18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kultura wysoka

Barnellini • 2020-08-17, 00:34
Prawdziwa sztuka nie musi być stworzona ludzką ręką. Może być inną częścią ciała :D


Tom9310

2020-08-17, 00:39
Mnie bardziej przeraża to że to normalnie oglądają ludzie w tym klipie jakby to jakaś sztuka była. :-/

za...........zh

2020-08-17, 00:53
Co to za wysryw? Sztuka przez duże "IDŹ PAN W ch*j"

BrunerOvned

2020-08-17, 01:02
Kiedyś malowało się odkurzaczem. Pakowało się rurę do wylotu, na końcu był rozpylacz, do którego wkręcało się słoik z farbą, właczało się odkurzacz i malowało się ściany jak aerografem. Piękne czasy...
Ciekawe, czy ten "artysta" umiałby pomalować chociażby jeden metr kwadratowy ściany takim sposobem. Szanowałbym! :mrgreen:

outsidethebox86

2020-08-17, 01:10
Jak ciężkie trzeba mieć dzieciństwo, by stać się takim dorosłym? Jak dla mnie to nie jest sztuka tylko wezwanie o pomoc: "zamknijcie mnie do psychiatryka, bo nie panuje nad tym co odpie**alam"

Emilian89

2020-08-17, 01:18
outsidethebox86 napisał/a:

Jak ciężkie trzeba mieć dzieciństwo, by stać się takim dorosłym? Jak dla mnie to nie jest sztuka tylko wezwanie o pomoc: "zamknijcie mnie do psychiatryka, bo nie panuje nad tym co odpie**alam"



pisze to osoba siedząca na Sadolu hmm :D no k***a oxymoron jak ch*j

outsidethebox86

2020-08-17, 01:21
Emilian89 napisał/a:

pisze to osoba siedząca na Sadolu hmm no k***a oxymoron jak ch*j



...bo siedzenie na sadolu jest równoważne z tworzeniem sztuki odbytem...

chorym

2020-08-17, 02:02
Emilian89 napisał/a:

pisze to osoba siedząca na Sadolu hmm no k***a oxymoron jak ch*j



Sadolu? tutaj po za failami pieskow, wysypu gowna z tik toka, grubasami machajacymi cyckami i upadkami glupich cip nie ma nic. Jakbys napisal uzytkownik youtube to moze bym sie zgodzil bo tam sa bardziej poj***ne filmy jak sie glebiej poszuka niz to co tutaj sie odpie**ala.


Tryper

2020-08-17, 02:04
Lewacki performance, śmierdzący i gówniany.

Eknen

2020-08-17, 06:59
outsidethebox86 napisał/a:

Jak ciężkie trzeba mieć dzieciństwo, by stać się takim dorosłym? Jak dla mnie to nie jest sztuka tylko wezwanie o pomoc: "zamknijcie mnie do psychiatryka, bo nie panuje nad tym co odpie**alam"



Nie wiem ? Może tak ciężkie jak Vincenta van Gogha? Za życia nie sprzedał ani jednej pracy , był dziwakiem schizofrenikiem , który umarł w biedzie . Jego twórczość nie za bardzo była uważana za sztukę. A jednak 100 lat później jego obrazy sprzedawane są po 100 milionów.
W przypadku obrazu malowanego odbytem będzie podobnie , za kilkadziesiąt lat to będzie unikat . Jakiś kolekcjoner zapłaci grubą kasę , żeby mieć pierwszy obraz namalowany dupą . Sztuka jest subiektywna .

wilkoala

2020-08-17, 07:14
Eknen napisał/a:

Nie wiem ? Może tak ciężkie jak Vincenta van Gogha? Za życia nie sprzedał ani jednej pracy , był dziwakiem schizofrenikiem , który umarł w biedzie . Jego twórczość nie za bardzo była uważana za sztukę. A jednak 100 lat później jego obrazy sprzedawane są po 100 milionów.
W przypadku obrazu malowanego odbytem będzie podobnie , za kilkadziesiąt lat to będzie unikat . Jakiś kolekcjoner zapłaci grubą kasę , żeby mieć pierwszy obraz namalowany dupą . Sztuka jest subiektywna .



Van Gogh miał talent który przerósł jego czasy, ten facet po prostu wlewa sobie do dupy i sra farbą.
Nie doszukuj się głębi tam gdzie jej nie ma, bo wychodzisz na zmanierowaną debilkę.

pro_avenger

2020-08-17, 07:23
Na harda z tym do h*ja i stworzyć nową kategorię

bercisko

2020-08-17, 08:19
wilkoala napisał/a:

Van Gogh miał talent który przerósł jego czasy, ten facet po prostu wlewa sobie do dupy i sra farbą.
Nie doszukuj się głębi tam gdzie jej nie ma, bo wychodzisz na zmanierowaną debilkę.



"W przypadku obrazu malowanego odbytem będzie podobnie , za kilkadziesiąt lat to będzie unikat . Jakiś kolekcjoner zapłaci grubą kasę , żeby mieć pierwszy obraz namalowany dupą . Sztuka jest subiektywna" .
- Ależ ona nie malował dupą. On się zesrał farbą na płótno a to nie to samo. I masz rację sztuka jest subiektywna, ale to nie jest sztuka.