18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kulturalny kierowca Mercedesa

Misiek_KRK • 2016-03-23, 21:25
Mało spotykane, ale jednak istnieją tacy ludzie

pancyr

2016-03-24, 00:49
@damtyb14 Clk w209, jaki silnik nie widzę

Schabovy

2016-03-24, 00:49
@damtyb14

Mercedes-Benz W209. Zwykła CLK

Ar...........ch

2016-03-24, 09:13
Poj***ło go z tymi wycieraczkami? A gość z mesia pewnie podwiózł parasolkę bratu, który jako jedyny z ich dwojga pracuje na kredyt za to auto. Idź pan w ch*j z takim filmikiem.

AmbasadorIzraela

2016-03-24, 10:21
Adasiek. napisał/a:

Pewnie ktoś z rodziny podjechał bo koleś zadzwonił, że marznie na deszczu, a spuszczacie się, że nie wiadomo jak uczynny.


Akurat w UK parasol to towar bardzo liczny i parasolkę to na każdym kroku za funta znaleźć można, także taki akt można porównać do pożyczenia jakiemuś studentowi piątaka, coby miał jak wrócić do domu po imprezie. Więc jak dla mnie możliwe, że to zwykły akt dobroci.

ho...........zo

2016-03-24, 10:52
AmbasadorIzraela napisał/a:


Akurat w UK parasol to towar bardzo liczny i parasolkę to na każdym kroku za funta znaleźć można, także taki akt można porównać do pożyczenia jakiemuś studentowi piątaka, coby miał jak wrócić do domu po imprezie. Więc jak dla mnie możliwe, że to zwykły akt dobroci.


No to nie wiem gdzie ty się wychowałeś, ale ja nikomu nie dałbym parasolki albo piątaka za darmo. Nigdy w życiu, choćby ktoś miał zdechnąć, to nie dostanie nic za darmo.

master6x6

2016-03-24, 15:40
hoszo napisał/a:


No to nie wiem gdzie ty się wychowałeś, ale ja nikomu nie dałbym parasolki albo piątaka za darmo. Nigdy w życiu, choćby ktoś miał zdechnąć, to nie dostanie nic za darmo.



Nie pie**ol tylko wypełniaj wniosek na 500zł dla dzieciaków.

player_ps3

2016-03-24, 16:32
heheh k***a myślałem że z bejsbolem biegnie do niego .

KapitanPolska

2016-03-24, 17:11
fake. łysi ludzie nie robia takich rzeczy

AmbasadorIzraela

2016-03-24, 17:31
hoszo napisał/a:


No to nie wiem gdzie ty się wychowałeś, ale ja nikomu nie dałbym parasolki albo piątaka za darmo. Nigdy w życiu, choćby ktoś miał zdechnąć, to nie dostanie nic za darmo.



A ponoć to ja jestem Żydem :D
Dla mnie co innego dawać menelowi na alko a co innemu człowiekowi w potrzebie, tak samo zawsze lubię dać jakiemuś znajomemu czekoladę na urodziny. Raz też jakiemuś pielgrzymowi z Filipin swoje stare trampki dałem, bo latał w jakichś pomykaczach betlejemskich z ichniejszej biedry chyba z dziurami. W ogóle wiele moich starych/za dużych/za małych/niepotrzebnych ciuchów dawałem jakimś pielgrzymom, bo czasami u nas jest zimniej niż się spodziewają. O dokarmianiu studentów w podróży hummusem nie wspominając.

W ogóle u nas w Izraelu jest tak, że jak widzisz człowieka z mapą który czegoś szuka, albo widzisz że jest zakłopotany to podchodzisz i pytasz się czy możesz jakoś pomóc.

Dlatego chyba właśnie o wiele lepiej żyje mi się tutaj, w Ramat Gan niż w Polsce, ludzie siebie lubią i nie pałają do siebie nienawiścią i zazdrością. bez tego jest przyjemnie i miło.

kacaraba

2016-03-24, 18:42
AmbasadorIzraela napisał/a:



A ponoć to ja jestem Żydem :D
Dla mnie co innego dawać menelowi na alko a co innemu człowiekowi w potrzebie, tak samo zawsze lubię dać jakiemuś znajomemu czekoladę na urodziny. Raz też jakiemuś pielgrzymowi z Filipin swoje stare trampki dałem, bo latał w jakichś pomykaczach betlejemskich z ichniejszej biedry chyba z dziurami. W ogóle wiele moich starych/za dużych/za małych/niepotrzebnych ciuchów dawałem jakimś pielgrzymom, bo czasami u nas jest zimniej niż się spodziewają. O dokarmianiu studentów w podróży hummusem nie wspominając.

W ogóle u nas w Izraelu jest tak, że jak widzisz człowieka z mapą który czegoś szuka, albo widzisz że jest zakłopotany to podchodzisz i pytasz się czy możesz jakoś pomóc.

Dlatego chyba właśnie o wiele lepiej żyje mi się tutaj, w Ramat Gan niż w Polsce, ludzie siebie lubią i nie pałają do siebie nienawiścią i zazdrością. bez tego jest przyjemnie i miło.



To Ty na profilówce?

Paniczyk

2016-03-25, 20:00
I ten Moby w tle :) Piękny materiał.

qanov

2016-03-25, 22:39
damtyb14 napisał/a:

Z innej beczki. Wie kto jaki to dokładnie model Mercedesa?

Pedalski. Mam nadzieję, że pomogłem ;)