18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kulturalna bijatyka na weselu...

CoJaTamKurwaWiem • 2018-05-09, 07:20
Pełna kulturka jest? Jest :mrgreen:


MadDave

2018-05-09, 16:42
@up. Masz rolników z kilkaset hektarów pola i rolasów co mają 4 świnie, 2 krowy, stado kaczek i kilka ha za stodołą obsiane byle jak, byle było co do skupu sprzedać. Wbrew pozorom tacy ludzie wciąż istnieją szczególnie w okolicy mniejszych miejscowości na wschodzie polski skąd pochodzę.
Jako że rodzice mają firmę związaną ze ślubami to często gęsto jesteśmy zapraszani na wesela jako podziękowanie, no za ogarnięcie tematu i powiem wam że jest różnie. Generalnie nie ma reguły. Chociaż przynajmniej ostatnio faktycznie częściej widuje jakieś awantury na miejskich weselach jak wiejskich.
Na wiejskich z chłopów wychodzą dawne urazy - szczególnie po wódce i zaczyna się licytacja kto komu bardziej uprzykrzył życie a dalej samo się dzieje. Na miejskich znajdzie się kilku mąciwodów - przeważnie są to osoby towarzyszące którym się coś nie spodoba albo ich partnerka nie wyraża zainteresowania aby udać się z takim podchmielonym amantem do kabiny i nagle się robi dym bo jak to?!
Miałem taki przypadek (akurat na studniówce) że pod lokal zajechało kilka aut marki bmw, audi i VW z młodzieżą ubraną w odzież sportową oraz uzbrojoną w sztachety, kije oraz inne egzemplarze improwizowanej broni białej. Okazało się że któryś z gości podpatrzył że dziewczyna swojego kumpla tańczy sobie z jakimś lamusem - nie obściskiwali się, po prostu tańczyli. Całym szturmem przewodził chłopak dziewczyny którego specjalnie nie wzięła na studniówkę bo jest agresywny szczególnie jak popije. Z planu spuszczenia wpie**olu tylko temu chłopakowi plan się rozwinął do spuszczenia wpie**olu wszystkim :D więc mogło się skończyć podobnie jak na filmie. Stety całość rozgoniła kadra z w-fistami na czele.

latino_lover

2018-05-09, 17:02
Pojechałem na wieś jak zalecałeś i właśnie wróciłem, nie podobało mi się. Mieszkańcy ubrani w stare swetry i uj***ne buty, jak przelatywał na niebie samolot to machali i wołali "panie pilocie dziura w samochodzie", na podjazdach króluje 20 letni paserati, a jak zawołałem jednego chłopa żeby otworzył mordę, bo muszę coś zobaczyć, to się okazało, że ostatnie zęby stracił w '87, a od tego czasu jedyne czego się dorobił to halitoza. pie**olę, to już wolę żyć w mieście, mieć wodę i prostą drogę, zamiast całe życie gnój przewalać pod stodołą w smordzie i dziczy.

Cryo

2018-05-09, 17:46
Trzeba przyznać, że dźwięk papcia na twarzy brzmiał soczyście.

Mom and Death

2018-05-09, 18:16
Typ się wypie**olił o ciało hahahah :D

szybkiLopez1991

2018-05-09, 18:54
Tylko co tam robi królowa Elżbieta ???

KrulJulian9001

2018-05-09, 19:39
Generalizowanie o to czy w mieście, czy na wsi jest większe prostactwo i chamstwo. Jest ono wszędzie i jak MadDave napisał reguły tutaj nie ma.

bocianoff

2018-05-09, 20:01
Wedługo informacji z Twittera Pan młody pie**olił się z druhną i wyszło to podczas wesela, od tego zaczęła się cała awantura.

LICH0

2018-05-09, 20:47
Co za p*zda kręciła ten film, że w trakcie się urywa....

Presty

2018-05-09, 20:50
Takie własnie brytolskie bydło widuję codziennie pod Wawelem.
A na pracujących w GB Polaków mówią podobno "worm".
k***a, jak ja tego ścierwa nienawidzę...

edek.bajzel

2018-05-09, 20:58
Abraxus napisał/a:

Dobrze wiem co przeczytałem ale własnie tak wyobrażam sobie twoją rodzinę.


ełłłłłłł, ołłłłłłł
to pewnie twoja szlachecka rodzina, ale lepiej się przyznaj na forum, że twój dziadek wyr*chał służącego i dlatego się urodziłeś

latino_lover

2018-05-09, 22:50
Presty napisał/a:

Takie własnie brytolskie bydło widuję codziennie pod Wawelem.
A na pracujących w GB Polaków mówią podobno "worm".
k***a, jak ja tego ścierwa nienawidzę...



Jakbyś się przeszedł po jakimś mieście w UK i wieczorem spotkał grupę naj***nych sebków z Polski B w bluzie z Pileckim, tatrą w ręku i hymnem na ustach to byś zrozumiał o co chodzi.

boro85thc

2018-05-10, 02:21
to nie wesele a wyscigi konne na Goodwood w west sussex. Tak sie bawi angielska elita...

janlew

2018-05-10, 10:05
Wy chyba nie rozumiecie że w takiej np. Warszawie, czerwoni żydzi oraz wiejskie chamy, i ich miot stanowią większość. Tam jest siedlisko największego prostactwa, buractwa i umysłowego dna. Większość Warszawiaków, elity wymordowano, a kto przyszedł w ich miejsce ze wsi? Gospodarz, młynarz czy nawet chłop na komornym? Nie, najgorszego sortu wiejskie paroby i menele z legitymacją partyjną. No i wspomniani partyjni żydzi jak chazary czy litwacy z partyjną legitymacją i zmienionym nazwiskiem. Dla tego ta nowoczesna Warszawa i tym podobne to taki dno, a w mniejszych miastach i na wsi wszystko jest dużo bardziej normalne.

poligon6

2018-05-10, 10:18
latino_lover napisał/a:

Pojechałem na wieś jak zalecałeś i właśnie wróciłem, nie podobało mi się. Mieszkańcy ubrani w stare swetry i uj***ne buty, jak przelatywał na niebie samolot to machali i wołali "panie pilocie dziura w samochodzie", na podjazdach króluje 20 letni paserati, a jak zawołałem jednego chłopa żeby otworzył mordę, bo muszę coś zobaczyć, to się okazało, że ostatnie zęby stracił w '87, a od tego czasu jedyne czego się dorobił to halitoza. pie**olę, to już wolę żyć w mieście, mieć wodę i prostą drogę, zamiast całe życie gnój przewalać pod stodołą w smordzie i dziczy.



Miło że rodzinę odwiedziłeś.