12:27
Opublikowanie listu leży w gestii adresata, chyba że wysyłający zaznaczył w stopce, że korespondencja stanowi np. tajemnicę handlową przedsiębiorstwa. Jeśli chodzi o dane osobowe, to w tym liście nie ma żadnych danych osobowych, są wyłącznie dane publicznie dostępne:

Imię, nazwisko, nazwa, adres: https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/SearchDetails.aspx?Id=ccd8c9a6-2781-4120-8e39-7769fb216d77
Numer telefonu, e-mail: http://archiwum.allegro.pl/oferta/castrol-magnatec-5w40-benz-niemiecki-5l-szczecin-i3059166607.html

I tyle w temacie "danych osobowych".

WalniętyKnur

2013-10-31, 12:28
mi kolo powiedział, żebym dokładnie czytał opis aukcji, bo tonie jest zabawa. Kupiłem tablet bez 3g, choć w opisie cztery razy podał, że posiada 3g, hsdpa, gprs, to to i tamto :D

marmoon

2013-10-31, 12:29
Chodziłem z jej synalkiem do szkoły... Zadufana w sobie rodzinka nowobogackich.

b4STEK

2013-10-31, 12:34
Mam nadzieję, że trafi kiedyś na odważnego kupującego, który zamiast bić pianę, kulturalnie podjedzie pod siedzibę firmy i bez zbędnego owijania w bawełnę wytłumaczy właścicielom co to jest kultura i poszanowanie klienta. A może ktoś z nas kupi żarówkę ;) ?

Jeszcze taka rada dla kupujących na allegro - czytajcie komentarze. Zawsze zastanówcie się też przed wystawieniem komentarza neutralnego. Często sprzedawca wystawia w zamian negatyw. Więc skoro i tak możemy liczyć na odwetowy kom. negatywny, może od razu mu taki wystawić.

Roszp

2013-10-31, 12:40
BrunerOvned napisał/a:

Reklamacja 4,5 miesiąca po zakupie żarówki montowanej do auta? Sam czas reklamacji trochę trąca.


A kupując laptop i dowiadując się po 4 miesiącach, że ma wadliwą płytę główną rzuciłbyś to wszystko w p*zdu i powiedział "za długo czekałem, po ch*j to ruszać?".
Polskie prawo mówi, że gwarant odpowiada za niezgodność towaru z umową przez 2 lata, nieważne czy to jest żarówka czy komputer. Gwarancja jest co prawda dobrowolna, w tym wypadku producent jej udzielił. Kupujący może więc skorzystać z gwarancji bezpośrednio u producenta, bądź u sprzedawcy. I sprzedawca ma obowiązek tego typu reklamację uznać
I ch*j go to obchodzi, że jedna żarówka kosztowała 20 zł.


Sam niedawno miałem problem ze słuchawkami AKG - pękł mi w nich pałąk. Uszkodzenie mechaniczne, umarł w butach. Sęk w tym, że ich nie katowałem, trzymałem na specjalnym stojaku a wszystko stało się podczas ściągania słuchawek z głowy. Co się okazało? Że firma AKG wymieniła mi słuchawki na nowe. Bo stwierdziła, że mój model ma pałąk wykonany z ch*jowego materiału i to ich wina, że pęka.
Da się? Da się.

slawekfmx

2013-10-31, 12:42
cyt.może wyposazone juz w xenony lub bixenony a nie bujac sie padliną na konwencjonalnych żarowkach... k***a wnioskuje że autor/ka myśli pewnie że xenon a bixenon to jakaś inna żarówka i pewnie goni je 50 dych drożej a tak pozatym to goni chińskie podróbki

mieciu110

2013-10-31, 12:56
Ciekawostka o właścicielce:
Małżeńska wspólność majątkowa: nie (data ustania: 2011-11-30)
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 2012-01-02

przypadek ?

gregor87

2013-10-31, 12:58
masz zamiar zgłosić się na policje ? Ty j***na cioto hahaha

EvulMastah

2013-10-31, 12:59
Polecam wątek na tym forum, przezabawne źródło inspiracji do komentarzy na sadolu :D

FORUM

Kine

2013-10-31, 13:13
Mnie zastanawia po co komu kraty w oknach na takim wyp*zdowie jak Mierzyn? :roll: